Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Recommended Posts

posiada aż 26 rubinowych kamieni, które gwarantują niezawodność i dokładność chronometru

 

Chyba to zdanie mnie najbardziej ubawiło

Share this post


Link to post
Share on other sites

Człowiek posiada umiejętność lania wody a wy się śmiejecie. Opis jest długi, nawiązuje do epoki i wygląda lepiej niż info , że zegarek rodem z PRL  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maturę z polskiego zdał pewnie śpiewająco, ale nie zmienia to faktu, że kompletne pierdoły wypisuje ;)

Tarcza w kolorze srebrnym- typowym kolorem w tamtych czasach dla samolotów myśliwskich typu MIG - to mi się skojarzyło z ostatnimi rozważaniami na temat zegarka forumowego

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolego,tarcza jest od kristalla i to nie to samo co od molniji .Gdybyś widział ją z bliska,to ma perłowy połysk i na żywo jest ładniejsza.Poza tym pokazujesz tarczę gdzie pole sekundowe jest na równi z tarczą które w molnijach występowały w latach 70tych.Kristall to lata 60-te i była to ładniejsza wersja molniji z mikrolegulacją.Koperty i wskazówki były podobne lub wskazówki złote.W Kristallu trochę inne były dekle .

To jest składak który gość chce sprzedać jako Kristall ,który w dobrym stanie i oryginalnie zachowany jest rzadziej spotykany..

Edited by jac-st

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Yakovlev

O wskazówki nie kruszył bym kopii

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogniewałem się  :angry: bo nie składak 

Uuuu.... don-venditore zwracam honor i o wybaczenie proszę bo dałem ciała :ph34r:

Faktycznie był taki, ale tak mi ta tarcza zarysem indeksów nie pasowała do okrągłej lunety! Mea culpa! :)

Nauczka na przyszłość żeby się nie odzywać jak się do końca nie wie. Ale jak to mówi Yakovlev "nie wszystko widzieliśmy", a ja takiego Poljota ewidentnie w rękach nie miałem :(

 

 

 

Paweł to aż tak! :o

Edited by kchrapek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Yakovlev

Nie wszystko widzieliśmy i jeszcze dużo przed nami :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Yakovlev

Ale wskazówki z Uszatej ma.

+10 do designu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.