Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Kto wie może ten qqq112 nawet kupi ten zegarek za duże pieniądze? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i już jedna z tych aukcji została zakończona "nie było ofert kupna" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w tym budziku (pomijając kwestię wskazówek) nie wystarczyło by usunąć ringu i byłby w miarę okey? Tak go sobie porównuję z tym w galerii Krisa i ciężko mi ocenić na ile koperta się różni. A tarcza jest ładna i chyba rzadka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szanowne gremium mam pytanko odnosnie takiej oto wołny http://allegro.pl/zegarek-wolna-22-kamienie-i5261878027.html czy wszystko z nią wporządku tzn,tarcza wskazówki czy nie jakis składak z góry dziekuje za odpowiedz

Pięknie wypolerowana i z współczesną ukraińską tarczą. Jednym słowem: lipa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedz,fajnie i zarazem smutne ze radzieckie zegarki zaczynają sie robic coraz bardziej tuningowane i to niekoniecznie w dobrą stronre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

holowniki? hmmm... z uwagi na ich "duży staż" - niekoniecznie

czyli jacyś totalni desperaci, przecież tarcza jest nie do uratowania!

 

w marcu kosmos "chudego" poszedł za prawie 9 stówek, ale był idealny


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

holowniki? hmmm... z uwagi na ich "duży staż" - niekoniecznie

czyli jacyś totalni desperaci, przecież tarcza jest nie do uratowania!

 

w marcu kosmos "chudego" poszedł za prawie 9 stówek, ale był idealny

Ja zdążyłem kupić już dwa w tym roku. Tzn jeden Kosmos a drugi Poljot Kosmos. O ile za Kosmosa zapłaciłem powiedzmy nie tak mało to Poljota nie powiem za ile :ph34r::D Ale oba w pięknym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie allegro, ale gdy zobaczyłem, że zegarek na szwajcarskich częściach to "musiałem"  ( a i cena niczego sobie )   :D

 

http://olx.pl/oferta/iskra-kieszonkowy-kolekcjonerski-lato-50-te-CID87-ID9d5xJ.html#676af60123

 

EDIT :

 

A tutaj ambiiiitnie .......

 

http://olx.pl/oferta/rakieta-zlocony-zegarek-kieszonkowy-zaglowiec-CID87-ID8ZE3w.html#a3d4cd8727

Edytowane przez AWG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nóż widelec łyżka ktoś licytujący ma tarczkę do Kosmosa w świetnym stanie :)

Edytowane przez Nucky Thompson

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niecyrylicowe -- ch*****  ;)

Edytowane przez Nucky Thompson

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łucz z tarczą deluxiaka ..... 

 

http://allegro.pl/elegancki-cienki-poljot-de-luxe-23jew-ussr-i5273703939.html

 

tylko tarcza jest Poljotowska .... 

 

Po czym można poznać, że to Łucz ? (pomijając logo na mechanizmie - spotykane zresztą w wielu Poljotach de luxe prezentowanych "w internecie"). Dzięki na wskazówki ...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czym można poznać, że to Łucz ? (pomijając logo na mechanizmie - spotykane zresztą w wielu Poljotach de luxe prezentowanych "w internecie"). Dzięki na wskazówki ...

Pozdrawiam

W sumie dość prosto . Mechanizmy jak zauważyłeś  , są odmiennie sygnowane na mostku i kole naciągu. Koperty w de luxach są tylko i wyłącznie w Au20 i są troszkę  inne .  Sekundówki są też "złote". Generalnie tak się składa że ten zegarek miałem w ręku , a nie kupiłem go bo rysy na tarczy były dość mocno widoczne ( tu na zdjęciach są "zamaskowane") . Pomijam  reputację sprzedawcy ( w cuda nie wierzę że zegarki można sprzedać 3x drożej tylko na podstawie zdjęć) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kombinacje

 

klienta dziś ma się w ...


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dość prosto . Mechanizmy jak zauważyłeś  , są odmiennie sygnowane na mostku i kole naciągu. Koperty w de luxach są tylko i wyłącznie w Au20 i są troszkę  inne .  Sekundówki są też "złote". Generalnie tak się składa że ten zegarek miałem w ręku , a nie kupiłem go bo rysy na tarczy były dość mocno widoczne ( tu na zdjęciach są "zamaskowane") . Pomijam  reputację sprzedawcy ( w cuda nie wierzę że zegarki można sprzedać 3x drożej tylko na podstawie zdjęć) .

 

Że sekundówki powinny być złote to fakt, koperty w de luxach też widziałem tylko "złote" (ale tu akurat też jest pozłacana) . Wydaje mi się,że jeszcze teraz widzę różnice w kopercie (od spodu) w miejscu gdzie jest koronka....( ? ). Dzięki, warto wiedzieć na przyszłość..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.