Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Sam kupiłem u niego fajnego automata Slava i jestem bardzo zadowolony. Fakt, dałem niemało, ale warto było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość em_gie

Montechristo to uczciwy sprzedawca. Kupowałem u niego, kiedy jeszcze startował z aukcjami z niższych pułapów i można było wyhaczyć coś w przyzwoitej cenie.

Teraz ceny ma kosmiczne, ale też mi się zdarzyło ostatnio kupić jeden :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opisie już poprawił ;) Może to ktoś z nas i wyczytał posta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Montechristo to uczciwy sprzedawca. Kupowałem u niego, kiedy jeszcze startował z aukcjami z niższych pułapów i można było wyhaczyć coś w przyzwoitej cenie.

Teraz ceny ma kosmiczne, ale też mi się zdarzyło ostatnio kupić jeden :-)

 

 

biorac pod uwage jakie ceny sie czasami pojawiaja na giełdzie KMZiZ to jeszcze nie jest tak zle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w takich sytuacjach piszę do sprzedawcy pytanie jakim listem/paczką wysłany zostanie zegarek i że znam cennik poczty polskiej. Proponuję list polecony, priorytetowy, który kosztuje w zależności od wagi max 6,50-7,00 zł razem z kopertą. Jeśli sprzedawca się zgadza to git, jeśli nie to z przekory nie licytuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiewsz Krzychu,jak wysyła to rzeczywiście paczką... 11 sam koszt priorytetowej teraz...


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ponuraczek
http://www.allegro.pl/item595444242_cudown..._17_jewels.html

 

Już kiedyś ktoś pokazywał- patrzcie jak się skończyła aukcja. Rozbój w biały dzień :P

Pewnie ktoś kupił ojcu na 60 urodziny dla przypomnienia czasów młodości... a swoją drogą, to bardzo źle, że aż tak bardzo "pojechali" z tym zegarkiem? Jeśli ktoś go za tyle kupił, pewnie nawet nie myślał o tym jak bardzo się różni od oryginału, a ten co się zna, nie da się nabrać... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo

na tak, co najmniej 100 zł za samą dedykację. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekmp3

Witam serdecznie! Proszę spojrzeć na allegro na uzytkownika 4vwmocny. Proponuje on masę ruskich w dobrych cenach, tylko pytanie czy to oryginały???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze się chyba nie zdarzyło żeby mocny miał podróbkę...


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekmp3

No to pięknie :P Tak byłem zauroczony szwajcarami a widzę, że i ruskie niczego sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo
Witam serdecznie! Proszę spojrzeć na allegro na uzytkownika 4vwmocny. Proponuje on masę ruskich w dobrych cenach, tylko pytanie czy to oryginały???

 

4vwmocny jest pewnym i sprawdzonym sprzedawcą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4vwmocny jest pewnym i sprawdzonym sprzedawcą :P

Też to mogę potwierdzić, kupiłem już u niego 3 zegarki i wiele pasków

i za każdym razem wszystko w najlepszym porządku.

Nie było też najmniejszych problemów z wymianą porysowanego szkiełka (niestety nie na gwarancji :P ).

Aha - kupowałem zawsze bezpośrednio, nie przez Allegro i z odbiorem osobistym w Pile (przy okazji delegacji),

więc oszczędziłem na wysyłce i udało się utargować kilka zł z racji braku prowizji Allegro.


Stojący zegar dwa razy na dobę pokazuje idealną godzinę. Chodzący prawie nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekmp3

pięknie :P Coraz bardziej się przybliżam do Sturmovika :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zerknijcie tutaj- http://www.allegro.pl/item603857952_poljot..._z_fabryki.html , z krzeseł pospadacie. Zegarek jest super, moje marzenie , ale ta cena :P

Ciekawy jestem czy ktoś się skusi?

 

Gość coraz bardziej przegina z cenami. Jak niektóre rzeczywiście mogą być mniej więcej tyle warte, to ten to przesada!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szymeklipinski

On ma jakieś ceny chyba z kosmosu wzięte. No prawda zegarki ma w idealnym stanie , ale to nie są nówki które przeleżały w szafce . Połowę ceny były by warte jakby chociaż miał do nich pudełko i paszport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bardziej przegina z cenami. Jak niektóre rzeczywiście mogą być mniej więcej tyle warte, to ten to przesada!

 

Bo jakaś masakra cenowa się w ciągu ostatniego półrocza zrobiła... Doszło do tego, że cieszyłem się ze Sławki kupionej za 90 zeta bo nie raz i nie dwa jak przymierzałem się do takich to cena dochodziła do 130 czy 150 zeta i to wcale nie za NOS :P

 

Więc mu się wcale nie dziwię że takie ceny wali. Prędzej czy później znajdzie się ktoś, kto mu tyle zapłaci. Choć faktem jest, że cena jest chora... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

A pomyśleć, że jakiś czas temu kupiłem u niego poljota budzika za 40 zł...zaczyna się moda na mechaniki i widać nie omija ona niestety i radzieckich zegarków :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeeee nie ma co się obrażać tak strasznie bo istnieje druga strona medalu

niech ceny rosną, no chyba, że chcecie ciągle mieć zegarki warte po 30 zeta ...... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Fakt, jakieś pocieszenie to jest, tyle, że jak na razie większość z nas jest raczej kupcami, a zegarki zbieramy po to by je trzymać. To, że się czasem coś tam sprzeda za więcej, niż się kupiło to ma znaczenie chyba tylko psychologiczne, bo i tak jesteśmy ostro w plecy. Ja np. nie myślę o wyprzedawaniu kolekcji i zarobieniu na tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A pomyśleć, że jakiś czas temu kupiłem u niego poljota budzika za 40 zł...zaczyna się moda na mechaniki i widać nie omija ona niestety i radzieckich zegarków :P

 

no dziś ładny budziczek to na Alledrogo 80 zeta i wiecej... Choć przy odrobinie szczęścia można go trafić dużo taniej. Zresztą nie oszukujmy się - ceny na Alledrogo są PRZYNAJMNIEJ 30% wyższe niż na bazarkach, choć czasami można i na Allegro coś upolować. Praktycznie przestałem tam kupować, choć ostatnio się złamałem i kupiłem kilka zegarków, ale tylko dlatego, że nie mogłem ich znaleźć nigdzie indziej.

Pies trącał cenę - wydałem więcej niż zazwyczaj i zrobiłem to z premedytacją - najwyżej w tym miesiącu już nie poszaleję z nowymi zakupami ale przynajmniej mam 3 zegarki, na które polowałem od długiego czasu i które na bazarkach trudno trafić bo jak ciepłe bułki idą. Dodakowo wybecalowałem kilka dyszek na trzy zegarki, których normalnie bym nie kupił ale wśród nich był trupek Sputnika z oryginalną wskazówką sekundnika, której szukałem od dłuższego czasu.

Kwiecień miesiącem dobroci dla pasji Tomirka :P

 

Zresztą gdybym obfocił ładnie świeże nabytki, dodał opis w stylu denerwującego wszystkich niejakiego K z Allegro to pewnie i z niewielkim zyskiem bym je jeszcze pchnął :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.