Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Urbanator

Użytkownik
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Dolny Śląsk
 1. Koronka urwała się z kawałkiem wałka nie da się tego sklecić. Dzięki próbuję szukać w miejscach wskazanych.
 2. Koronkę mam, tylko wałek pękł. Zegarmistrz stwierdził, że trzeba wymienić całość, ale nie mógł namierzyć oryginału do tego modelu, więc szukam pomocy tutaj.
 3. Kurczę, urwałem koronkę w moim Incursorze, czy ktoś może mi podać namiar gdzie to można w Polsce kupić?
 4. Minął już rok od zakupu, a on wciąż chodzi i to nawet dokładnie.
 5. Zeno, wreszcie ktoś bez zadęcia napisał recenzję tego modelu „chińczyka”. Ja tez skusiłem się rok temu na zakup w/w modelu Mewy, a nawet dwóch bo w wersji czarnej i srebrnej tarczy. Myślałem sobie, przepatrzę jak to wygląda, wybiorę jeden z nich a drugi oddam po kosztach. Jednak żonie przypadł do gustu czarny i tyle było wybierania, zostały obydwa. Dzięki żonie za to mam bransoletę w moim rozmiarze, u mnie 19,5 cm - brakujące ogniwa dołożyłem ze ściągniętych z drugiego egzemplarza. Mam podobne podejście do użytkowania tego zegarka jak Ty, z tym ze u mnie robi za „ garniturowca”. W moich modelach brak paproszków i szkło się nie rysuje, ale ja go używam sporadycznie, choć żona codziennie. Pomimo wielu niedociągnięć i podświadomego dyskomfortu co do oryginalności wzornictwa uważam że ten zegarek jest warty wydanych ponad 500zł. Po pozytywnych doświadczeniach z z tym modelem kupiłem nawet drugi zegarek od Sea Gulla, dwa razy droższy „diver” Ocen Star i tu jest zdecydowanie lepiej, szczególnie w jakości mechanizmu no i design nie jest wtórny.
 6. Zwróć uwagę na zegarki Longinesa z serii Heritage Flagship , które jak myślę powinny spełniać Twoje oczekiwania. Chociaż jak widzę po wcześniejszych zdjęciach preferujesz ciemne tarcze, a chyba ten występuje tylko w jasnych wersjach. Zdjęcie z zasobów internetu. Gdy miałem podobną zajawkę i rozglądałem się za tym typem zegarków, Longines był na podium. Niestety kolejny raz zwyciężyła ekonomia i proza życia, i skończyło się na niczym. Myśle że ta propozycja jest godna alternatywnych rozwiązań które bierzesz pod uwagę.
 7. Do nurkowania w Morzu Chińskim
 8. @Passionat, co to za guma? Szukam takiej 22mm z ended curve , kupiłeś w Polsce czy na Ali? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 9. Panowie, nie ma co liczyć tych ceł i podatków przy zegarku wartym w zakupie 100$. Zegarki z serii Recraft mają dużo uroku, choć mechanizm 7S36 do przyjaznych nie należy- kto ustawiał ten wie. U mnie wygrywa zawsze przy wyborze do niebieskiej koszuli. Zdjęcie stare, minął już rok od kiedy jestem w jego posiadaniu, jedno jest pewne ma u mnie dożywocie.
 10. Świąteczne ubranko od Św. Mikołaja Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 11. Z Vatem różnie bywa, mnie nie naliczyli żadnych dodatkowych opłat. Dziwna była dostawa szła DHL-em jeszcze do Niemiec a dostarczył listonosz z PP . Za te pieniądze nie ma się co zastanawiać. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 12. Panowie, gdzie mogę "na żywo" obejrzeć, przymierzyć zegarki z serii SARX? Przede wszystkim chodzi o model 015.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.