Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Sam sobie odpowiedziałeś wcześniejszym artykułem, jest to replika MM 6152/1, tutaj masz zdjęcie porównawcze z 372:

attachicon.gifIMG_7395.JPG

No chyba nie do konca, bo MM 6152/1 wyglada jak ponizej:

post-25547-0-71643500-1517948305.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezione na forum.

 

Ożeż  Ty aleś zapodał. Stawiam że egipska podróba. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie odradzam. Miałem i padaczka...

Chyba, ze chcesz miec dla mienia, to spoko, bo nawet dobrze wyglada, ale uzytkowo dramat :(

Słaba jakość? Ja nie lubie tej oryginalnej gumy Pama... nie mogę jej dobrze dopasować a tą można dopasować idealnie. Ale jeśli sama guma ma słabą jakość to chyba zostaje mi isofrane która zupełnie nie pasuje;)


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie do konca, bo MM 6152/1 wyglada jak ponizej:

attachicon.gifLot290_MM_dial.jpg

Była także wersja z cg. 30fd10ee4d3d6f0f6fb615d9eb4fefe3.jpg

 

948618b941bbc3b3e40cec39a3d1da1f.jpg

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

No chyba nie do konca, bo MM 6152/1 wyglada jak ponizej:

attachicon.gifLot290_MM_dial.jpg

Na zdjęciu, które wkleiłem jest oryginalna MM 6152/1, co nie zmienia faktu, że na Twoim zdjęciu jest również oryginalna MM 6152/1 ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaba jakość? Ja nie lubie tej oryginalnej gumy Pama... nie mogę jej dobrze dopasować a tą można dopasować idealnie. Ale jeśli sama guma ma słabą jakość to chyba zostaje mi isofrane która zupełnie nie pasuje;)

Nie guma. Chodzi mi o te klamre. Niewygodnie sie ja zapina, bo trzeba wsunac pasek w mala szpare i potem zablokowac, co jest trudne nawet dwoma rekoma ;)

Gwoli scislosi ja mialem pasek z cordury od Teda, wiec o gumie sie nie wypowiem, ale mysle, ze jakosciowo bedzie swietna, tylko z tradycyjna klamra.

Moze zobacz sobie jeszcze RubberB do Pamow.

Ja na oemowa gume Paneraia zlego slowa nie powiem. Dodstkowo sa jeszcze dwie ref do submersible. Z motylkiem troche dluzsza i taka jak np w 305 ( jest tez w rozmiarze 24)

Nie bede tez zdziwiony (bo nie jestem na bierzaco) jak w tym ich sklepiku internetowym bedzie jakas tam ofeta gum, ale tego nie wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. Żadna inna guma nie daje mi pewności że dobrze ją dopasuję. Skoro mówisz że jakość od Teda jest ok to chyba zaryzykuję.


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Załączam Pama w drodze do pracy, żeby ożywić wątek (zdjęcie z opóźnieniem 1-dniowym). Okazyjnie kupiony pasek z gumy jest uniwersalny, ale ściera się jak pumeks (jeżeli ktokolwiek z Kolegów wie co to było, bo teraz chyba się tego nie używa :) - no takie porównanie przyszło mi do głowy). Miękka jest ta guma i słabej jakości.

Czekam teraz na szalonego konia ze skóry. Zgodnie z zapewnieniem Producenta, będzie z 3 tygodnie. Wtedy się pochwalę.

 

post-102568-0-99723900-1518209742_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PAM cieszy oko niezmiennie, ale wywal tą gumę, bo estetyka cierpi ogromnie  :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

No wiem, przecież napisałem, że gó..no. Ale zegarek na czymś nosić trzeba póki porządny pasek nie przyjdzie. Może dla odmiany zmienię na razie na bransoletę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, przecież napisałem, że gó..no. Ale zegarek na czymś nosić trzeba póki porządny pasek nie przyjdzie. Może dla odmiany zmienię na razie na bransoletę :)

Daj, daj :) widok to tutaj niezbyt częsty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, przecież napisałem, że gó..no. Ale zegarek na czymś nosić trzeba póki porządny pasek nie przyjdzie. Może dla odmiany zmienię na razie na bransoletę :)

A Pamowej gumy nie masz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

A Pamowej gumy nie masz???

Już pisałem, że PAM 723 jest tylko na bransolecie. Nie ma dodatkowych pasków. Stąd moje eksperymenty z dziwnymi paskami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

A tu zdjęcia na bransolecie. W sumie, jak założyłem, to nawet przyzwoicie leży. Ale to raczej efekt nowości. Jutro pewnie znowu znienawidzę ten zestaw.

 

post-102568-0-30069800-1518283005_thumb.jpg

post-102568-0-17720300-1518283007_thumb.jpg

post-102568-0-97804900-1518283008_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 100 razy lepiej niz na tej gumie B) , choc na Twoim nadgarstku troszke przyduzawy :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Wszystko jest lepsze od tej gumy... generalnie nie rozumiem jak można wydać tyle pieniędzy na zegarek i zapiąć go na takie gówno za 2.50 :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Dla mnie 100 razy lepiej niz na tej gumie B) , choc na Twoim nadgarstku troszke przyduzawy :unsure:

No trochę jest duży. Ale bransoleta to uwydatnia, bo nie załamuje się w osi teleskopu jak zwykły pasek tylko wystaje trochę poza uszy i tam dopiero jest zawias. To widać na ostatnim zdjęciu.

Wszystko jest lepsze od tej gumy... generalnie nie rozumiem jak można wydać tyle pieniędzy na zegarek i zapiąć go na takie gówno za 2.50 :wacko:

Nie chciałem gumowego paska firmowego, bo ma napisy. A pasował mi brązowy. Znajdź mi proszę brązową gumę super jakości do tego zegarka. I nie 2.50, tylko około 40$, jeżeli dobrze pamiętam. Fakt, po tygodniu użytkowania okazało się, że pasek jest kiepski - szlufki są za duże i zsuwają się, a guma wyciera się w zastraszającym tempie. No trudno, nie udało się. Dlatego chyba wrócę do firmowej gumy, bo dostałem przyzwoitą propozycję zakupu. A oprócz tego mam już zamówiony pasek skórzany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rubberB? Na marginesie, ile kosztuje orginalna guma bez klamerki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pchasz pod górkę...zegarek którego żywiołem są paski na bransolecie czy gumie, to policzek wymierzony „ kastomowej” rodzinie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

A rubberB? Na marginesie, ile kosztuje orginalna guma bez klamerki?

Z rubbera B podoba mi się niebieska guma, ostatecznie mogłaby być czarna. Brązowych nie ma. Zastanawiam się czy nie dałoby się dorobić do niego indywidualnej klamerki. Nie wiem ile kosztuje oryginalna guma Pama, ale przy cenie 400 EUR za zapięcie motylkowe Pama, podejrzewam, że tanio nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.