Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy...

Widzieliście gdzieś może Pama688 albo 437??

Kusi mnie taki Panerai z niebieską tarczą....wiem wiem, że jedyny słuszny to czarny a najlepiej Fiddy albo 233 jak dla mnie....ale taki niebieszczak byłby fajny na skórzanym pasku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1e74095f57e595a1abfe3272814220e0.jpg

“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kupując czytnik kindla masz do wyboru wersję tańszą z reklamami i droższą bez reklam. Widzę że Officine P zmierza w tym kierunku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hektar, ładnie to ująłeś :)

 

@Normad, dzięki za zdjęcie :) Utwierdzam się w przekonaniu, że nie chciałbym go ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

372 w Wawie za 38k pln (-10%)...  :blink:

Troche sporo...  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

372 w Wawie za 38k pln (-10%)...  :blink:

Troche sporo...  :wacko:

 

Mariusz, widzę, że nie daje spokoju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzylem go wczoraj w Jansen i na moim 19cm nadgarstku wyglądał karykaturalnie.

Szkoda że nie ma wersji w kopercie 44mm :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, widzę, że nie daje spokoju ;)

Bo to oczekiwana przez rynek wersja z szafirem i firmową gumą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Właśnie tych oczekiwań rynku za cholerę nie potrafię zrozumieć. Jak kupowałem swojego, z plastikiem, to usłyszałem od Pani Anny, że ten model nie cieszy się dużym zainteresowaniem właśnie przez brak szafiru. A dla mnie to pleksi robi największą robotę w tym zegarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To proste - Panerai sprzedał wersję plexi wszystkim zakochanym w plexi a do całej reszty pragmatyków nie miał dostępu - aż do roku 2016 - więc postanowił kosić " premium" ...za 2 lata jak zaspokoją wszytkie większe nadgarstki zniosą kolejne ograniczenie sprzedażowe i zaproponują wersję 44 mm...

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Jak by się tak nad tym dłużej zastanowić…zegarek za prawie 10k Euro, z plastikowym szkiełkiem-tylko dla idiotów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w Butiku Omegi powiedzieli, że w Polsce sprzedaż moona z hesalitem i szafirem jest mniej więcej 50/50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, widzę, że nie daje spokoju ;)

To w tej chwili dla mnie jedyny "prawdziwy" Pam/Luminor, ktorego bym chcial. Ruch z wymiana szkla na szafir byl debilnym, jednak i tak mozna wymienic i miec zapasowe ;)

 

Bo to oczekiwana przez rynek wersja z szafirem i firmową gumą

Cos nie czaje... :wacko:

Ze niby dla takich jak ja stworzyli taki fejsliftingowy "szajs" i dopiero teraz sie nim interesuje? :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w Butiku Omegi powiedzieli, że w Polsce sprzedaż moona z hesalitem i szafirem jest mniej więcej 50/50.

Ciekawe jaka prawda. Ja z kolei dostałem informację, że szafir rządzi, a hesalit glownie na zamówienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w tej chwili dla mnie jedyny "prawdziwy" Pam/Luminor, ktorego bym chcial. Ruch z wymiana szkla na szafir byl debilnym, jednak i tak mozna wymienic i miec zapasowe ;)

 

 

Cos nie czaje... :wacko:

Ze niby dla takich jak ja stworzyli taki fejsliftingowy "szajs" i dopiero teraz sie nim interesuje? :mellow:

Na początku powstawał w ograniczonej rocznie ilości sztuk jako "bazowa wersja fiddiego" ci co się zachwycali prostotą designu i 3 mm hesalitem się skończyli, reszta zaczęła narzekać że produkcja zrobiła się masowa - potrafili 10 tyś rocznie natłuc , że ceny na wtórnym spadły na łeb , dodatkowo na każdym forum połowa głosów krzyczała że za tyle kasy bez szafiru to granda, więc firma zaproponowała mod dla tej połowy klientów. Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego - sprzedaz jest sprzedaz...  :unsure:

Dla mnie wielka szkoda, bo jednak plexi bylo super pomyslem, ale jak sie nie sprzedawalo lub bylo zbyt wiele krzykow.... coz  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by się tak nad tym dłużej zastanowić…zegarek za prawie 10k Euro, z plastikowym szkiełkiem-tylko dla idiotów ;)

W dużej mierze to niska świadomość konsumencka :-).Podobnie z obcislymi garniturami,wyglądają karykaturalnie haha,ale noszą bo taki "trynd".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dużej mierze to niska świadomość konsumencka :-).Podobnie z obcislymi garniturami,wyglądają karykaturalnie haha,ale noszą bo taki "trynd".

A widzisz różnice między obcisłym a dopasowanym? A jak wyglądają kwadratowe worki z luźnymi porami? A mężczyźni mają takie same czy różne sylwetki?

Nic nie jest czarno białe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz różnice między obcisłym a dopasowanym? A jak wyglądają kwadratowe worki z luźnymi porami? A mężczyźni mają takie same czy różne sylwetki?

Nic nie jest czarno białe...

Znam znaczenie słów jakich używam dlatego piszę o obcisłych, obrazowo jak po mlodszym bracie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dla jednych jest hesalit a dla innych szafir - trzeba docenić że firma w jednym modelu próbuje usatysfakcjonować jednych i drugich...oczywiście jest to przede wszystkim dobre dla firmy ;-)

Szkoda tylko że nie robi tego równoczasowo jak no Omega z klasycznym Moonwatchem

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zainteresowanie bylo zbyt male a wtedy tezo podjalbym taka decyzje.

 

Wydaje mi sie, ze jeszcze czekaja nas "prawdziwe" historyczne Pamy i tam bedzie wiecej z historii niz trendow, ale to tylko moje dywagacje/zyczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego to juz Chinczyki nie wymysla :wacko::blink:

 

1637368d1489051066-die-asiaten-wieder-et


1637369d1489051066-die-asiaten-wieder-et

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chiński pasek na chińskim panerai ;)

Świetny zestaw.....tylko po co blokować gumą blokowaną osłonę koronki..... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.