Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem ciekaw oryginalności pobiedy z drugiego linku. Ta tarcza wygląda mi jakoś nie tak... 

 

Pozostałe są mniej interesujące, bo są z lat 80 :P

To dziadziuś, naprawdę stary i oryginalny. Werk niedatowany ale produkcja Pobied w Zimie zaczęła się w 1951.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fajnie :) Wielkie dzięki @kchrapek za rozwianie wątpliwości!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo unikalny franken :D

Dzięki kchrapek! Pomieszana koperta z tarcza? Jak powinien wyglądać oryginał? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja szklana kula nie potrafi odpowiedzieć na pytanie czy warto, ale podpowiada mi, że to nie ten dział, bo pytania o oryginalność nie widzi.

 

magiczna-kula.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ja pomyliłem tematy.

 

Edit: Kolejna sprawa, jak któryś z forumowiczów ma CI pomoc? Tobie ma się podobać, a nie innym, bo u Ciebie będzie stał a nie np. u mnie.. Ja Ci powiem, że bym go nie brał bo za tani dla mnie jest.

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do okazji niby miałem dać? W ogóle też można napisać tutaj i może ktoś podpowie czy oryginalny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy zawsze pytają o wszystko co chcą kupić? Czy warto to już Twoja subiektywna opinia. Całe forum nie musi wiedzieć, że chcesz coś kupić. Może niech powstanie kolejny temat o nazwie "Warto?". Gdzie delikwenci będą pisać, czy warto kupić to czy tamto, bo mi się za bardzo nie podoba, ale jak Wam będzie się podobał to sobie to kupie - będę fajny. Nie popadajmy w paranoje!

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kampania wyborcza na MODa trwa w najlepsze. Skoro kolega w wątku o oryginalność pyta czy warto to można chyba grzecznie odpisać, tak, oryginalny i można go kupić do kolekcji lub olej go, bo to czy tamto ale nie, lepiej walnąć kilka bezsensownych postów. Wprawdzie pytanie nie sprecyzowało dokładnie o co koledze chodzi ale tytuł wątku dokładnie odzwierciedla sens pytania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ten mi się spodobał lecz zastanawiam się czy warto?

 W mojej opinie, słowo warto odnosi się do tego czy cena jest dobra, czy nie. Sprecyzowanie pytania chyba nie jest wielkim wysiłkiem.

 

Kampania na MODa, daj spokój. Ja się nie nadaję, a poza tym są ciekawsze rzeczy do roboty. Gdyby w ostatnim czasie nie padały bezsensowne pytania w różnych tematach i nie robił się niemiłosierny bajzel, to śmiem twierdzić, że Roman nie wnioskował by o przydzielenie moda do działu radzieckiego.

 

A wracając do bezsensownych postów, to po co w takim razie jest Twój, jak nic do tematu nie wnosi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A wracając do bezsensownych postów, to po co w takim razie jest Twój, jak nic do tematu nie wnosi?

 

Biorę przykład od starszych kolegów :) Jak to się mówi, uczę się od starych wyjadaczy.

 

Kolejna rzecz, która mi nie daje spokoju. Z jednej strony nie wyceniamy zegarków a z drugiej jak napisałeś "słowo warto odnosi się do tego czy cena jest dobra, czy nie" Gdy ktoś zadaje pytanie o cenę to jest zbesztany za to a gdy napisze że kupił za tyle czy tyle to znowu jest wyśmiewany bo "ja takiego na rynku kupiłem za 15 zeta" Bezsens. Słowo czy warto dla każdego będzie miało inne znaczenie, w zależności od tego czy ma dostęp do tańszych zegarków czy też pozostaje mu tylko allegro, różnice tego "warto" mogą być kolosalne. Z mojej strony EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - wystarczy już.

Bahuone ma rację. Co to znaczy "czy warto" i jak na to pytanie odpowiedzieć wie tylko zadajacy pytanie. Czy oryginalny byłoby ok.

Właśnie dlatego umieszczanie odpowiednik sformułowanych pytań w odpowiednich wątkach jest takie wążne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza chyba współczesna. Nie podoba mi się napis Zakaz MOCCCP. Chyba powinno być osobno, ale Komandiry to nie moja bajka. A i wskazówki na bank 'od czapy' :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.