Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Basel 2014: Nowe divery Rolexa

Rekomendowane odpowiedzi

GMT-Master II z bezelem "Pepsi" i kopertą z białego złota oraz Sea-Dweller 4000 w stali to nowe divery Rolexa, przygotowane na Baselworld 2014.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miażdżą :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMT Master II - Diver ????   :D . To naprawde nowosc 

 

Chyba powinniscie to zmienic 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex szaleje, niepotrzebnie piszecie, że to nowy model rolexa, przecież to widać z kilometra ^_^ ,

kompletnie inny zegarek, nie wiem w jakim kierunku zmierza ta firma, kompletny brak skrępowania w projektowaniu,

jakież nowatorstwo, świeżość, no i te wskazówki, jak oni je wymyślili :huh: . NIESAMOWITE :blink: . :P


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Milgauss z nowym kolorem tarczy I nowosci w linii Cellini

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milgauss mi się strasznie podoba. Nosiłbym. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex szaleje, niepotrzebnie piszecie, że to nowy model rolexa, przecież to widać z kilometra ^_^ ,

kompletnie inny zegarek, nie wiem w jakim kierunku zmierza ta firma, kompletny brak skrępowania w projektowaniu,

jakież nowatorstwo, świeżość, no i te wskazówki, jak oni je wymyślili :huh: . NIESAMOWITE :blink: . :P

 

He, he, mnie też Rolex całkowicie zaskoczył. Całkowicie! ;) A na poważnie to Sea-Dweller 4000 jest ciekawą alternatywą dla Submarinera. I dobrze, że się pojawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to Sea-Dweller to w ogóle nie jest alternatywa dla Submarinera, to zupełnie inny zegarek. Dla Submarinera alternatywą to może być GMT MII.

 

W Rolexie poczekali, aż Omega nastroszy piórka z kolorową ceramiką, a następnie przelicytowali dwukolorową pokazując możliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YES! Nareszcie! :D

Czekałem na ceramicznego Seadwellera przez 3 lata, a wczoraj spędziłem pół dnia na oglądaniu fotek Deepsea 116660 oraz czytaniu artykułów o nim oraz sprawdzaniu cen na rynku używanych, żeby się oswoić z myślą, że nigdy nie doczekam się ceramicznego Seadweller'a :D

Po prostu uznałem, że Rolex wydając ceramicznego Deepsea 116660 i uzyskując tak ciepłe przyjęcie mimo znacznie wyższej ceny niż Submarinera, uzna, że pośredni Seadweller jest im zbędny. 

Macie wyczucie, to się nazywa synchroniczność wg Junga :D

 

To jest "mój" Rolex. Nigdy nie chciałem Submarinera przez jego kultowość i popularność, podobnie było z GMT,  Datejust'em i Daytoną. Explorer I był dla mnie zbyt prosty, wolałem IWC Inge 322701, ale teraz już wiem, co mnie podświadomie kierowało przez ostatnie 2 miesiące w stronę Rolex'ów, kulminowało wczoraj z decyzją o Deepsea 116660, a tu proszę, mój wymarzony ceramiczny Seadweller nareszcie powstał! 

 

Będę chodził nakręcony z 8dniową rezerwą chodu przez następne 8dni z bananem na ryju! 

Dziękuje za tą wiadomość!


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, he, mnie też Rolex całkowicie zaskoczył. Całkowicie! ;) A na poważnie to Sea-Dweller 4000 jest ciekawą alternatywą dla Submarinera. I dobrze, że się pojawił.

Alternatywą? Alternatywą jest zielony sub 116610LV, a Seadweller to zupełnie inny zegarek, prócz podobnego designu tarczy i koperty.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie tylko jak ten SD bedzie wygladal na rece przy rozmiarze Suba bedac przy tym duuzo grubszym zegarem... Zeby nie bylo syndromu nowej PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie tylko jak ten SD bedzie wygladal na rece przy rozmiarze Suba bedac przy tym duuzo grubszym zegarem... Zeby nie bylo syndromu nowej PO

Na pewno bedzie dziwnie i bedziesz psioczyl ;-). Ja tam lubie grube divery :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piloci PanAm byliby niepocieszeni słysząc że kwalifikują ich jako nurków.

