Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jezolx

Użytkownik
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Recent Profile Visitors

143 profile views
 1. Cześć, to akurat sam potrzebuje, nie mam niestety na zbyciu, ale jak się coś pojawi to się odezwę. Pozdrawiam
 2. Witam, sprzedam osie sekundnika do Poljot 3133 cena 40 zł sztuka, przy zakupie 4 i więcej 30 zł. + wysyłka pocztą (10 zł)
 3. Witam, kupię kompletny balans do mołni 3017. PLN lub wymiana na jakieś części. Mam sporo do 3017 i 3133. Ewentualnie może ktoś z drogich kolegów, naprawiał złamane osie i zna kogoś wartego polecenia, kto by się tego podjął w rozsądnych pieniądzach? Pozdrawiam GJ
 4. Witam, mam problem z uszkodzonym górnym czopem od mołni 3017, jeżeli ktoś ma doświadczenie w temacie i podjąłby się operacji wstawienie czopa, to proszę o informację PV z orientacyjną kwotą za taką usługę.
 5. Jestem Panowie dziękuję za zainteresowanie Tylko tydzień za krótki i przydałby się jeszcze dzień wolny pomiędzy niedzielą a poniedziałkiem. Bo mam kilka zegarków dla siebie do zrobienia, a nie mam kiedy do nich zasiąść I teraz tak tylko bardziej przeglądam co się dzieje. Z kolegą z wczoraj jestem w kontakcie i połowicznie udało nam się problem rozwiązać, szkiełko miałem, ale niestety tego sprzęgła do 3133, które przenosi napęd na duży sekundnik nie mam, nawet sam potrzebuję, więc jak by co to ustawiam się w kolejkę. Jak by ktoś potrzebował jakieś inne części do 3133, to coś mam więc można pisać. Pozdrawiam wszystkich tu obecnych
 6. Witam szanownych Panów, mam pytanie, posiadam trochę części od 3017, mechanizmy w różnym stanie, dwa praktycznie całe, tylko moją bolączką są uszkodzone balanse, połamane ośki itp. Czy macie jakiś zaufanych zegarmistrzów, którzy są w stanie naprawić, dorobić ośki itp. Druga sprawa mniej oczywista, kiedyś znalazłem na jakimś forum informację, że do 3133 pasuje balans z Poljotowskiego automatu 23 kam. sprawdziłem i tak rzeczywiście jest, stąd też moje następne pytanie, być może ktoś z was ma taką wiedzę i może zna jakiś zegarek mniej zaawansowany i drogi z którego pasowałby cały balans, może jakaś Mołnia kieszonkowa? Niestety nie znam się wcale na Mołniach, ale może coś z podobnych lat produkcji można by użyć do przeszczepu? Tu jest wielu znawców, wiele zegarków mieliście w rękach, może jakiś trop się trafi. Z góry dziękuję za wszystkie sugestie Pozdrawiam GJ
 7. Kupię błękitną tarczę do nurka automatycznego Wostok 21 kamieni, stan jak najlepszy. Dobrze zapłacę, mogę się również za coś wymienić. Propozycje proszę ze zdjęciem proszę tu na Priv lub g.jezowski@tlen.pl
 8. Zegarek Wostok na sprzedaż, bardzo dobry stan, prawie NOS. Zegarek na chodzie, nie sprawdzałem dokładności, ze względu na świetny stan, nie otwieram go. Cena 250 z wysyłką poczta priorytet w cenie. Zapraszam do negocjacji. Zdjęcia poniżej:
 9. Witam, ma ktoś może mechanizm automat wostoka na części? Potrzebuję zębatkę od automatu która nakręca sprężynę. Jak by kto był chętny na sprzedaż lub jakąś zamianę, to proszę o kontakt.
 10. Witam, szukam lepszej tarczy niż mam obecnie. Oferuję pieniążki lub coś na wymianę. Proszę oferty na PW.
 11. Witam, sprzedam mechanizmu do zegarków Sława: 25 zł sztuka mechanizmy na chodzie, tzn. podczas testu (nakręcania wałkiem ruszyły i chodziły, dalej nie sprawdzane) Całe osie, w większości komplet wskazówek. Wysyłka niezależnie od ilości 10 zł Poczta Polska
 12. P O S Z U K I W A N I / P O S Z U K I W A N E OSTATNI RAZ BYŁY WIDZIANE W TYCH MIEJSCACH OSOBY KTÓRE PRZYCZYNIĄ SIĘ DO ICH POWROTU, MOGĄ LICZYĆ NA NAGRODĘ PIENIĘŻNĄ LUB ATRAKCYJNE NAGRODY RZECZOWE:
 13. Witam, Kupię lub wymienię się za taką Seconde (tylko niebieska, resztę już mam) Ewentualnie trupek z ładną tarczą / sama tarcza. Mam ciekawe Łucze, Poljoty, Sławy, więc coś się znajdzie dla zainteresowanej osoby. Info/propozycje proszę na PW. zdjęcie z internetu, żeby było wiadomo, o co chodzi.
 14. Numer 2 Rakieta, po nakręceniu startuje, datownik działa, szybka zmiana daty koronką działa. Stan jak na foto: 55 zł z moją wysyłką w cenie, żeby nie śmiecić na forum, decydują konkretne deklaracje, według kolejności zgłoszeń na PW.
 15. piątka w dół (70 z moją wysyłką) do bransolety brakuje jednego teleskopu przy zapięciu, 12mm lub 14mm lub 16mm, nie mam takich małych niestety żeby dołożyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.