Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś cicho to ostatnio. Nowosci widzieli? :) 

 

Zdjęcie dla uwagi. 

 

 

DSCF1421.jpeg


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, muchacho_ napisał(-a):

Nowosci widzieli? :) 

 

W przypadku tej firmy, nowości chyba można sobie po prostu darować z automatu :) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ponad trzech latach nabrałem wątpliwości co do rezerwy chodu w moim 722 (na P.9010). Nakręciłem na maksa i zostawiłem na biurku. Z deklarowanych trzech dni wyszło… 81,5h😊 To na szczęście jeszcze wypust sprzed „downgrade’u” w 2021r

IMG_5345.thumb.jpeg.f5af19c5da6909f7c451cce677d76259.jpeg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos chcial sie wymienic… nie wiem na co 🤦‍♂️🤷‍♂️

 

IMG_3942.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klamra kozak. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.04.2024 o 09:44, ledr napisał(-a):

Po ponad trzech latach nabrałem wątpliwości co do rezerwy chodu w moim 722 (na P.9010). Nakręciłem na maksa i zostawiłem na biurku. Z deklarowanych trzech dni wyszło… 81,5h😊 To na szczęście jeszcze wypust sprzed „downgrade’u” w 2021r

IMG_5345.thumb.jpeg.f5af19c5da6909f7c451cce677d76259.jpeg

Pamy zawsze mialy wieksza od deklarowanej 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos chcial podmianke… to zapraszam

Caly czas mam z nim/nią dylemat…

 

IMG_3942.jpeg

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, pawel007 napisał(-a):

 

Caly czas mam z nim/nią dylemat…

 

 

A to akurat wiemy od kilku lat. 😜

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, memento mori napisał(-a):

A to akurat wiemy od kilku lat. 😜

😂😂😂🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś ostatnio wysyłał pama na serwis?

Koronka szwankuje w moim 564, da się nakręcic, ale z przestawianiem godziny już ciężko - ewidentnie jest za wysoko a blokada nie pozwala jej na wysunięcie do najwyższej pozycji.. Chyba czas na przeglą p5000 przy okazji.   Ja jeszcze nic do Monachium nie wysyłałem i się zastanawiam czy przez Kruka czy lepiej zamówić bezpośrednio przez portal panerai..com...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, wieloryb napisał(-a):

Panowie, ktoś ostatnio wysyłał pama na serwis?

Koronka szwankuje w moim 564, da się nakręcic, ale z przestawianiem godziny już ciężko - ewidentnie jest za wysoko a blokada nie pozwala jej na wysunięcie do najwyższej pozycji.. Chyba czas na przeglą p5000 przy okazji.   Ja jeszcze nic do Monachium nie wysyłałem i się zastanawiam czy przez Kruka czy lepiej zamówić bezpośrednio przez portal panerai..com...

Hej,

Ja zamierzam za jakiś czas wysyłać białego suba - zaczął sporo się późnić i bezel znów lata. Chcę to puszczać przez Kruka - zegarek jest ciągle na gwarancji. Nie wiem jak z Twoim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, facecik napisał(-a):

Hej,

Ja zamierzam za jakiś czas wysyłać białego suba - zaczął sporo się późnić i bezel znów lata. Chcę to puszczać przez Kruka - zegarek jest ciągle na gwarancji. Nie wiem jak z Twoim.

 

O masakra, znowu? 🙃


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, muchacho_ napisał(-a):

 

O masakra, znowu? 🙃

No bezel to już dawno się poluzował. W sumie to się przyzwyczaiłem i traktuję sprawę jako nomę, nie zamierzałem niczego z tym robić. Tylko zaczął się późnić jakieś 30s / 24h, więc zaczęło mnie to wkurzać. Ostatnio to zauważyłem. Chyba oddam na serwis, niczego nie tracę, najwyżej zarobi parę rys więcej od narzędzi serwisowych.😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Cie za cierpliwość. Moj 1084 niby tez z tych nowoczesnych, ale odpukac nie mam z nim zadnych problemow, a we wrzesniu stukną mu 3 lata.


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, facecik napisał(-a):

Hej,

Ja zamierzam za jakiś czas wysyłać białego suba - zaczął sporo się późnić i bezel znów lata. Chcę to puszczać przez Kruka - zegarek jest ciągle na gwarancji. Nie wiem jak z Twoim.

mój ma wg referencji 9 lat, nie jestem też 1 właścicielem, zatem płacę za wszystko ;)  stąd się zastnawiam, czy Kruk nie prowadzi do dodatkowych kosztów.  Nawet nie jestem pewny czy we Wrocławiu przyjmą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, wieloryb napisał(-a):

mój ma wg referencji 9 lat, nie jestem też 1 właścicielem, zatem płacę za wszystko ;)  stąd się zastnawiam, czy Kruk nie prowadzi do dodatkowych kosztów.  Nawet nie jestem pewny czy we Wrocławiu przyjmą...

Wysyłaj niezależnie. Tak będzie optymalnie. Inaczej zapłacisz za pośrednictwo.

37 minut temu, muchacho_ napisał(-a):

Podziwiam Cie za cierpliwość. Moj 1084 niby tez z tych nowoczesnych, ale odpukac nie mam z nim zadnych problemow, a we wrzesniu stukną mu 3 lata.

Oj tam. Lubię go, więc dużo mu wybaczam. I to jest też raczej nowszy wypust, nowszy niż Twój. Kupiony na gwiazdkę dwa lata temu, także ma około 1,5 roku🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.