Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Recommended Posts

Guest Rafał75

Były, były. Niestety złocenia w tych Pobiedach nie było wysokich lotów. W mojej Pobiedzie, którą dostałem od babci, złocenie było wytarte do gołej kości. Trochę mi zajęło znalezienie zamiennika w ładnym stanie, ale się udało. :)

Panowie - czy ten automat jest prawilny? Za choinkę nie mogę znaleźć tego zestawienia tarczy z kopertą :( Wogóle tej koperty nie mogę skojarzyć z de luxem

post-88672-0-36428100-1524976325_thumb.jpg

post-88672-0-34375900-1524976462_thumb.jpg

Edited by mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Ta koperta to wygląda jakby była od jakiegoś wostoka

Dzięki. Sprzedający uczciwie podszedł do tematu (sam nie był pewny co do oryginalności) i pozwolił wycofać się z transakcji. Temat nieaktualny

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Witam

Jak oceniacie stan oraz oryginalność części ? I czy te koronki takie maja być czy są powycierane ?

Z góry dziękuje za odpowiedzi

post-92838-0-39682700-1525019274_thumb.png

post-92838-0-97460800-1525019288_thumb.png

post-92838-0-58908300-1525019302_thumb.png

Według mnie zegarek jest w dobrym stanie.Oryginalny.Koronki trochę wytarte, ale prawidłowe (zaokrąglone).

Guest Rafał75

Jeśli utrzyma się ta cena to będzie fajny zakup. ;)

Od przodu wygląda ok. A jak mechanizm to nie widać. Jedynie wydaje mi się, że wskazówki na nowo wypełnione i nie dał ktoś lumy tylko farbę :)

Od przodu wygląda ok. A jak mechanizm to nie widać. Jedynie wydaje mi się, że wskazówki na nowo wypełnione i nie dał ktoś lumy tylko farbę :)

Taki patent nie przyszedłby mi do głowy, aby malować  to co powinno być wypełnione :)

Taki patent nie przyszedłby mi do głowy, aby malować  to co powinno być wypełnione :)

Często daje się farbę np.do modeli bo ciężko dobrać kolor lumy. Ale to w niczym nie przeszkadza. Ładna tarcza to jest najważniejsze w tym modelu, a o taką ciężko :)

Często daje się farbę np.do modeli bo ciężko dobrać kolor lumy. Ale to w niczym nie przeszkadza. Ładna tarcza to jest najważniejsze w tym modelu, a o taką ciężko :)

Tą tarczę łatwo podrobić, zastanawiam się dlaczego nie ma kopii? Ostatnio zrobiłem błąd życia kupiłem Signala z kopią tarczy. Zmyliły mnie czerwone cyferki - myślałem, ze jak są czerwone to oryginał.

Edited by art_69

Tą tarczę łatwo podrobić, zastanawiam się dlaczego nie ma kopii? Ostatnio zrobiłem błąd życia kupiłem Signala z kopią tarczy. Zmyliły mnie czerwone cyferki - myślałem, ze jak są czerwone to oryginał.

No niby prosty wzór, ale już sam tak jakby perłowy kolor tej tarczy jest specyficzny, może to jest trudne do uzyskania. Ale bardzo dobrze, że nie ma jeszcze podróbek tej tarczy :) 

Edited by Qba.

No niby prosty wzór, ale już sam tak jakby perłowy kolor tej tarczy jest specyficzny, może to jest trudne do uzyskania. Ale bardzo dobrze, że nie ma jeszcze podróbek tej tarczy :)

Widziałem na żywo kopię tarczy warszawskiej do Starta - miała piękny perłowy kolor - to nie problem.

Ale to nie ten sam kolor, odcień. Warszawskie tarcze rzemieślnicze to zupełnie inny temat niż współczesne podróbki.

Edited by Qba.

Ale to nie ten sam kolor, odcień. Warszawskie tarcze rzemieślnicze to zupełnie inny temat niż współczesne podróbki.

Pisałem o tym: to jest tarcza warszawska odnowiona do 5 lat wstecz. Nie wiem czy foto to oddaje - ma piękny perłowy kolor.

post-102926-0-23943700-1525343734.jpg

Ale w tym Starcie który ja zamieściłem tarcza jest oryginalna?

Nie ukrywam, że głównie o to mi chodzi.

Pisałem o tym: to jest tarcza warszawska odnowiona do 5 lat wstecz. Nie wiem czy foto to oddaje - ma piękny perłowy kolor.

Ale jednak odbiega od oryginału, widziałem też już nie raz te tarcze warszawskie :) Twoja jeszcze jest fajna bo ma lume na indeksach.

Oryginalna i władnym stanie :)

Ale jednak odbiega od oryginału, widziałem też już nie raz te tarcze warszawskie :) Twoja jeszcze jest fajna bo ma lume na indeksach.

To nie mój zegarek, ktoś sprzedawał na allegro i ciekawiło mnie skąd taka tarcza. Z rozmowy wynikało, że ktoś, jakiś czas temu odnowił kilka tarcz warszawskich.

Mój Start jest taki, chyba oryginał  ;)

post-102926-0-71078500-1525355553_thumb.jpg

Edited by art_69

Oryginalna, sekundnik jest tylko zamieniony.