Mawis 537 #7701 Posted May 13, 2016 Czytam ten opis i sam juz nie wiem czy dotyczy on zegarka przedstawionego na zdjeciach http://olx.pl/oferta/zegarek-slava-radziecki-wypas-z-okresu-zimnej-wojny-prezent-CID87-ID4pAQw.html#5bdddf5045 0 Share this post Link to post Share on other sites
kchrapek 4911 #7702 Posted May 13, 2016 Czytam ten opis i sam juz nie wiem czy dotyczy on zegarka przedstawionego na zdjeciach http://olx.pl/oferta/zegarek-slava-radziecki-wypas-z-okresu-zimnej-wojny-prezent-CID87-ID4pAQw.html#5bdddf5045Cóż za poezja 0 Kilka moich zegarków Share this post Link to post Share on other sites
rinkazki 73 #7703 Posted May 13, 2016 posiada aż 26 rubinowych kamieni, które gwarantują niezawodność i dokładność chronometru Chyba to zdanie mnie najbardziej ubawiło 0 Share this post Link to post Share on other sites
franki72 17 #7704 Posted May 13, 2016 Człowiek posiada umiejętność lania wody a wy się śmiejecie. Opis jest długi, nawiązuje do epoki i wygląda lepiej niż info , że zegarek rodem z PRL 0 Share this post Link to post Share on other sites
rinkazki 73 #7705 Posted May 13, 2016 Maturę z polskiego zdał pewnie śpiewająco, ale nie zmienia to faktu, że kompletne pierdoły wypisuje Tarcza w kolorze srebrnym- typowym kolorem w tamtych czasach dla samolotów myśliwskich typu MIG - to mi się skojarzyło z ostatnimi rozważaniami na temat zegarka forumowego 0 Share this post Link to post Share on other sites
XLogic 0 #7706 Posted May 14, 2016 Czyt. - odlotowy zegarek 0 Share this post Link to post Share on other sites
Alibaba333 0 #7707 Posted May 15, 2016 Czytam ten opis i sam juz nie wiem czy dotyczy on zegarka przedstawionego na zdjeciach http://olx.pl/oferta/zegarek-slava-radziecki-wypas-z-okresu-zimnej-wojny-prezent-CID87-ID4pAQw.html#5bdddf5045 Ło matko co za opisŁo matko co za opis 0 Share this post Link to post Share on other sites
jac-st 301 #7708 Posted May 15, 2016 Z Kristalla mamy tu tarczę ,wskazówki i ew.kopertę.Werk w Kristallach to pasy,mikroregulacja i dwa szatony na mostkach balansu i wychwytu ...nic takiego tu nie ma ;-) http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6186296040 0 Share this post Link to post Share on other sites
jac-st 301 #7709 Posted May 15, 2016 (edited) Kolego,tarcza jest od kristalla i to nie to samo co od molniji .Gdybyś widział ją z bliska,to ma perłowy połysk i na żywo jest ładniejsza.Poza tym pokazujesz tarczę gdzie pole sekundowe jest na równi z tarczą które w molnijach występowały w latach 70tych.Kristall to lata 60-te i była to ładniejsza wersja molniji z mikrolegulacją.Koperty i wskazówki były podobne lub wskazówki złote.W Kristallu trochę inne były dekle .To jest składak który gość chce sprzedać jako Kristall ,który w dobrym stanie i oryginalnie zachowany jest rzadziej spotykany.. Edited May 15, 2016 by jac-st 0 Share this post Link to post Share on other sites
kchrapek 4911 #7710 Posted May 17, 2016 To typowe u tego sprzedawcy że cena wysoka. Już nieźle mimo iż jeszcze 5 dni a tarcza współczesna:http://allegro.pl/wolnia-precyzyjna-zenith-zlocona-cudo-i6192869594.html 0 Kilka moich zegarków Share this post Link to post Share on other sites
Rybak1979GSL 201 #7711 Posted May 22, 2016 (edited) ŚLICZNY__CZARNY__ POLJOT __USSR__JAK Z FABRYKIhttp://allegro.pl/showItem2.php?item=6190929522Holowanie na całego Edited May 22, 2016 by Rybak1979GSL 0 Share this post Link to post Share on other sites
