Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/kirowskie-kirow-kirowski-krab-kirovski-i4628804589.html

Kirowski krabik "brązowy ring" w chromie, bez fotki mechanizmu - za 160, a jeszcze 6 godzin do końca.

 

pozdrawiam

Narfas

Ale za to z 2-letnią gwarancją! :) :) :)

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się ten Łucz podobał i planowałem wziąć udział w licytacji...

...ale już nie planuję :D

ze względu na cenę, która już w tym momencie osiągnęła 224zł ! :blink:

 

http://allegro.pl/lucz-23-j-meska-kostka-art-deco-stan-idealny-i4650414042.html#tabsAnchor

 

To się nazywa magia zdjęć!

 

Edit/

Wstawię zdjęcie z aukcji, żeby w przyszłości, a po zaniknięciu za jakiś czas linku, wiedziano o czym my tu w ogóle mówimy..

 

Cena końcowa - 316zł!

 

post-60300-0-22097800-1412523102_thumb.jpg

Edytowane przez Gregorian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się ten Łucz podobał i planowałem wziąć udział w licytacji...

...ale już nie planuję :D

ze względu na cenę, która już w tym momencie osiągnęła 224zł ! :blink:

 

http://allegro.pl/lucz-23-j-meska-kostka-art-deco-stan-idealny-i4650414042.html#tabsAnchor

 

To się nazywa magia zdjęć!

Też go obserwowałem, ale cena jest nawet nie z naszego układu słonecznego ;) Odpuściłem sobie już dawno, chociaż wersja ciekawa.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się ten Łucz podobał i planowałem wziąć udział w licytacji...

...ale już nie planuję :D

ze względu na cenę, która już w tym momencie osiągnęła 224zł ! :blink:

 

http://allegro.pl/lucz-23-j-meska-kostka-art-deco-stan-idealny-i4650414042.html#tabsAnchor

 

To się nazywa magia zdjęć!

 

Akurat andrew ma chyba zawsze dobry towar, dobre zdjęcia, a i ceny na końcu wyciąga bardzo dobre.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow !!! bardzo piękny ten lucz . jest on bardzo rzadki czy faktycznie fotki przyczyniły się do tej ceny?


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/kirowskie-kirow-kirowski-krab-kirovski-i4628804589.html

Kirowski krabik "brązowy ring" w chromie, bez fotki mechanizmu - za 160, a jeszcze 6 godzin do końca.

 

pozdrawiam

Narfas

Może jestem dziwny,ale wolę odrapaną kopertę od takiej obrzyganej nowym chromem który oblezie płatami najwyżej po tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem dziwny,ale wolę odrapaną kopertę od takiej obrzyganej nowym chromem który oblezie płatami najwyżej po tygodniu.

No popatrz, nawet nie zwróciłem uwagi, ale masz rację, oczywiście.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow !!! bardzo piękny ten lucz . jest on bardzo rzadki czy faktycznie fotki przyczyniły się do tej ceny?

 

Wiesz co  - właśnie nad tym zastanawiałem. Mam takiego samego i po zakończeniu aukcji zacząłem go dokładnie oglądać - w przypadku tego egzemplarza zdjęcia zrobiły świetną robotę, albo sprzedający ma tak dobre światło albo leciutko rozjaśnił tarczę. Ale łuczyk rzeczywiście ładny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze dzień do końca aukcji a ten unikalny Blonex (z rodzinki Poljot/Stolicznyje/Bałtyk) już po 338zł.

 

attachicon.gif4648179955.jpg

 

Nie wiem jak Wy ale ja mu wróżę cenowy dalszy ruch w górę B)

http://allegro.pl/polski-zegarek-blonex-bajecznie-piekna-tarcza-i4648179955.html#tabsAnchor

 

 

Zegarek unikalny ale wydaje mi się że tarcza odnawiana.

Mam trzy takie Blonexy i w każdym napis na dole tarczy: MADE IN POLAND wychodzi poza trzecie indeksy minutowe ( licząc od srodka ). W tym z aukcji napis jest zwężony i tylko dochodzi do trzeciego indeksu

 

DSC_0569.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy wprost,to przerobiony Poljot,tak jak większość Bałtyków których wysyp mieliśmy jakiś czas temu.Pewno teraz Bałtyki które nie zeszły przerabiają na Blonexy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domagam się adresu firmy, która tak odnawia takie tarcze, bez zaklejenia farbą giloszowania. :huh:

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy wprost,to przerobiony Poljot,tak jak większość Bałtyków których wysyp mieliśmy jakiś czas temu.Pewno teraz Bałtyki które nie zeszły przerabiają na Blonexy.

