Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki ;) cieszy niezmiennie juz jakis czas, choć czasem są dylematy co założyć 

post-66497-0-00262500-1518873922_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jak miło Rafał, poznaję i zegarki i paski.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jak miło Rafał, poznaję i zegarki i paski.

 

Hej Filip, zegarki same proszą o Twoje paski ;), pierwsza klasa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Michał mu bardzo pasuje jeden zegarek a daje tyle frajdy jak pierwsza zabawka z lat dzieciństwa ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Ten Michał mu bardzo pasuje jeden zegarek a daje tyle frajdy jak pierwsza zabawka z lat dzieciństwa ☺

 

Widać, że nie należysz do interpunkcyjnych fundamentalistów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Michał mu bardzo pasuje jeden zegarek a daje tyle frajdy jak pierwsza zabawka z lat dzieciństwa ☺

 

Pasuje mu w każdym. Jak mojej w bieliźnie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passero źle świadczy ale pisze prosto z komórki zawsze, pisze co mi przyjdzie na język nie czuj się urażony pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Ja się uparłem na brąz, bo pasuje do niebieskiej sekundy. Ale faktycznie to i czarny, i niebieski też nieźle wyglądają z tym zegarem. U mnie natomiast teraz jest na stali i czeka na inne pasiory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post z grupy Paneristi.

Gość kupił ceramicznego Pama, po czym zorientował się, że może to być wysokiej jakości podróbka.

W komentarzach ludzie piszą, że to jak najbardziej możliwe i widzieli już takie podrobione ceramiczne egzemplarze. Owszem, można je rozpoznać, ale nie jest to takie oczywiste na pierwszy rzut oka.

Jeśli to prawda, to rzeczywiście coraz większy strach kupować poza AD.

 

af352965b4f928020dad32e265898b18.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post z grupy Paneristi.

Gość kupił ceramicznego Pama, po czym zorientował się, że może to być wysokiej jakości podróbka.

W komentarzach ludzie piszą, że to jak najbardziej możliwe i widzieli już takie podrobione ceramiczne egzemplarze. Owszem, można je rozpoznać, ale nie jest to takie oczywiste na pierwszy rzut oka.

Jeśli to prawda, to rzeczywiście coraz większy strach kupować poza AD.

Astral ten rzeczywiście wygląda jak podróbka, miałem ten model szkło na deklu jest przydomione/ciemne świetny efekt tutaj tego nie ma... Edytowane przez KRWISTY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zły dział ale ...gdyby ktoś miał 512 ,422 lub 183 do sprzedania prpsze o info

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


---------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astral ten rzeczywiście wygląda jak podróbka, miałem ten model szkło na deklu jest przydomione/ciemne świetny efekt tutaj tego nie ma...

Podobno w tych podrobionych nie działa rezerwa chodu i kamienie mają inny odcień różu, tak ponoć najłatwiej jest je rozpoznać.

Ale i tak jestem w szoku, jak do przodu poszła jakość podróbek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Astral ten rzeczywiście wygląda jak podróbka, miałem ten model szkło na deklu jest przydomione/ciemne świetny efekt tutaj tego nie ma...

Nie widziałem, że opłaca się robić takie zegarki. Ciekawe ile może kosztować wyprodukowanie czegoś takiego? I na jaką skalę to jest robione. Zazwyczaj takie zegarki kosztują paręset $, ale na pierwszy rzut oka widać, że to fejki. Tutaj nawet mechanizm jest odwzorowany dosyć dokładnie, zegarek ma szybkie ustawienie godziny, ceramiczną (?) kopertę... Kto to robi? Tego chyba nie można kupić na pierwszej-lepszej stronce z "replikami".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zły dział ale ...gdyby ktoś miał 512 ,422 lub 183 do sprzedania prpsze o info

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Niestety mam ale tylko 380 ;)

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Tylko? Moim zdaniem 380 to lepszy wybór niż 183 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-31778-0-31507200-1519284497_thumb.jpg

 

zdjęcie z wczoraj ale dalej na ręku. Pasek od Filipa jest mistrzostwem świata.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.