Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

widać już się zaczął szal świątecznej gorączki


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwowałem tę aukcję. Cena kosmiczna, ale chyba znowu nie taka przypadkowa, skoro o zegarek walczyło aż 18 osób!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ło matko i córko! Mają ludzie fantazję. Ta Rakieta może i fajna ale za 40 zł. Przy 70 to bym się już wahał.

 

Tak nisko to może nie. Według mnie allegrowe (aukcyjne) fair value było gdzieś ok. 80-110zł. 

Egzemplarz, który byłby NOS'em albo stan BD to z kolei fair value może ok.140-170zł.

 

Ale wylicytowane 375zł to jakaś abstrakcja cenowa. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tu nikogo oczerniać, ale może w tych 18 licytujących brało udział kilka wcieleń sprzedającego, tak dla większej zabawy ;) no i była zabawa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nisko to może nie. Według mnie allegrowe (aukcyjne) fair value było gdzieś ok. 80-110zł. 

Egzemplarz, który byłby NOS'em albo stan BD to z kolei fair value może ok.140-170zł.

 

Ale wylicytowane 375zł to jakaś abstrakcja cenowa. :blink:

 

Kupiłem w ostatnim czasie kilka 16 kamieniowych Rakiet (pochwalę się jak wrócą od majstra) i za żadną nie dałem więcej niż 50zł

Ta może się wyróżnia złoconą kopertą ale nie jest to jakiś rodzynek.

A za 375zł to ona chyba umie krawat wiązać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja pomyślę jakie fajne okazy można kupić za + - 400zł to aż odpływam :rolleyes:  A tu taka średnio ciekawa Rakieta  :ph34r:   

 

http://allegro.pl/rosyjski-zegarek-wostok-komandirski-nieuzywany-i3685200610.html

 

Hmmm. Też trochę licytujący poszaleli... Sto razy ciekawsze komandiry w podobnym stanie, nawet Zakazy chodzą po zdecydowanie niższych cenach. A tu taki z lat 90, dodatkowo jak dla mnie niezbyt ładna tarcza.

 

Hahaha, a tu aukcja z takim samym :) http://allegro.pl/zegarek-wostok-komandirski-ladny-model-warto-i3704207442.html

Edytowane przez Daniel*Komandir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gościu z czołówki (ten co wygrał, albo wręcz na abarot) miał zupełnie inny priorytet, nie kierował się ceną tylko pierdolcem, albo jakimś innym musem! a drugi go najwyraźniej podpuścił i tyle wyszło :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam zakończone aukcje komandirów i nie mogę uwierzyć xD  :D http://allegro.pl/komandirski-17-kamieni-ladny-i3679791011.html

 

No i ktoś się chyba naciął  :D  :unsure:  http://allegro.pl/wostok-komandirski-desant-i3701018038.html

Edytowane przez Daniel*Komandir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja pomyślę jakie fajne okazy można kupić za + - 400zł to aż odpływam :rolleyes:  A tu taka średnio ciekawa Rakieta  :ph34r:   

 

http://allegro.pl/rosyjski-zegarek-wostok-komandirski-nieuzywany-i3685200610.html

 

Hmmm. Też trochę licytujący poszaleli... Sto razy ciekawsze komandiry w podobnym stanie, nawet Zakazy chodzą po zdecydowanie niższych cenach. A tu taki z lat 90, dodatkowo jak dla mnie niezbyt ładna tarcza.

 

Hahaha, a tu aukcja z takim samym :) http://allegro.pl/zegarek-wostok-komandirski-ladny-model-warto-i3704207442.html

Ta druga aukcja moja... a gdzie to hahaha bo nie rozumiem chyba? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta druga aukcja moja... a gdzie to hahaha bo nie rozumiem chyba? :(

Ja tam nie wiem, ale mi się ta tarcza podoba.