kchrapek 4911 #7712 Posted May 22, 2016 Piękna sztuka ale mimo wszystko 189 zł to dużo za Pobiedę:http://allegro.pl/pobieda-3-54-diamentowa-koronka-super-stan-i6189092775.html 0 Kilka moich zegarków Share this post Link to post Share on other sites
Guest Rafał75 #7713 Posted May 22, 2016 Piękna sztuka ale mimo wszystko 189 zł to dużo za Pobiedę:http://allegro.pl/pobieda-3-54-diamentowa-koronka-super-stan-i6189092775.htmlPrzyglądałem się tej aukcji z ciekawości. Może ktoś się tymi diamentami w tytule oczarował. 0 Share this post Link to post Share on other sites
rysqut 746 #7714 Posted May 23, 2016 coś nie zadziałało http://allegro.pl/slava-okazja-cudo-zobacz-super-stan-i6198709834.html#thumb/4http://allegro.pl/slava-okazja-cudo-zobacz-super-stan-i6215347599.html 0 Share this post Link to post Share on other sites
kchrapek 4911 #7715 Posted May 23, 2016 Kolega wpada na forum i pewnie się na mnie pogniewa, ale...Paskudny składak za wielką kasę:http://allegro.pl/poljot-automatic-23-kamienie-okazja-i6216978800.html 0 Kilka moich zegarków Share this post Link to post Share on other sites
Guest Yakovlev #7716 Posted May 23, 2016 Kolega wpada na forum i pewnie się na mnie pogniewa, ale...Paskudny składak za wielką kasę:http://allegro.pl/poljot-automatic-23-kamienie-okazja-i6216978800.htmlKrzysztof jesteś pewien ? 0 Share this post Link to post Share on other sites
Mike S 247 #7717 Posted May 23, 2016 To ten? 0 https://www.instagram.com/mike_sun85/ Share this post Link to post Share on other sites
Guest Yakovlev #7718 Posted May 23, 2016 O wskazówki nie kruszył bym kopii 0 Share this post Link to post Share on other sites
don-venditore 18 #7719 Posted May 23, 2016 Kolega wpada na forum i pewnie się na mnie pogniewa, ale...Paskudny składak za wielką kasę:http://allegro.pl/poljot-automatic-23-kamienie-okazja-i6216978800.html pogniewałem się bo nie składak 0 Share this post Link to post Share on other sites
etz 37 #7720 Posted May 23, 2016 Poljot jest OK. Mam takiego 0 Share this post Link to post Share on other sites
kchrapek 4911 #7721 Posted May 23, 2016 (edited) pogniewałem się bo nie składak Uuuu.... don-venditore zwracam honor i o wybaczenie proszę bo dałem ciała Faktycznie był taki, ale tak mi ta tarcza zarysem indeksów nie pasowała do okrągłej lunety! Mea culpa! Nauczka na przyszłość żeby się nie odzywać jak się do końca nie wie. Ale jak to mówi Yakovlev "nie wszystko widzieliśmy", a ja takiego Poljota ewidentnie w rękach nie miałem Paweł to aż tak! Edited May 23, 2016 by kchrapek 0 Kilka moich zegarków Share this post Link to post Share on other sites
Guest Yakovlev #7722 Posted May 23, 2016 Nie wszystko widzieliśmy i jeszcze dużo przed nami 0 Share this post Link to post Share on other sites
kchrapek 4911 #7723 Posted May 23, 2016 Żeby zatrzeć za sobą ślady wstawię prawdziwego składaka Piękna sztuka! A spróbujcie mi takiego znaleźć w katalogach!http://allegro.pl/zegarek-komandirski-zsrr-cccp-oryginal-pol-xxw-i6216120925.html 0 Kilka moich zegarków Share this post Link to post Share on other sites
Guest Yakovlev #7725 Posted May 23, 2016 Ale wskazówki z Uszatej ma.+10 do designu 0 Share this post Link to post Share on other sites