Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rk7000

Licytacja dla Filipka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Kris dzięki za propozycję ale licytowałem tylko dla tego że stawka była podwójna. Niestety dziś nie mogłem uczestniczyć w licytacji a zegarek i tak bym przekazał dalej ponieważ radzieckich już niet! Gdybyś miał coś z Błonia to nawet bym się nie zastanawiał ;) gratuluję zwycięzcom licytacji a na obiecuje ze sam na pewno jeszcze nie raz przyłącze się do kolejnych licytacji.

 

Pozdrawiam

Marcin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także przyłączyłem z powodu podwojenia stawki :)

Z radością przekazuję zegarek na następną aukcję, może jeszcze się uda ją zrobić przed wakacjami!!!

A Filipkowi w Dzień Dziecka życzę dużo zdrówka i wszystkiego co najlepsze a przede wszystkim radości i uśmiechu :):):)

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili za książki od fankiDaktarina - 150zł


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także przyłączyłem z powodu podwojenia stawki :)

Z radością przekazuję zegarek na następną aukcję, może jeszcze się uda ją zrobić przed wakacjami!!!

A Filipkowi w Dzień Dziecka życzę dużo zdrówka i wszystkiego co najlepsze a przede wszystkim radości i uśmiechu :):) :)

Pozdrowienia

Kolejny piękny gest.

Dziękujemy - na pewno zostanie ponownie wystawiona na licytację.

Myślę że zegarek z taką  historią byłby ciekawą pozycją na otwarcie wątku licytacji dla Filipka po letniej przerwie.

Oczywiście  jako darczyńca decydujesz ale  moim zdaniem po przerwie byłby dobry powrót :)

 

Edycja

Książki - 150 zł do przebicia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Super :) oby więcej takich ,,małpujących" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super :) oby więcej takich ,,małpujących" ;)

 

Ode mnie 100 zł :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam wszystkim, że do końca licytacji zestawu książek pozostały niecałe dwie godziny. Kończymy o 22.00. Na tę chwilę licytację wygrywa fankaDaktarina z kwotą 150zł :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lekkim opóźnieniem, ale jednak: ogłaszam koniec licytacji zestawu książek :) Szczęśliwą wygrywającą jest fankaDaktarina, za co po raz kolejny serdecznie jej dziękujemy :D

Zestaw książek - 150zł Gratulacje :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie, Panowie.

 

Wszyscy czekamy na najważniejsze dla nas  informacje - czyli stan zdrowia oraz postępy w rehabilitacji Filipka.

Wiem, że Artur w niedługim czasie przekaże nam te wiadomości więc proszę o jeszcze troszkę cierpliwości.

 

Tymczasem ja chciałbym Wam gorąco podziękować za pomoc.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się po przerwie letniej  (od września 2014 do czerwca2015)  zebrać i przekazać kwotę  23 086,54zł  :) 

Przelew majowy to ponad 3000zł z czego połowa to ostatnia niesamowita licytacja  :) 

przelew majowy.pdf

 

W sumie daje to ogromną kwotę 37 823,54zł  :) 

Oczwiście oprócz pieniędzy forumowicze przekazali sporo róznych przedmiotów - tu szczególnie dziękujemy Prezesowi KMZiZ Dariuszowi Chlastawie za sprzęt do rehabilitaji oraz wsparcie naszej inicjatywy ze strony Zarządu.

 

Dziękujemy w imieniu Filipka

Artur, Przemek, Roman

 

 

Oczywiście po wakacjach wracamy do licytacji. 

Zapraszamy wszystkich, którzy mają jakieś pomysły lub chcą przekazać jakieś przedmioty na licytację dla Filipka,  do kontaktu na pw. nasze nicki już znacie ale przypomnę

Nightdream, Ladek22, rk7000

 

Wszystkim Forumowiczom życzymy wspaniałych wakacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy. Wiem, że wszyscy czekacie na więcej informacji nt stanu zdrowia Filipka. Rozmawiałem parę dni temu z jego mamą….właśnie wrócili ze szpitala, gdzie do tych wszystkich przypadłości doszła epilepsja :( Nasze więc starania i wielkie serce jest jak najbardziej potrzebne, bo ten mały człowiek z jednej strony zyskuje na rozwoju motorycznym ale niestety dochodzą nowe choroby i dalsze wsparcie na pewno będzie przydatne. Tymczasem, poniżej kilka słw podziękowań od Pani Anety, które dostałem wczoraj wieczorem na maila:

Witam,


Chcielibyśmy wraz z Filipkiem serdecznie podziękować za pomoc, którą otrzymaliśmy od Państwa. To niesamowite, że aż tyle osób było chętnych do wzięcia udziału w licytacjach na rzecz Filipka.
 

Razem zebrała się naprawdę pokaźna suma, dzięki której realizujemy wszystkie potrzeby Małego.

W ostatnim czasie z tych pieniążków zakupiliśmy nową spacerówkę. W planach mamy wyjazd w sierpniu na turnus rehabilitacyjny nad morze. Reszta pieniążków jest odłożona na przyszłe potrzeby Filipka , a dokładnie zaoszczędziliśmy około 20 000. 

 

Szczególne podziękowania dla Pana Arura Kanickiego, bez którego nie byłoby tej akcji, dla Panów Romana Kowalskiego i Przemysława, którego nazwiska nie znam, za wspaniałą pomoc w tym wielkim dziele, ale przede wszystkim dla Was wszystkich…zwariowanych na punkcie zegarków ludzi.. 

Jeszcze raz dziękujemy za Wasze dobre serca.

