Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość arek-legnica

Klub Miłośników Zegarków IWC Schaffhausen

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, sviety napisał(-a):

"Dużo lepszy" to dość kategoryczne stwierdzenie. Możesz rozwinąć swoje spostrzeżenia? Nie widziałem nowego Inge i sam jestem ciekawy czym jest uzasadniona dużo wyższa cena.

Uzasadnienie wyższej ceny zawsze będzie subiektywne i każdy oceni to sam niemniej w porównaniu do 3239 mamy tu zdecydowanie lepszą bransoletę (lepiej wykończone, cieńsze i krótsze ogniwa które bardzo dobrze "oplatają" nadgarstek), ciekawszą tarczę no i mechanizm (choć tu w odniesieniu do Selity trudno nie było). Więcej uwagi poświęcono obróbce koperty i łączeniu jej z pierwszymi ogniwami. Zegar nabrał lekkości. Są nareszcie 2 półogniwa 1,25 dzięki czemu nie ma problemu z dopasowaniem bransolety. Sprzedawanie wysyłkowo słabe, sztucznie tworzą jakąś wyjątkową otoczkę wokół niego. Ja czekałem 5 miesięcy.

Pozdrawiam kolegów.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.12.2023 o 13:30, Bartek79 napisał(-a):

Jeśli ktoś się zastanawia to spieszę z odpowiedzią. Naprawdę warto. Cena z czapy, wiadomo, ale to też dużo lepszy Inge niż 3239

IMG_9354.jpeg

Gratuluję. 

Chyba pierwszy na forum. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, wojtek91 napisał(-a):

DSC02206.jpg

Piękny🤩


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, piteks napisał(-a):

Piękny🤩

Dziękuję! Jeden z moich ulubionych 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, AdamZie napisał(-a):

Chciałbym się przywitać, świeży zakup. Ciekawe jak długo wytrzyma 😅

 

Super, gratulacje! Jak pierwsze wrażenia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, AdamZie napisał(-a):

Chciałbym się przywitać, świeży zakup. Ciekawe jak długo wytrzyma 😅

IMG_0669.jpeg

Gratuluję. Niech cieszy😊

Idziemy na "Ferrari"😁

20231230_142729.jpg


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, AdamZie napisał(-a):

Chciałbym się przywitać, świeży zakup. Ciekawe jak długo wytrzyma 😅

IMG_0669.jpeg

Świetny jest. Gdybyś mógł napisać po kilku dniach jak wygląda dokładność chodu to byłbym wdzięczny. Interesuje mnie ten zegar i ciekawi z jaką dokładnością pracuje werk 32111 bo czytałem rożne opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, AdamZie napisał(-a):

Chciałbym się przywitać, świeży zakup.

Gratuluję.  

 

19 godzin temu, AdamZie napisał(-a):

Ciekawe jak długo wytrzyma 😅

IMG_0669.jpeg

Jak dobrze się przyjmie to zapewne chwilę.  :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, AdamZie napisał(-a):

Chciałbym się przywitać, świeży zakup. Ciekawe jak długo wytrzyma 😅

IMG_0669.jpeg

Gratuluję ...oceniam jego szanse na przetrwanie na jakieś 3 miesiące ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie musi ten pilocik bo wyglada idealnie, ale u mnie piloty wytrzymuja max miesiac
Gratulacje zakupu!

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym się przywitać, świeży zakup. Ciekawe jak długo wytrzyma
IMG_0669.thumb.jpeg.192e3d9582a7f48c045c981152cf0a0e.jpeg

Graty, niech się nosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim :) . Obawiam się, że szybko znajdzie nowy dom, bo występuje standardowy u mnie problem z zegarkiem na pasku, tzn. jest albo za ciasno albo za luźno. Na codzień noszę bransoletę z mikroregulacją, która mi pomaga w tym problemie. Oprócz tego wymiary koperty są idealne, naprawdę świetnie leży na nadgarstku. Mam też wrażenie, że ten model wygląda zdecydowanie lepiej na żywo niz na zdjęciach. To chyba po prostu nie jest zegarek dla mnie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, AdamZie napisał(-a):

Dziękuję wszystkim :) . Obawiam się, że szybko znajdzie nowy dom, bo występuje standardowy u mnie problem z zegarkiem na pasku, tzn. jest albo za ciasno albo za luźno. Na codzień noszę bransoletę z mikroregulacją, która mi pomaga w tym problemie. Oprócz tego wymiary koperty są idealne, naprawdę świetnie leży na nadgarstku. Mam też wrażenie, że ten model wygląda zdecydowanie lepiej na żywo niz na zdjęciach. To chyba po prostu nie jest zegarek dla mnie :) 