Wiedziałem że w końcu ktoś się kapnie :(  to był kiedyś Poliot potem był Bałtykiem a teraz jest Blonexem - jak nie pójdzie w dobrej cenie to żona zrobi go na Stolicznyje

Muszę odpocząć od forum kilka dni

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że w końcu ktoś się kapnie :(  to był kiedyś Poliot potem był Bałtykiem a teraz jest Blonexem - jak nie pójdzie w dobrej cenie to żona zrobi go na Stolicznyje

Muszę odpocząć od forum kilka dni

Pozdrawiam

Witam,

jestem nowy i na zegarkach sie nie znam jak eksperci tutaj ale jesli czytam w aukcji "Sprzedam zegarek Polskiej produkcji BLONEX", dowiaduje sie ze sprzedaje je jeden z bardziej powazanych ludzi na forum,

a pozniej widze ze "Wiedziałem że w końcu ktoś się kapnie" to dla mnie opisywanie na aukcji jak w cytacie jest OSZUSTWEM. Wiedze ze pozostali mieli/maja szacunek do Pana ale w 3 obecnych aukcjach zegarki nie sa opisane zgodnie z prawda.

Dlaczego uwaza Pan ze nie uzyskalyby one wysokiej ceny gdyby opis bylby zgodny ze stanem faktycznym?? Dlaczego kupujacy ktorzy sie nie znaja sa robieni w konia??

Pozdrawiam i zycze powodzenia w licytacjach/sprzedazach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym że renowacja to zmycie starej farby i położenie nowej,a tarcze w poljocie i bałtyku (ew.blonexie) są takie same,czyli zegarek po renowacji może być bałtykiem,ew.blonexem ale nie musi.A z polskimi zegarkami to tak jak z kombatantami,im dalej od wojny tym ich więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowy i na zegarkach sie nie znam jak eksperci tutaj ale jesli czytam w aukcji "Sprzedam zegarek Polskiej produkcji BLONEX", dowiaduje sie ze sprzedaje je jeden z bardziej powazanych ludzi na forum,

a pozniej widze ze "Wiedziałem że w końcu ktoś się kapnie" to dla mnie opisywanie na aukcji jak w cytacie jest OSZUSTWEM. Wiedze ze pozostali mieli/maja szacunek do Pana ale w 3 obecnych aukcjach zegarki nie sa opisane zgodnie z prawda.

Dlaczego uwaza Pan ze nie uzyskalyby one wysokiej ceny gdyby opis bylby zgodny ze stanem faktycznym?? Dlaczego kupujacy ktorzy sie nie znaja sa robieni w konia??

Pozdrawiam i zycze powodzenia w licytacjach/sprzedazach

Tarcza w blonexsie z aukcji jest oryginalna - kilka postów wyżej odniosłem sie do wypowiedzi kolegi buran69 z ironią czy tak trudno to doczytać ??

Jak jakieś aukcje wydają ci się podejżane albo źle opisane to pisz do sprzedającego czemu tak zrobił - sprzedającym jest moja żona a ja jestem z nią w separacji - wszystkie pytania związane z jej aukcjami proszę kierować do niej drogi kolego

Z mojej strony koniec w temacie zegarków tego sprzedawcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowy i na zegarkach sie nie znam jak eksperci tutaj ale jesli czytam w aukcji "Sprzedam zegarek Polskiej produkcji BLONEX", dowiaduje sie ze sprzedaje je jeden z bardziej powazanych ludzi na forum,

a pozniej widze ze "Wiedziałem że w końcu ktoś się kapnie" to dla mnie opisywanie na aukcji jak w cytacie jest OSZUSTWEM. Wiedze ze pozostali mieli/maja szacunek do Pana ale w 3 obecnych aukcjach zegarki nie sa opisane zgodnie z prawda.

Dlaczego uwaza Pan ze nie uzyskalyby one wysokiej ceny gdyby opis bylby zgodny ze stanem faktycznym?? Dlaczego kupujacy ktorzy sie nie znaja sa robieni w konia??