Aneta Gawłów

post-60883-0-45014500-1435000172_thumb.jpeg

 


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

:) Kiedy starujemy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Startujemy na początku września - dokładną datę i godzinę podamy za parę dni :)

Przypominam że jakby ktoś miał coś co chce wystawić na licytację to czekamy z otwartymi ramionami na takie osoby, proszę tylko ustalać na pw co, jak i kiedy. 

Więcej informacji niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Ok

No to czekamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie , Panowie.

Witamy serdecznie z ostatnim dniem sierpnia  :) 

Zgodnie z obietnicą wracamy po wakacyjnej przerwie i pierwsza licytacja rozpocznie się  06.09.2015 po godzinie 17.30  :)

Cel ten sam - zdrowie małego chłopca - Filipka. Z tego co napisał Artur pod koniec czerwca wiemy jak bardzo ta pomoc jest potrzebna więc walczymy o każdą godzinę rehabilitacji.

 

Wszyscy czekamy na informacje o aktualnym stanie zdrowia Filipka ale musimy poczekać na wieści od Artura a to może troszkę potrwać ( z przyczyn ... tzw. życiowych)

 

Tak czy tak  - zaczynamy w niedzielę :)

Będzie mała korekta odnośnie wysyłek i przerw w licytacjach ale o tym napiszemy za parę dni.

 

Zapraszamy do współpracy wszystkich Forumowiczów -  do wystawiania swoich ofert i do licytacji - kontakt na pw z:

Nightdream, ladek22, rk7000

 

Zapraszamy

Artur, Przemek, Roman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowne Koleżanki i Koledzy :)

Śpieszę z informacją, że Filipek z mamą przebywa obecnie na turnusie rehabilitacyjnym. Wracają w przyszłą środę, więc zakładam, że we czwartek możemy się spodziewać świeżych informacji nt naszego małego bohatera :) Jak tylko otrzymam jakieś wieści, nie omieszkam się z Wami nimi podzielić.

 

Tymczasem jednak chciałem Was poinformować, że w dniu dzisiejszym, na konto Pani Anety Gawłów - mamy Filipka, dokonałem przelewu środków, jakie na konto Stowarzyszenia "Nasza Wieś Borek" wpłynęły z tytułu 1% od Was - Darczyńców, jak również za sprawą dwóch naszych kolegów, którzy ponownie wykazali się wielkim sercem, chcąc przy tym pozostać anonimowymi. Łącznie jest to więc niebagatelna kwota: 4810zł :)

 

Serdecznie dzięki!!!


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Fantastycznie :) oby to był dobry początek jesienno-zimowych licytacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie, Panowie.

Od jutra watek licytacji wznawia działalność po wakacyjnej przerwie.tak jak do tej pory zbieramy pieniążki na leczenie i rehabilitację małego chłopca - Filipka Gawłow

Mamy kilka zmian a najważniejsza to taka że do pomocy w organizacji wątku licytacji dołącza koleżanka - fankaDaktarina :)

Zorientowani wiedzą, że Marlena wspiera tą inicjatywę od samego początku, teraz natomiast zgodziła się pomagać Arturowi, Przemkowi i mi w sprawach organizacyjnych za co jesteśmy Jej wdzięczni :)

 

Druga zmiana to taka że do tej pory koszty przesyłek brali na siebie darczyńcy natomiast od tej pory w przypadku wysyłek wartościowych, ubezpieczonych, kurierskich lub zagranicznych o tym kto pokrywa koszt wysyłki będzie ustalał darczyńca ze zwycięzcą licytacji. To raczej kosmetyczna zmiana.

 

Reszta zasad pozostaje bez zmian - wszelkie niezbędne informacje znajdują się w pierwszym poście wątku. Ja tylko przypomnę że od dziś w sprawie ustalenia terminu licytacji lub przekazania przedmiotu na licytację 

prosimy o kontakt pw z :

fankaDaktarina

Nightdream

ladek22

rk7000

 

Zapraszamy serdecznie na jutro na godzinę 17.30

Marlena, Artur, Przemek, Roman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Panie i Panowie,


Mam zaszczyt wznowić wątek po wakacyjnej przerwie. Mam nadzieję, że wracamy wszyscy wypoczęci,  pełni pozytywnej energii i chęci pomagania :D


Lato już się kończy, ale tutaj mam nadzieję będzie stale  gorąco. Dziś zaczynamy licytację Sławy Arbuz!  Tak, tak – tej samej, która sprawiła, że majowa licytacja była  tak spektakularna ;)  Dzięki hojności kolegów Kris2 i Stach13 uzbieraliśmy wtedy za sam zegarek  1200 zł !!!


Mamy  szansę pokazać, że powrót może być w równie wielkim stylu.


Oto on – przekazany przez kolegę Stach13 do ponownej licytacji za co serdecznie dziękujemy:


post-67549-0-00141900-1441552862.jpg


Stan NOS.


Jaki piękny i męski jest – każdy widzi :D  Kolega Kris2 dorzuca pasek (czarny lub różowy do wyboru) i z pewnością chętnie odpowie na Wasze dodatkowe pytania.


Licytację zaczynamy od 1zł i trwa tydzień, czyli oficjalne zakończenie 13 września o 17.30. Koszt wysyłki do ustalenia.


Zachęcam do aktywności – pamiętajmy jaki jest cel i ile dobrego już do tej pory się zadziało!!!


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

To ja może zacznę.

 

Arbuz - 200 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy dalej:

333 zł :)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Dobra...

 

444 złotych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.