Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Właśnie... tam ich sporo było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiaj się przecież pisze że do negocjacji :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po kanonizacji to teraz już będą takie ceny?! :huh:;)

Może te 5000zł to dobra cena? :P

 

na poprzedniej stronie rproch znalazł z kolei takiego za 999zł czyli TANIO.. :o

http://allegro.pl/unikat-zegarek-vostok-jan-pawel-ii-i4216535248.html

Edytowane przez Gregorian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu 50-letnia "nówka" z folią na deklu. Nie wiem, czy już ta aukcja była, ale to się staje nudne :

http://allegro.pl/piekny-poljot-de-luxe-automatic-nieuzywany-i4238517934.html

 

oczywiście przeleżał ten czas w szufladzie (oczywiście chińskiej  :D ).

I licytują allegrowicze, którzy nie są początkujący .......!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Śliczne" te jego Poljoty, co nie? :) Dostawa prosto z Chin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam tutaj ze względu na wygląd wskazówek i chyba koronkę, ładne same w sobie, ale chyba moje są właściwe :ph34r: .

http://allegro.pl/ladna-kolekcjonerska-rakieta-okazja-bcm-i4219658511.html

 

Ja mam takie B) :

 

post-35815-0-16409500-1400531182_thumb.jpg

 

A może moje są złe :unsure::wacko:

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam tutaj ze względu na wygląd wskazówek i chyba koronkę, ładne same w sobie, ale chyba moje są właściwe :ph34r: .

http://allegro.pl/ladna-kolekcjonerska-rakieta-okazja-bcm-i4219658511.html

 

Ja mam takie B) :

 

attachicon.gifP1040050.JPG

 

A może moje są złe :unsure::wacko:

Nie wiem, nie wiem. U Slavnego Hansa też są takie jak w aukcji:

http://www.slavnyhans.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=160&Itemid=12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie wiem. U Slavnego Hansa też są takie jak w aukcji:

http://www.slavnyhans.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=160&Itemid=12

 

Ja do moich się przyzwyczaiłem. :angry:  

Mam inną koronkę w moim, ale taką samą jak w dwóch innych złoconych, tyle że srebrną. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale katalogi Antonowa nie kłamią :P. Twoje są złe

 

2cwxa8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale katalogi Antonowa nie kłamią :P. Twoje są złe

 

2cwxa8.jpg

Jesteś bezlitosny. :( Ale koronka dobra 8)

Który to rok?

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie zawsze tak jest ,że na allegro jest drogo , sam sprzedaję tam zegarki i kupuję,

ile razy jest tak,że cena zegarka na naszym bazarku jest wyższa ,od ceny na Allegro podana przez tego samego sprzedawcę . kiedyś się bawiłem i wysyłałem im linki do aukcji,

oczywiście zganiali na roztargnienie . inny przykład , ktoś kupuje ode mnie poljoty podczas rozmowy tel. nadmienia , że też jest z klubu , oczywiście opuszczam cenę maksymalnie,

a na drugi dzień widzę swoje zegarki na naszym bazarku jako redukcja kolekcji za cenę dwa razy wyższą , ostatnim zegarkiem sprzedanym przez allegro naszemu koledze była omega wytargował ją ode mnie za 600 zł na drugi dzień wystawił na bazarku za 1200 zł i poszła ;) także powiedzenie nie kupujcie na alledrogo jest trochę nadęte, w czyimś oku widzimy drzazgę a w swoim nie widzimy belki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie zawsze tak jest ,że na allegro jest drogo , sam sprzedaję tam zegarki i kupuję,

ile razy jest tak,że cena zegarka na naszym bazarku jest wyższa ,od ceny na Allegro podana przez tego samego sprzedawcę . kiedyś się bawiłem i wysyłałem im linki do aukcji,

oczywiście zganiali na roztargnienie . inny przykład , ktoś kupuje ode mnie poljoty podczas rozmowy tel. nadmienia , że też jest z klubu , oczywiście opuszczam cenę maksymalnie,

a na drugi dzień widzę swoje zegarki na naszym bazarku jako redukcja kolekcji za cenę dwa razy wyższą , ostatnim zegarkiem sprzedanym przez allegro naszemu koledze była omega wytargował ją ode mnie za 600 zł na drugi dzień wystawił na bazarku za 1200 zł i poszła ;) także powiedzenie nie kupujcie na alledrogo jest trochę nadęte, w czyimś oku widzimy drzazgę a w swoim nie widzimy belki

