Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Co ciekawe - pomimo tej ceny, chyba nikt do końca nie jest pewny, czy zegarek jest oryginalny. Fenomen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe - pomimo tej ceny, chyba nikt do końca nie jest pewny, czy zegarek jest oryginalny. Fenomen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny? Wobec tego zdjęcie jakieś takie podłe, bo tamten jak go rok temu oglądałem był w dużo lepszym stanie. Zresztą powiedział mi, że wypożyczył go na wystawę, która jakiś czas temu została zorganizowana w Złotych Tarasach. Podejrzewam, że Krzysiek_W rozpozna czy ten czy inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja byłem u zegarmistrza w Błoniu wczoraj i leżał w gablocie. No chyba że mam omamy.

 

no i ten opis tarcza oryginalna a po renowacji. W Błoniu jest ponoć hydraulik który zbierał zegarki tam gdzie naprawiał może to on?

Edytowane przez RTK-WGM

Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Kurcze.... będę u niego jutro więc sprawdzę i potwierdzę. Tak czy inaczej sprzedał to chyba syn tego zegarmistrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem wczoraj mówiłem mu żeby pamiętał o mnie przy sprzedaży. Choć teraz tak myślę że dziwnie nic nie powiedział tylko od razu zaczął robić mechanizm.

 

Wysłane z GT-N7100 (Tapatalk)


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Nie wiem wczoraj mówiłem mu żeby pamiętał o mnie przy sprzedaży. Choć teraz tak myślę że dziwnie nic nie powiedział tylko od razu zaczął robić mechanizm.

 

Wysłane z GT-N7100 (Tapatalk)

Dałbyś 1800PLN? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie. Rozumie że to rzadki model ale nie. Szukałbym dalej. Prędzej czy później zawsze się znajdzie.

 

Wysłane z GT-N7100 (Tapatalk)


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy

 

Widzę i czytam że aukcja czarnego Blonexa wzbudza wiele emocji i dyskusji. W związku z tym postanowiłem je rozwiać. To ja kupiłem ten zegarek.

Blonexów z czarną tarczą były dwie sztuki. Jeden posiadał zegarmistrz i dalej go posiada. To ten sam który był na wystawie. Drugi posiadał jego syn i właśnie tego ja zakupiłem.Zegarek i tarcza są oryginalne tylko zegarek ( mechanizm ) jest po renowacji a raczej po konserwacji. W tym który był na sprzedaż były inne wskazówki niż w tym który był na wystawie. Nie jest to efekt współczesnie składanego zegarka a raczej efekt nowych konstrukcji i nowych rozwiązań estetycznych i wizualnych stosowanych w prototypach. Podobno w tych 10-15 sztukach które wyprodukowano montowano wskazówki i jedne i te drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

A więc jest winowajca :)

Gratuluję! Pochwal się juz nim proszę w odpowiednim wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalowy Poljot. Niestety po dużym przeszczepie :huh: Rzadki model! Chyba się zgodzę, może być nawet jedyny tak złożony...

http://allegro.pl/poljot-rzadki-model-w-stalowej-obudowie-i4185951365.html

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, niezła cena jak za Rakieto-Pobiedę, a mojej Rakiety nikt nie chce kupić: http://allegro.pl/ladna-zlocona-rakieta-z-malym-sekundnikiem-okazja-i4131874308.html

A jak finezyjnie zmyta ilość kamieni z tarczy żeby wprawne oko laika nie zauważyło różnicy z ilością kamieni w mechanizmie  :lol:


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na kole naciągowym i tak napis "Pobieda".

 

Edit: Ale dochode do wniosku, ze zegarek kupił sam sprzedawca.

Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zdajesz sobie sprawę że to chińszczyzna?

Edytowane przez buran69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zdajesz sobie sprawę że to chińszczyzna?

Jak wspomniałem w poprzednim poście "Nówek tego wzoru chyba jeszcze nie widziałem.".

Wiem że to nówka. Na fotach wygląda na nieźle zrobioną.

 

pozdrawiam

Narfas

 

Edit: wow, prawie 2 stówki z wysyłką za Rossiję?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4170105179

Edytowane przez Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Edit: wow, prawie 2 stówki z wysyłką za Rossiję?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4170105179

A ja niedawno kupiłem taka samą idealną za 70 zł z wysyłką :P Cieszymy się cieszymy :D

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta sama była wcześniej wystawienia za 100 zł w opcji "Kup teraz" i nie było chętnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne rzeczy już widziałem, ale ta oferta nie pozostawiła mnie obojętnym.

http://allegro.pl/kirowskije-poljot-km1-i4201404513.html

Strona z ofertą w klasycznym stylu wczesnych lat '90. Opis równie wstrząsający (Sputnik wypuszczony z okazji lotu Gagarina). Jakie zegarek ma wskazówki każdy widzi. Jest nawet filmik!

Całość za jedyne 250+ship... ^_^

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta sama była wcześniej wystawienia za 100 zł w opcji "Kup teraz" i nie było chętnych :)

Ten zegarek był nawet za 80zł oferowany i nikt nie chciał - a dzisiaj poszedł za 184zł - żona wystawiała go z pięć razy Kup-Teraz nieposzedł chociażnaprawde ładny - wkońcu wystawiła od zeta i niech idzie za ile dadzą - no i poszedł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ten zegarek był nawet za 80zł oferowany i nikt nie chciał - a dzisiaj poszedł za 184zł - żona wystawiała go z pięć razy Kup-Teraz nieposzedł chociażnaprawde ładny - wkońcu wystawiła od zeta i niech idzie za ile dadzą - no i poszedł :)

Dokładnie! Sam obserwowaleyten zegarek w poprzedniej aukcji gdzie bite chyba dwa tygodnie wisiał za 80 zł i nikt się nie zainteresował. Paweł wystawił go teraz od złotówki i prosze do czego rywalizacja na allegro doprowadziła :)

Masakara!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.