Gdybyś się jednak szybko z nim rozstawał dawaj znać, dogadamy się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AdamZie napisał(-a):

Dziękuję wszystkim :) . Obawiam się, że szybko znajdzie nowy dom, bo występuje standardowy u mnie problem z zegarkiem na pasku, tzn. jest albo za ciasno albo za luźno. Na codzień noszę bransoletę z mikroregulacją, która mi pomaga w tym problemie. Oprócz tego wymiary koperty są idealne, naprawdę świetnie leży na nadgarstku. Mam też wrażenie, że ten model wygląda zdecydowanie lepiej na żywo niz na zdjęciach. To chyba po prostu nie jest zegarek dla mnie :) 

 

IWC jako szanowana manufaktura raczej szybko znajduje nowy dom.

Ja właśnie zrobiłem miejsce w pudełku na tą manufakturę. Wiec podobnie  jak kolega J. Black będę czekał na tej zegarek na bazarku.  

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SPS napisał(-a):

 

IWC jako szanowana manufaktura raczej szybko znajduje nowy dom.

Ja właśnie zrobiłem miejsce w pudełku na tą manufakturę. Wiec podobnie  jak kolega J. Black będę czekał na tej zegarek na bazarku.  

To czekam jak się zaprezentujesz w tym temacie🍻


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, SPS napisał(-a):

Podbiję nieco temat 😁

 

Proszę zrobić miejsce dla Mark XX w klubie 🤗 


Mierzyłem  go w zeszłym roku w maju i wtedy stwierdziłem że czas pozmieniać coś w mojej kolekcji w kategorii zegarka na co dzień. 

Dla mnie piękny,  prosty i klasyczny styl, koperta rozmiar 40 mm, nie za wysoki, dobra waga, 

Jedna z manufaktur którą zawsze chciałem spróbować.
Koperta w większości satynowana, minimum polerki, tylko na lunecie, wskazówkach i wzdłuż uszu

Szkło i tarcza genialnie pracuje zapewniając świetną czytelność.

Technicznie to najnowsza wersja MARK’a  z 32111 pod deklem a jednocześnie nie jest krzykliwy co mi bardzo odpowiada,  jest bardzo stonowany.

Zachowawczy minimalizm - duża sekunda, mała data, pasek granatowy z jasnymi przeżyciami…. 


Szykuje się więc solidny zawodnik na EDC. 

 

4F8D2F31-8352-45D6-83E3-BBCA3A451092.thumb.jpeg.c49b9c1a5e444713fca57b0c9cbe1bb5.jpeg
 

F6C5A72F-94A4-4DE7-9CCE-CA29E23E43C4.thumb.jpeg.fa136104f217d480cd59a8d1f9e83bad.jpeg


IMG_6636.thumb.jpeg.73640771b2b36f996d1cfb210dc53cc1.jpeg

 

OK, już doczytałem, że to XX, a nie XVIII, no i pogratuluję raz jeszcze ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, SPS napisał(-a):

Podbiję nieco temat 😁

 

Proszę zrobić miejsce dla Mark XX w klubie 🤗 


Mierzyłem  go w zeszłym roku w maju i wtedy stwierdziłem że czas pozmieniać coś w mojej kolekcji w kategorii zegarka na co dzień. 

Dla mnie piękny,  prosty i klasyczny styl, koperta rozmiar 40 mm, nie za wysoki, dobra waga, 

Jedna z manufaktur którą zawsze chciałem spróbować.
Koperta w większości satynowana, minimum polerki, tylko na lunecie, wskazówkach i wzdłuż uszu

Szkło i tarcza genialnie pracuje zapewniając świetną czytelność.

Technicznie to najnowsza wersja MARK’a  z 32111 pod deklem a jednocześnie nie jest krzykliwy co mi bardzo odpowiada,  jest bardzo stonowany.

Zachowawczy minimalizm - duża sekunda, mała data, pasek granatowy z jasnymi przeżyciami…. 


Szykuje się więc solidny zawodnik na EDC. 

 

4F8D2F31-8352-45D6-83E3-BBCA3A451092.thumb.jpeg.c49b9c1a5e444713fca57b0c9cbe1bb5.jpeg
 

F6C5A72F-94A4-4DE7-9CCE-CA29E23E43C4.thumb.jpeg.fa136104f217d480cd59a8d1f9e83bad.jpeg


IMG_6636.thumb.jpeg.73640771b2b36f996d1cfb210dc53cc1.jpeg

 

Gratulacje i witamy w klubie😊


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.