Wszystkie te nowinki są fajne o ile akceptuje się powiększone uszy i indeksy. Dla mnie "nowe" rolki za bardzo odstają od nadgarstka i rzucają się w oczy. Ale jako sportowy klocek nadają się idelanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zaglądnąć na jeden z moich ulubionych blogów zegarkowych - aBlogtoWatch - znajdziecie tam fajne zdjęcia Sea Dwellera. Jest moc jak nie wiem co ten zegarek! Rozmiar mi odpowiada, fajnie też zrobili, że się pozbyli napisu na ringu i przenieśli go na dekiel, szkoda tylko, że nie ma lupki ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zaglądnąć na jeden z moich ulubionych blogów zegarkowych - aBlogtoWatch - znajdziecie tam fajne zdjęcia Sea Dwellera. Jest moc jak nie wiem co ten zegarek! Rozmiar mi odpowiada, fajnie też zrobili, że się pozbyli napisu na ringu i przenieśli go na dekiel, szkoda tylko, że nie ma lupki ;)

Tu się z Tobą wyjątkowo, kategorycznie, nie zgodzę! 

Seadweller i Deepsea nie miały, nie mają i mam nadzieję, nigdy nie będą mieć lupki! :D


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, domyślam się, że jeżeli o to chodzi, to jestem w tym przypadku w zdecydowanej mniejszości ;) Ale cóż mam poradzić, że tak bardzo lubie lupki w tych zegarkach :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, domyślam się, że jeżeli o to chodzi, to jestem w tym przypadku w zdecydowanej mniejszości ;) Ale cóż mam poradzić, że tak bardzo lubie lupki w tych zegarkach :)

Rozumiem, wolisz być pewien, że dobrze odczytałeś datę, bo z przekory, w piątki 13tego nie opuszczasz mieszkania? xD


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piloci PanAm byliby niepocieszeni słysząc że kwalifikują ich jako nurków.

Wszystkie te nowinki są fajne o ile akceptuje się powiększone uszy i indeksy. Dla mnie "nowe" rolki za bardzo odstają od nadgarstka i rzucają się w oczy. Ale jako sportowy klocek nadają się idelanie.

"Za bardzo ... rzucają sie w oczy "

Panie to jest Rolex :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Rolex = lupka :) Chiciaż dla tego Sea Dwellera mógłbym zrobić wyjątkek ;) Naprawde jest kozacki.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to Sea-Dweller to w ogóle nie jest alternatywa dla Submarinera, to zupełnie inny zegarek. Dla Submarinera alternatywą to może być GMT MII.

 

 

Alternatywą? Alternatywą jest zielony sub 116610LV, a Seadweller to zupełnie inny zegarek, prócz podobnego designu tarczy i koperty.

 

Ja tam trochę mało czuły jestem na "smaczki" rolexów i często bardzo subtelne różnice pomiędzy poszczególnymi modelami. Ale przyjmuję uwagi kolegów: "Seadweller to zupełnie inny zegarek, prócz podobnego designu tarczy i koperty", stąd w żaden sposób nikt nie ma prawa upatrywać w nim alternatywy dla Submarinera ;)

 

A nawiasem mówiąc mi też się podoba i myślę, że tym modelem trafią w gusta wielu osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alternatywą? Alternatywą jest zielony sub 116610LV, a Seadweller to zupełnie inny zegarek, prócz podobnego designu tarczy i koperty.

 

:lol:  :lol:  :lol:  :lol: 

 

śmieszne to to jest , tylko że kurde prawdziwe :mellow:


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sea dweller zawsze mi się podobał i poza złotą Daytoną wydaje mi sie jedną z ciekawszych propozycji nudnawego Rolexa :)

Tylko ten dekiel tak strasznie odstający (zegarek pewnie wyglada jakby lewitował na nadgarstku ;/

 

PS: czy kolory pepsi mają jakiś aspekt użytkowy? Np lepiej sie na ich tle widzi pod wodą? Czy to tylko taka a nie inna fanaberia? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak się rodzą plotki...GMT Pepsi powstał w latach 50 tych z myślą o pilotach amerykańskich lini PanAm, co wy z tą wodą? Aż tak źle im życzycie? Ale czemu taki układ kolorów skoro logo lini było niebieskie? Mnie kojarzy się z amerykańską flagą ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny SD. Teraz to zakup Suba nie ma sensu.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny SD. Teraz to zakup Suba nie ma sensu.

Dla mnie wręcz odwrotnie. Po co dopłacać 1500$? W Subie zamieniasz szkiełko z wersji do-date za 250 CHF i jest SD. Myślę, że 99% klientów podejdzie obojętnie do wyższego WR natomiast do wyższej ceny i grubości zegara, już niekoniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.