Jest w tym co piszesz sporo racji ale powiem Ci że my tu w tym dziale raczej nie uprawiamy takich gier. Przynajmniej nikt od dawna nie zgłaszał takich praktyk. A żeby kolega od kolegi z forum kupił zegarek po okazyjnej cenie a na drugi dzień wystawił dwa razy drożej to w ogóle nie słyszałem. Pewnie że rotacja zegarkami wśród zbierających jest ale w tym dziale odbywa się to na zdrowych zasadach. 

Część z nas zaopatruje się głównie na allegro ale też mamy sprawdzonych sprzedających (często kolegów z forum) no i mamy takich od których się nie kupuje. Nikt tu złego słowa nie powie o alle... no chyba że o naciągaczach, oszustach itd. A koledzy którzy wystawiają zegarki na alle i bazarku  dają zawsze ceny niższe na bazarku.

Mówię oczywiście o Użytkownikach którzy nie zarejestrowali się " wczoraj" i tylko po to żeby sprzedać zegarek znaleziony na strychu, w garażu itd. 

Edit

@oprzemysław - wskazówki takie jakie powinny być oryginalnie ma chyba Krzysiek, poszukaj w jego ofercie na bazarku jeżeli chcesz.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś bezlitosny. :( Ale koronka dobra 8)

Który to rok?

Wydaje mi się, że przełom lat 60 i 70.

 

A, jeszcze to. Nawet z tekstem po Polsku :)

 

2s9bnyv.jpg

Edytowane przez papax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że nie czuję takich transakcji.

Ljuks - cena z dostawą, ponad 130zł - a do wymiany wszystkie wskazówki (w tym trudno dostępny kolorowy sekundnik) i koronka. W geście dobrej woli zakładam, że mailowo dopytany był mechanizm ale może i nie.

No tak czy owak, wydawać tyle i potem jeszcze latać szukać komponentów.. Nie czuję tego, tym bardziej, że trupki Ljuksów też kosztują i w sumie to ich nie ma.

http://allegro.pl/ljukc-i4236069981.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i moja :P , tylko sekundowa inna :(

a3aqy3ud.jpg

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale katalogi Antonowa nie kłamią :P. Twoje są złe

 

2cwxa8.jpg

 

 

Wydaje mi się, że przełom lat 60 i 70.

 

A, jeszcze to. Nawet z tekstem po Polsku :)

 

2s9bnyv.jpg

 

A może mój sekundnik też jest dobry :unsure: , być może źle patrzę, ale w tych katalogach Rakiety mają inne sekundniki...

Ruskie mają pomysły czasem, ech....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło kurde, rzeczywiście  :blink: . To nie jedyny ruski zegarek z różnymi wskazówkami. Ech, i weź to potem człowieku zbieraj :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  :D A trzeba jeszcze pamiętać, że nawet u Antonowa nie ma całości kompletów katalogowych - w sensie katalogów na każdy rok. Czyli niektóre całe roczniki produkcyjne są nam nieznane a nawet okresy 2-5 letnie. Co tam wtedy wyprodukowali to ich..

 

Ale nikt nie mówił, że kolekcjonerstwo radzieckich zegarków będzie proste - a szczerze mówiąc to już wcześniej stało się pewną sztuką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i moja :P , tylko sekundowa inna :(

a3aqy3ud.jpg

nie chę się czepiać ale te z katalogu wyglądają na dużo cieńsze od Twoich. Może to takie złudzenie. Katalogowe zdjęcie jest słabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.