Pozdrawiam i zycze powodzenia w licytacjach/sprzedazach

zanim zaczniesz oskarżać kogoś o oszustwo to najpierw zastanów się a czy przypadkiem to nie jest sarkazm ze strony Pawła ..  bo ja uważam ze tak . Kupowałem już od Pawła zegarek - było ok , jeśli były jakieś nieścisłości co do aukcji - tak jak w przypadku Molni - to wyjaśniał , na forum ma doskonała reputacje jak i ogromna wiedze na temat wczesnych radzieckich i carskich zegarków . Wiec po co za te kilka więcej złociszy miał by sobie psuć reputacje ???  jeśli chciałby doić kasę z jeleni to założył by sobie konto na allegro "Zbigniew+plus jakieś cyferki" a nie sprzedawał by na forum pod swoim Nickiem jak i na allegro pod znanym wszystkim koncie żony.


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza w blonexsie z aukcji jest oryginalna - kilka postów wyżej odniosłem sie do wypowiedzi kolegi buran69 z ironią czy tak trudno to doczytać ??

Jak jakieś aukcje wydają ci się podejżane albo źle opisane to pisz do sprzedającego czemu tak zrobił - sprzedającym jest moja żona a ja jestem z nią w separacji - wszystkie pytania związane z jej aukcjami proszę kierować do niej drogi kolego

Z mojej strony koniec w temacie zegarków tego sprzedawcy

Dobrze, po(a)nial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zanim zaczniesz oskarżać kogoś o oszustwo to najpierw zastanów się a czy przypadkiem to nie jest sarkazm ze strony Pawła ..  bo ja uważam ze tak . Kupowałem już od Pawła zegarek - było ok , jeśli były jakieś nieścisłości co do aukcji - tak jak w przypadku Molni - to wyjaśniał , na forum ma doskonała reputacje jak i ogromna wiedze na temat wczesnych radzieckich i carskich zegarków . Wiec po co za te kilka więcej złociszy miał by sobie psuć reputacje ???  jeśli chciałby doić kasę z jeleni to założył by sobie konto na allegro "Zbigniew+plus jakieś cyferki" a nie sprzedawał by na forum pod swoim Nickiem jak i na allegro pod znanym wszystkim koncie żony.

Alez nie umniejszam wiedzy pana Pawla jak i innych forumowiczow. Ostrzegacie tutaj przed "Zbigniewami" i naprawde chwala wam za to. Prosze jednak zauwazyc ze kupujacy ktory sie nie zna, nie wie o co pytac sprzedajacego. Ponadto jakie mozna miec podejrzenia gdy sprzedawane rzeczy maja "wszytskie" punkty o ktorych piszecie ze byc powinny (porzadne zdjecia, makro, mechanizm, informacje w stylu "pasowka") - czego brakuje wspomnianym magikom "Zbigniewom".

Panu Pawlowi raz jeszcze dziekuje za wyjasnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że wywołałem wczoraj temat tego zegarka a raczej jego tarczy postanowilem dopisac jeszcze kilka słów.

A w związku z tym że bazuję na faktach to pisze tylko o faktach.

 

1. Napisy na tej tarczy sa wyraznie grubsze od tych samych napisów na innych tarczach

 

2. Cechą charakterystyczną każdego napisu BLONEX jest literka "E" z środkową kreską poziomą wychodzącą z lewej strony poza literkę. Na napisie tarczy z aukcji tego brak

 

3. Inna jest też czcionka niektórych liter np. literka S czy też B

 

A teraz zdjecia. Dwa powyżej wg. mnie oryginały. Ostatnie trzecie zdjęcie - tarcza z aukcji

 

DSC_0577.JPG

 

DSC_0574.JPG

 

4648179955_1.jpg

 

Pomijam tutaj fakt że prawdopodobnie ten model tarczy wystepował w dużo rzadszej kopercie złoconej z rozstawem uszu 16 mm i brakiem wcięć pomiędzy uszami a kopertą.

To tyle. Wypowiadam sie tylko na temat zegarka a pozostałe tematy o których piszecie przy okazji tej tarczy mnie nie interesują.

 

 

Domagam się adresu firmy, która tak odnawia takie tarcze, bez zaklejenia farbą giloszowania. :huh:

 

pozdrawiam

Narfas

 

Firma Głowaccy z Warszawy. Mam jedną tarcze ich produkcji sprzed ok. 5-6 lat i wyglądqa całkiem całkiem . Dzisiaj wiem (bo widziałem że) doszli do wprawy i robią tarcze które jakością są bardzo dobre.

 

DSC_0571%2520%25282%2529.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z Kolegów zainteresowany niebanalną Sławą Pink vel Arbuz ;)

 

http://allegro.pl/slava-pink-niebanalny-pomysl-na-prezent-nos-i4677231373.html

 

Swoja drogą ciekawe czy ta Sława pochodzi od nas z forum?


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.