Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki

A ten ? Kupiłem go kiedyś na giełdzie staroci, niestety za niemałą cenę, i już słyszałem że tarcza współczesna :(

post-69940-0-03484900-1543521486_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

A ten ? Kupiłem go kiedyś na giełdzie staroci, niestety za niemałą cenę, i już słyszałem że tarcza współczesna :(

No niestety 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas_op

Zwróć uwagę na opis, na wybranie w markerach na 12.

 

Nie martw się zegarek bardzo ładny. Ja bym go założył i z przyjemnością patrzył na niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak regularnie obserwuję wszystkie aukcje Krisa, ale są też osoby które potrafią się doszukać niścislości w jego przedmiotach, dlatego dopytuje tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak regularnie obserwuję wszystkie aukcje Krisa, ale są też osoby które potrafią się doszukać niścislości w jego przedmiotach, dlatego dopytuje tutaj.

 

Przecież zawsze możesz zapytać u źródła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile by odpisali to mógłbyś naczytać się opowieści z krainy mchu i paproci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki. Widziałem dziś I piękny na żywca. Widział ktoś już kiedyś w tym wydaniu?? Taki jak lubię. Cały złoty. 6ce65650e3dd7430f3eb80ff5a250e9e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki. Widziałem dziś I piękny na żywca. Widział ktoś już kiedyś w tym ydaniu?? Taki jak lubię. Cały złoty.

Nie specjalnie obserwuję ale w tej kopercie to chyba tylko takiego ciemnego cyklicznie widuje na aukcjach, tego co pokazujesz chyba nie spotkałem

post-49869-0-19710400-1543603928.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie oryginalności tego egzemplarza:

https://allegro.pl/amfibia-wostok-marynarka-wojenna-nos-formoza-osnip-i7699749448.html

jest w idealnym stanie, lepszym niż większość spotykanych cywilnych zegarków tego typu. Tak jak gdyby nigdy nie był używany.

Dodatkowo dziwi mnie dlaczego sprzedawca zakrył cyfry na boku koperty. Inna sprawa, że taki grawer bardzo łatwo można podrobić.

Ostatecznie wydawało mi się, że zegarki Marynarki Wojennej powinny mieć również taką sygnaturę na deklu. Ten takiej nie ma, jak również wkładki antymagnetycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w swoim MW mam jeszcze grawer na deklu. Na pewno na plus to że tarcza jest eksportowa bo zdaje się że tylko takie szły do marynarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A w telegraficznym skrócie do jakich wniosków doszli? Bo specjalnie dołączyłem do grupy, żeby ją przeczytać a tutaj coś takiego:

 

Ten post został usunięty lub nie można go załadować.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w telegraficznym skrócie do jakich wniosków doszli? Bo specjalnie dołączyłem do grupy, żeby ją przeczytać a tutaj coś takiego:

:)

Nie doszli do żadnych, konsensusu nie było  i każdy został przy swoich racjach.

A co do twoich rozterek to są bardzo sensowne i w zadawanych pytaniach udzieliłeś sobie odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Znalazłem taką rakietę dla niewidomych, jako że dopiero od niedawna wkręciłem się w temat starych zegarków radzieckich i chciałbym zbudować swoją kolekcję i jednocześnie zdobyć trochę wiedzy w tym temacie, chciałbym prosić o radę bardziej doświadczonych kolegów. Czy tutaj można mówić o oryginale? Moje wątpliwości budzi wykończenie wokół tarczy, zdaje się być matowe, a z tego co widziałem na zdjęciach z internetu było raczej polerowane (chociaż bardziej chyba chromowane, poprawcie mnie jeśli jestem w błędzie). Zdjęć werka niestety brak, ale cena wydaje się dosyć okazyjna jak na ten zegarek. Z góry dziękuję za podpowiedzi :)

 

post-105992-0-26168300-1543920476_thumb.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.