Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

No to jest już bezczelność...

http://allegro.pl/zegarek-iskra-z-mechanizmem-molnia-unikat-i5144670057.html

Mołnia poskładana co najmniej z 3 egzemplarzy w kopercie i z tarczą od Iskry za jedyne 250 zeta.

 

pozdrawiam

Narfas

 

I tak to wygląda jak z ułomności potrafi się (?)  zrobić zaletę   =  UNIKAT     :rolleyes:​ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o w mordę... zapewne zwycięzca dopatrzył się jednego rubina więcej niż zadeklarował sprzedający "...mechanizm o naciągu manualnym na 25-ciu kamieniach..." :)

_ _ _ _ _ _

 

mnie zaskoczyła cena 1225zł za pobiedkę http://allegro.pl/zegarek-pobieda-zloty-rosyjski-radziecki-ruski-i5101950671.html

wiem, że to zabytek na skalę czerwonej dwunastki ...ale jednak finisz był ostry


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena za pobiedkę ładna ale też należy zwrócić uwagę na wagę z opakowaniem. Czym te 11450 kg dostarczą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde! tego nie przyuważyłem   ...musi ze Szczecina będzie jechał tir :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena za pobiedkę ładna ale też należy zwrócić uwagę na wagę z opakowaniem. Czym te 11450 kg dostarczą :)

Ciekawe w co go zapakują? :huh:  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... tak się zastanawiam:

"11450 kg" to zapewne głupi czeski błąd, bo miało być może 11,450 g? co zapewne pokazał wyświetlacz wagi jubilerskiej.

I teraz mam pytanie do Was: Czy to możliwe, że żeby pabiedka tak mało ważyła??


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizmu nie widać... z drugiej strony napisane, że nie jest uszkodzony... 

Nie wiadomo jakie ma wymiary... Ma ktoś coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... tak się zastanawiam:

"11450 kg" to zapewne głupi czeski błąd, bo miało być może 11,450 g? co zapewne pokazał wyświetlacz wagi jubilerskiej.

I teraz mam pytanie do Was: Czy to możliwe, że żeby pabiedka tak mało ważyła??

 

Ze zdjęcia podobnej Pobiedki u M. Gordona wynika, że ta koperta to taka "wydmuszka", co częściowo tłumaczyłoby niską masę :)

 

http://www.ussrtime.com/cgi-bin/details.pl?id=0293

 

Jednak to rzekome 11 gramów to i tak chyba za mało, jak na masę całego zegarka?

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masa koperty 'wydmuszki' pewnie   :D


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rosyjskich forach podają, że w takiej pobiedzie "Вес корпуса - 10,8 грамм".


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wies' korpusa to ok.11g, to jesteśmy w domu, to zmienia postać rzeczy -  sprzedający w tak nietypowy(pokrętny) sposób chciał podać info o wadze kruszcu :)

 

10,8g to kurde naprawdę sporo, jak na to "maleństwo"! w życiu tyle bym się nie spodziewał. Złota koperta większego od tej pobiedy kirowskiego przecież tyle waży

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"szkiełko pleksi przejrzyste" HAHA

"(ślady zegarmistrzowskie od spodu zegarka )" :lol:

 

uchroń nas Boże przed takimi zegarmistrzami! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee tam! czepiacie się... jakby gościu w miejsce "emblemat oficerski" wpisał "zniszczona tarcza syfiastą kalkomanią" to dla mnie opis aukcji by obleciał :)

_ _ _ _ _

 

oczywiście, że zegarek z linku powyżej ma niewiele wspólnego z kamą! zdaje się tylko koperta? reszta, wliczając "śliczniutką" tarczę nie pochodzi z Czistopola

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ...urwał nać! przecieram gały i nie wierzę, że jakiś jeleń kliknął nie dyszkę lecz 290 zeta!!! za totalnie spapranego majaka. O ile przełknąłbym jeszcze renowację-chromowanie koperty, to spier...lenie tarczy woła o pomstę do nieba


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że kupujący ma nową tarczę i chce kopertę do kompletu  ;)  Trzeba przeglądać, może wkrótce pojawi się jakiś NOS... :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wies' korpusa to ok.11g, to jesteśmy w domu, to zmienia postać rzeczy -  sprzedający w tak nietypowy(pokrętny) sposób chciał podać info o wadze kruszcu :)

 

10,8g to kurde naprawdę sporo, jak na to "maleństwo"! w życiu tyle bym się nie spodziewał. Złota koperta większego od tej pobiedy kirowskiego przecież tyle waży

Znalazłem potwierdzenie wagi w katalogu, fotka poniżej:

post-27093-0-26622900-1425554402_thumb.jpg


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gregch - dzięki! jestem pod wrażeniem Twojej swobody i skuteczności w poruszaniu się po katalogach :)

 

Teraz moje ździwienie co do sporej wagi koperty pobiedy vs kirowski, przywiodło mi na myśl pewną filozoficzną anegdotę/przypowieść o Albercie Einsteinie. Mianowicie twórca teorii względności, uważał za całkiem zasadną reakcję dziecka, któremu pokazano dwa naczynia napełnione tą samą ilością lemoniady i zapytano w którym jest jej więcej. Dziecko wskazało wysokie i wąskie (drugie było szerokie i płaskie). :)

 

Co prawda rzut pionowy kirowskiego ma zdecydowanie większe gabaryty niż tej pobiedki, ale wygląda na to, że jest niższy od niej


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.