Pewnie (jak cena nie zwariuje), powalczę o niego;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaa, bo cena normalna, a nawet niska :) A na tamtej aukcji wyraźnie przepłacili :)

 

Wszystko jest ok, a zegareczek to ciekawa  okazja  :)

Edytowane przez Daniel*Komandir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta druga aukcja moja... a gdzie to hahaha bo nie rozumiem chyba? :(

 

Hahaa, bo cena normalna, a nawet niska  :) A na tamtej aukcji wyraźnie przepłacili  :)

 

Wszystko jest ok, a zegareczek to ciekawa  okazja   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Hahaa, bo cena normalna, a nawet niska  :) A na tamtej aukcji wyraźnie przepłacili  :)

 

Wszystko jest ok, a zegareczek to ciekawa  okazja   :)

 

 

Co ciekawe tamta aukcja to znajomy ojca (jeden z "rywali" w skupowaniu różnorakich staroci, w tym również wszelakiej maści zegarków), a aukcje wystawiłem nie wiedząc wcześniej o kwocie w jakiej zakończyła się ta pierwsza:) Nic tylko pogratulować i pomarzyć o podobnej kwocie ^^

 

P.S. Oczywiście owe rywalizacje między wszystkimi znajomymi hobbystami są bezkrwawe i w atmosferze fair-play ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hipek niecały rok temu wystawił taki za niecałą stówę, ja rozumiem inflację i wzrost zainteresowania radzieckimi zegarkami, ale ........ :) z drugiej strony kto bogatym zabroni, zakładając, że kilku z nich to nie sprzedający ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hipek niecały rok temu wystawił taki za niecałą stówę, ja rozumiem inflację i wzrost zainteresowania radzieckimi zegarkami, ale ........ :) z drugiej strony kto bogatym zabroni, zakładając, że kilku z nich to nie sprzedający ;)

 

W takim bądź podobnym stanie za stówę grzechem według mnie byłoby nie kupić... Ale ten na Allegro cenowo mnie onieśmielił:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/cudowny-poljot-sygnal-z-budzikiem-piekny-stan-i3678763970.html

 

To normalne ceny za ten model? Bo obserwowałem go od początku ale dziś jak włączyłem Allegro to trochę mnie to zaskoczyło...

 

Cena jest kompletnie od czapy. Zresztą normalna licytacja zatrzymała się na ok. 100zł.

Potem już tylko 2 osoby albo emocjonalnie albo sztucznie przebijały się wzajemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest kompletnie od czapy. Zresztą normalna licytacja zatrzymała się na ok. 100zł.

Potem już tylko 2 osoby albo emocjonalnie albo sztucznie przebijały się wzajemnie.

Hehe 666 postów :)

 

Co do licytacji to na tych ok. 100 złotych dłuższą chwilę faktycznie stało i wtedy już myślałem, że zalicytuje trochę ponad tą kwotę i potem niech się dzieje co chce, ja nie dam się ponieść emocjom... Allegro szybko zweryfikowało moje marzenia o tym, że faktycznie mogę coś ugrać w tej licytacji:P

 

Z drugiej strony szkoda, bo chyba nieczęsto można pokusić się o próbę zakupu tego zegarka, prawda?

Edytowane przez CarlosBdg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie jest żadna okazja ! Ludzie - może jestem zbytnio podejrzliwy ale to nie jest normalne i nie wierzę, że gość z 5 zakupami kupuje ruska za 400 zeta z przekonaniem o jego wyjątkowości. Litości....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie jest żadna okazja ! Ludzie - może jestem zbytnio podejrzliwy ale to nie jest normalne i nie wierzę, że gość z 5 zakupami kupuje ruska za 400 zeta z przekonaniem o jego wyjątkowości. Litości....

 

Wiadomo, że to nie okazja - dlatego też wrzuciłem link w tym temacie. Cena z kosmosu wzięta, model rzadszy ale nie za takie pieniądze. Jakby ktoś miał taki na zbyciu w ludzkiej kwocie to ja chętnie kupię:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.