Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest arek-legnica

Klub Miłośników Zegarków IWC Schaffhausen

Recommended Posts

Pilot's Chronograph w edycji "Le Petit Prince":) Zamówiony (z ogromnymi nerwami i strachem) na Chrono24. Nówka sztuka - tzn z gwarancją podbitą przez niemieckiego AD w styczniu... a przynajmniej mam nadzieję, że informacje sprzedawcy się pokryją z rzeczywistością!:)

Gratuluje zakupu, koperta chyba identyczna jak w moim Spitfire Chrono. Bardzo wygodny zegarek, będziesz zadowolony.

Chyba 15mm, na pasku skórzanym leży świetnie na nadgarstku. Jak tak pomyśle to chyba mój ulubiony zegarek :)

Chyba 15mm, na pasku skórzanym leży świetnie na nadgarstku. Jak tak pomyśle to chyba mój ulubiony zegarek :)

Śliniłem się nie raz do Twojego...więcej zdjęć, więcej zdjęć;)

Przyjechał :) Zadziwiająco szybko - wczoraj został wysłany z Monachium, dziś dotarł do Białegostoku. Jednak Fedex robi robotę :)

Powolne rozpakowanie:)

Papiery są, gwarancja podbita przez oficjalnego AD. Wszystko wygląda ok:)

post-96513-0-72103500-1490881024_thumb.jpg

post-96513-0-93440900-1490881042_thumb.jpg

post-96513-0-26744300-1490881275_thumb.jpg

post-96513-0-42853800-1490881283_thumb.jpg

post-96513-0-89813100-1490881368_thumb.jpg

Może nie ma nakładanych indeksów ale kolor tarczy rekompensuje. Gratulacje.

Świetnie się prezentuje , na ręce robi duże wrażenie. Jak się widzi takie chrono , to można do Nich zmienić podejście . Niech się dobrze nosi.

Pecunia non olet

Po obejrzeniu tego filmu naszło mnie pytanie o to gdzie serwisujecie swoje IWC? Co prawda przez najbliższe 2 lata jestem zabezpieczony gwarancją, a i potem przez 2-3 lata nie będe musiał odwiedzać serwisu (mam nadzieję!) więc pytanie traktuje bardziej jako ciekawostkę i skłonienie Was do jakiejś wyniany zdań. Zakładam, że mało które IWC w Polsce ma zanse na takie traktowanie:)

Twój model ma chyba w środku Valjoux 7750 więc każdy dobry zegarmistrz w Polsce da sobie bez problemu radę i nie pociągnie Cię to bardzo po kieszeni. Możesz spać spokojnie :)

no coz, zacni ludzie w bialych fartuchach, jak nie obejrze filmu w hd na pelnym ekranie to nie widze co oni tam robia, a gosc musi jeszcze to odpowiednio zlozyc i ma dzialac :-)

Po obejrzeniu tego filmu naszło mnie pytanie o to gdzie serwisujecie swoje IWC? Co prawda przez najbliższe 2 lata jestem zabezpieczony gwarancją, a i potem przez 2-3 lata nie będe musiał odwiedzać serwisu (mam nadzieję!) więc pytanie traktuje bardziej jako ciekawostkę i skłonienie Was do jakiejś wyniany zdań. Zakładam, że mało które IWC w Polsce ma zanse na takie traktowanie:)

https://youtu.be/iWyhhTM87uk

Ja nie wiem czy nie wysłać swojego Ingy do oficjalnego serwisu, ale głównie przez porysowaną kopertę i bransoletę.

No tak, macie rację:) W moim wypadku wnętrzności są "prostackie", więc i serwis nie będzie problematyczny (co dwoją drogą nawet mnie cieszy w kontekście przyszłych wydatków). Co nie zmienia faktu, że z chęcią dowiedziałbym się jak radzą sobie w Polsce posiadacze bardziej skomplikowanych kompilacji. Kto wie, co dołączy do Pilota...;)

Kurczę , patrząc na filmik rozpoznaję chyba Mojego   Cal.51113 Pellatona  :blink: 

post-38106-0-82141900-1491249796_thumb.jpg

Pecunia non olet