Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Wprawdzie nie allegro, tylko ogłoszenie prywatne... ale 600zł za takieog poljota to stanowczo za dużo:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=576558185726118&set=gm.621511237905849&type=1&theater

 

Widać uczestnicy tej facebook'owej grupy cenią sobie swoje zegarki ;) Może taki drogi bo ma do niego sentyment :P

 

Swoją drogą końcowa cena pewnego cudnego ruska który gościł już w tym temacie również urzeka :)

 

http://allegro.pl/cudowny-poljot-sygnal-z-budzikiem-piekny-stan-i3678763970.html

Edytowane przez CarlosBdg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudo, niby zwykły Komandir, ale sprzedawany za 200zł jako Amfibia i to policyjna!

http://allegro.pl/wostok-amfibia-policyjny-i3718787258.html

attachicon.gifkom.jpg

 

Tia... A model rzeczywiście z końca lat 60... :)  Licytacja od 199zł? Ktoś trochę sobie na wyobrażał :rolleyes:  Koniec licytacji na takiej cenie to dosyć dużo :ph34r:  Więcej jak 130zł bym nie dał raczej...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający tego amfibiokomandira ma też chyba mały problem z pisownią wyrazu "oryginalny".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że w opisie tej wołny sprzedający nic nie wspomniał o tarczy, że np. oryginalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Współczesna czy po prostu odnowiona? (Pytam, bo widziałem już Wołny z taką tarczą).

Współczesna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu akurat Wołna jest jak najbardziej ok


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę - Leppard, Wojciech - ale czym one się różnią?? Pytam serio, bo przyglądam się i nie widzę różnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę - Leppard, Wojciech - ale czym one się różnią?? Pytam serio, bo przyglądam się i nie widzę różnic.

 

Tym, że na jednej widać oryginalny stan zachowania, tarcza nie jest idealna i widać, że zegarek ma swoje lata. Tarczę poddasz małemu SPA i będzie ładny, oryginalny zegarek. Druga tarcza to tandetna współczesna tarcza co wygląda jakby była walona w Chinach z taniego plastiku. Nawet tarcze po renowacji nie świecą się tak jak psu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lodówki w cenie są i ją bym się zdziwił gdyby w takim stanie poszła taniej.

Jak ktoś ma to ją kupię:-)

Edit

A za rzymianke to nawet z 6 zł więcej:-D:-D:-D

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem się na 150 zł ale powyżej 200 mnie już przyhamowało. Choć widząc progres w cenach zegarków ZSRR to i tak warto inwestować. Za rok pójdzie za 400. Mogę się założyć.

A propos kupiłem tydzień temu poljota za 40zł a dziś ten sam po polerce i wymianie szkła poszedł za 110. I tak to już bywa. Choć nie zawsze tak pięknie... Niestety:)

 

Swoją drogą od razu zainwestowałem w Komandira przynajmniej z opisu niemal NOS - 119ZŁ.

Dużo?

 

Ps. chwilę wcześniej gorszy poszedł za 141,50:)

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że zdjąłeś tego od Bodzia jak ten od Edexa trochę odjechał...

W ogóle to był bardzo gorący wieczór na A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz rację :)

Za drogo zapłaciłem?

Miałem dziś jeszcze ochotę na butelkowego poljota i tę lodówkę ale ceny pojechały...

A za stalowego Poljota czarnego http://allegro.pl/poljot-automat-23-jewels-w-stali-stan-idealny-i3698418576.html  też piękna cena poszła...

I drugi http://allegro.pl/poljot-automatic-i3712110495.html

Sam nie tak dawno kupiłem takiego w zbliżonym stanie za 100 na alle...

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomnianą wyżej lodówkę licytowałem do 120. Potem odpuściłem.... Czarny stalowy Poljot ładnie poszedł... znów zegarek mojego znajomego "rywala" bazarkowych zakupów w moim mieście ;) Co jak co ale zegarki ma ładne i potrafi je ładnie wyeksponować...

 

Nawet Orienta patelnię potrafi ładnie puścić... Trochę zazdroszczę mu ładnych zdjęć i stanów zegarków:

 

http://allegro.pl/orient-cesarski-grafitowy-japonczyk-stan-nos-i3701219588.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrew ma bardzo dobre i coraz lepsze zdjęcia więc ceny wariują. Jeszcze we wrześniu i październiku kupiłem tam z 5 zegarków ale teraz to już kompletny odpał - wszystkie trzy dzisiejsze licytacje mocno dały po cenie.

 

A kwestia ceny Komandirskiego?

W liczbach bezwzględnych pewnie tak - żeby był smart shopping to powinien kosztować gdzieś ok. 70-100zł

Ale czy różnica 20-30zł w sumie ma znaczenie jak ktoś chce mieć akurat dany, konkretny model?

Pewnie nie. Radości nie da się wycenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrew ma bardzo dobre i coraz lepsze zdjęcia więc ceny wariują. Jeszcze we wrześniu i październiku kupiłem tam z 5 zegarków ale teraz to już kompletny odpał - wszystkie trzy dzisiejsze licytacje mocno dały po cenie.

 

A kwestia ceny Komandirskiego?

W liczbach bezwzględnych pewnie tak - żeby był smart shopping to powinien kosztować gdzieś ok. 70-100zł

Ale czy różnica 20-30zł w sumie ma znaczenie jak ktoś chce mieć akurat dany, konkretny model?

Pewnie nie. Radości nie da się wycenić.

 

Powiem tak. Może to i rywal w bazarkowych zakupów ale dobry kolega i naprawdę wporzo jegomość. Nie będę robił mu za dużo dobrej reklamy (sympatyczna, ale jednak konkurencja;) ale wystarczy powiedzieć, że wiedzę o zegarkach ma naprawdę imponującą a zegarek nieraz potrafi lepiej naprawić niż zegarmistrz. Pomógł mi kilka razy z moimi zegarkami:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.