Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

100 szt. To nie aż tak wiele; jeden z forumowych kolegów pisał , iż sprowadził kiedyś paletę ruskich nosów- niestety nie pamiętam jakich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie niedługo wyjdzie jakaś seria NOS-ów lodówki medycznej i czar prysnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki piękny Mechanizm. Sekundnik pewnie cążkami do paznokci ucięty aby to czarne do werku przykleić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę że te 100 szt arbuza rozejdzie się szybciej niż nam się wydaje i wszystko znowu wróci do normy :)

Ktoś kto zacznie kolekcjonować za kilka lat znowu będzie musiał wyłożyć kilka stówek. Bierzmy je póki można! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę że te 100 szt arbuza rozejdzie się szybciej niż nam się wydaje i wszystko znowu wróci do normy :)

Ktoś kto zacznie kolekcjonować za kilka lat znowu będzie musiał wyłożyć kilka stówek. Bierzmy je póki można! :)

Tez tak uważam. Przecież mimo wszystko to nadal rzadki zegarek. Jak często widzieliście go przez ostatnie lata na allegro chociażby? Te 100 sztuk rozejdzie się teraz szybko wśród kolekcjonerów i za chwilę znów ich nie będzie, co najwyżej raz na jakiś czas wypłynie egzemplarz z tego rzutu. Cieszyć się należy ze jest możliwość zakupu niedrogo zegarka w stanie NOS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie, nasz Włoch ma tego jeszcze ok 150 sztuk. Może zrobimy zakup zbiorowy...? Liczy taniej za całość ale sprzedaje wtedy poza ebayem :)

 

Jest ryzyko, jest zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka by to miała być ilość ?

hah zróbmy ściepę, kupmy wszystkie i co tydzień jedna na sprzedaż (w okresie świąt 3-4) monopol ! :D:D:D tylko komu by się chciało w to bawić

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie, nasz Włoch ma tego jeszcze ok 150 sztuk. Może zrobimy zakup zbiorowy...? Liczy taniej za całość ale sprzedaje wtedy poza ebayem :)

 

Jest ryzyko, jest zabawa.

Ciekawa inicjatywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do zegarka się nie wypowiem, ale u mnie stanli1 jest na czarnej liście. Sprzedał mi kiedyś kamę złomowatą, a opis był na +; jego reakcja na moja uwagę była b. niegrzeczna.

 

Nieco odświerzając temat - nie polecam sprzedawcy z alle o nicku stanli1. Na mojego maila z pytaniem czy zegarek jest na punktualnym chodzie i czy będzie wymagał przeglądu u zegarmistrza, otrzmałem następującą odpowiedź:

 

Proszę Pana
Zadaje Pan asekuracyjne zapytania. Ja od lat mam swojego zegarmistrza i wiem co sprzedaję. Gdzie w aukcji napisałem. iż jest na punktualnym chodzie. Wystarczy przeczytać stronę o mnie. Zegarek ma swoje lata i nie jest z salonu. Od tego jest mikro regulacja chodu, a za tę usługę się płaci u zegarmistrza. Proszę sobie kupić stoper. Nie chcę z panem problemu.
 
Jak widać kultura słowa pozostaje wiele do życzenia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nieco odświerzając temat - nie polecam sprzedawcy z alle o nicku stanli1. Na mojego maila z pytaniem czy zegarek jest na punktualnym chodzie i czy będzie wymagał przeglądu u zegarmistrza, otrzmałem następującą odpowiedź:

 

Proszę Pana
Zadaje Pan asekuracyjne zapytania. Ja od lat mam swojego zegarmistrza i wiem co sprzedaję. Gdzie w aukcji napisałem. iż jest na punktualnym chodzie. Wystarczy przeczytać stronę o mnie. Zegarek ma swoje lata i nie jest z salonu. Od tego jest mikro regulacja chodu, a za tę usługę się płaci u zegarmistrza. Proszę sobie kupić stoper. Nie chcę z panem problemu.
 
Jak widać kultura słowa pozostaje wiele do życzenia....

 

Za to już nie musisz się zastanawiać, czy od niego cokolwiek kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie, nasz Włoch ma tego jeszcze ok 150 sztuk. Może zrobimy zakup zbiorowy...? Liczy taniej za całość ale sprzedaje wtedy poza ebayem :)

 

Jest ryzyko, jest zabawa.

Jestem wstępnie zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pozostawiam sprawę bardziej doświadczonym w prywatnym imporcie. Może ktoś skorzysta. Ja już jeden posiadam, ale żonka też chce taki a przecież NOSa jej nie dam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup min. 50 szt. cena 12 euro/ szt.

Muszę to przetrawić na spokojnie, a jaki koszt wysyłki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.