Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Mój ulubiony! :)

Desert Shield występują w trzech typach kopert:

1) amfibia (werk automat i z okienkiem daty) w kopercie nowego typu

2) komandir (jak wyżej) z koronką na 2

3) mini-komandir z koronką na 3

 

komandiry 2 i 3 mają zarówno chromowane jak i złocone koperty. Te ostatnie charakteryzują się syfiastą już jakością złocenia...

 

Jak pogrzebać w archiwach, to kolega @mayor wkleił skan artykułu z jakiejś yankeskiej gazety z przełomu lat 90-tych traktującym o podpisaniu umowy na dostawę wostoków dla pentagonu (w ramach ówczesnego ocieplenia kontaktów pomiędzy ZSRR i USA)

 

Nie wiem czy brak "sdjełano w sssr" przesądza o noworuskim pochodzeniu? - większość Desert Shield nie ma tego napisu, Są jednak takie co mają, tu amfibia Desert Shield ->

post-54348-0-84210100-1437644625_thumb.jpg

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze pozwolę sobie dodać, że wersje z napisem "Deser Shield - Desert Storm" występują jedynie w wersji małokomadirowskiej. 


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....  Przy okazji mam pytanie - ile wersji kolorystycznych było world time'a?  Niebieski, czerwony i zielony to na pewno - czy jeszcze jakiś kolor?

Zobacz w tym temacie - pokazane wszystkie kolory:

http://forum.watch.ru/showthread.php?t=177880

 I przy okazji jakbyś chciał skompletować wszystkie to jeszcze musisz szukać takiej  :D

post-27093-0-76888400-1437678056_thumb.jpg


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to jakiś eksperymentalny wordtime. Ma ja chyba tylko Aleksander Borodnikowski - były pracownik rakiety i muzeum...

 

post-27093-0-72916300-1437679465_thumb.jpg


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to jakiś eksperymentalny wordtime. Ma ja chyba tylko Aleksander Borodnikowski - były pracownik rakiety i muzeum...

Wspaniałą pracę w takim razie wykonywał, nie to co ja :D

Zapytam przy okazji - gdzie jest to muzeum?? Chętnie bym się wybrał.

Edytowane przez bartekgajda169

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniałą pracę w takim razie wykonywał, nie to co ja :D

Zapytam przy okazji - gdzie jest to muzeum?? Chętnie bym się wybrał.

W Rosji w fabryce.

http://www.raketa.com/muzey-chasovogo-zavoda-raketa-otkr/


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregh dzięki wielkie za linka:) a co do tej eksperymentalnej - bardzo ciekawa ale widzę że szanse jej złapania żadne;) więc polujemy na pozostałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kolejnego radzieckiego celu kolekcjonerskiego i wpadła mi w oko taka Rakieta:http://allegro.pl/plaska-rakieta-16-jew-au20-idealny-stan-i5549829257.html

Czy mechanizm w tym zegarku jest prawidłowy?

Wydaje sie ze pytanie znalazło sie nie w tym dziale lub aby otrzymać odpowiedz należy znaleść w klubie wzajemnej adoracji....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kolejnego radzieckiego celu kolekcjonerskiego i wpadła mi w oko taka Rakieta:

http://allegro.pl/plaska-rakieta-16-jew-au20-idealny-stan-i5549829257.html

 

Czy mechanizm w tym zegarku jest prawidłowy?

Niby tak, bo 2603 ale ja u siebie na kompie mam takie zdjecie mechanizmu. Ale różnica może wynikać z roku produkcji.

 

 

Wydaje sie ze pytanie znalazło sie nie w tym dziale lub aby otrzymać odpowiedz należy znaleść w klubie wzajemnej adoracji....

Lub też wykazać się cierpliwością.

post-27093-0-37388800-1437736926_thumb.jpg

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczące podobnej Rakiety jak powyżej.

Czy ktoś może wypowiedzieć sie na temat oryginalności tarczy? Myślę zarówno o złoconych indeksach, jak i o liternictwie.

 

post-74389-0-54160900-1437824201_thumb.jpg


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wskazówki także? wydaje mi się, że minutowe są różne


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zerknięcie na moje dzisiejsze zakupy (to chyba odpowiedniejszy temat) pod kątem oryginalności. Czy Wostoki pakowano w takie koperty i czy Pobieda budzi jakieś wątpliwości?

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/7252-najnowsze-zakupy-nowe-nabytki/page-1294?do=findComment&comment=1507063

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Handlarz oferował mi taką Pobiedę w ślicznym stanie. Nie zauważyłem czy ta szpara koło tarczy była tylko z lewej strony czy fotka jakoś pod kątem zrobiona. To jakiś składak czy coś tak szkaradnego opuściło fabrykę (a może to duża damka?) ? Dysponuję tylko tą fotką. Porównanie gabarytów z Sekondą, która ma ok. 3,7cm szer. bez koronki.

 

2931819_pobiedafiol.jpg

 

2931830_pobiedafiol2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.