Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość em_gie
Czy któryś z bardziej doświadczonych kolegów wytłumaczy mi co to jest tarcza chronometryczna , bo jakoś nie "kumam" ;)

To tarcza, która sprzedającemu skojarzyła się ze słowem chronometr. Nic więcej.

Ale brzmi nieźle - wyjdzie na tym dwie dychy do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
To tarcza, która sprzedającemu skojarzyła się ze słowem chronometr. Nic więcej.

Ale brzmi nieźle - wyjdzie na tym dwie dychy do przodu.

 

Jak ma dodatkowy wskazówki na tarczy - to wiadomo że chrono ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
emocje zwyciężyły, ale kto inny kupił:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=558202988#gallery

chociaż czy przepłacił? no nie wiem ;)

 

Dobrze wiesz, że nie. To dobra cena, tym bardziej że widać w jakim jest stanie - niezłym, i oryginalnym. Ja do tej pory widziałem trzy takie Amfibie. Jedna na Allegro za 200 zł chyba, jedną w zatoce - zeszła za 150$ prawie, no i ta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby coś to tutaj jest taka staruszka- http://www.allegro.pl/item557807867_zabytk..._very_rare.html . Nie zeszła w pierwszym terminie więc może warto napisać i zakupić. Jak dla mnie to nie warto, ale co kto lubi.

nie jest w 100% oryginał, ma nieprawidłowy bezel i koronkę, a gość chce min. 160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciezko to podpiąc od jakis temat, zapytam tu. Jak sie kupuje na czeskim allegro? w przypadku wygranej przelewa sie nalezną w złotowkach? i co oznaczają te tajemnicze oznaczenia przy kosztach wysyłki? (które jest które:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też się przyglądałem aukcjom tego Pana, ale nie przekonują mnie jakoś te zegarki. Fakt- ceny niskie i przystępne, ale jakoś te zegarki nie wyglądają na zadbane sztuki. Wolę dopłacić parę dyszek i nie chodzić po zegarmistrzach. Zresztą Jan utwierdził mnie już w przekonaniu, że nie warto. Ale kiedyś jak jakaś sztuka ładna bedzie to kto wie, kto wie ;) Może zaryzykuję.

 

Kupiłem u gościa czajkę (nawet nie dla siebie - kolega szukał takiego egzemplarza z sentymentu). zapłaciłem całe 10zł plus przesyłka. Zegarek otrzymałem po dwóch dniach i byłem miło zaskoczony jego wyglądem. Po zwykłym delikatnym odświezeniu czajka wygląda jak nowa.

Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale u mnie facet ma plus


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jakby gosć mi sprzedał samą tarczę i wkazówki to wezmę za pare złotych - mam cała kopertę... ;)


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widzę zaworu... to ta narośl na 3? Myślałem że to koronka...


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał taką sumkę wolną to brałbym bez zastanowienia :lol: A swoją drogą to trzeba mieć nieźle namotane w głowie żeby takiej ceny żądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakbym miał taką sumkę wolną to brałbym bez zastanowienia ;) A swoją drogą to trzeba mieć nieźle namotane w głowie żeby takiej ceny żądać.

 

Moze liczy, ze ktos ma taka wolna sumke i łyknie bez zastanowienia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jest kilka osób dla których zero w tą czy w tamtą nie robi różnicy :lol: Wszak cel kolekcjonowania jest szczytny- zachowanie od zapomnienia, a to jak wielkie są nakłady schodzi na drugi plan :P Będę pełen podziwu dla ewentualnego kupcy i jego zapału ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawców i bywalców giełdy.

Jeśli kupię tego nieużywanego Poljota to bardzo przepłacę?

Czy taki lub podobny zegarek można zakupić na giełdzie na stadionie Olimpii w Wawie w niższej cenie? Bywają takie okazje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest nowy (Rosyjski) poljot i cena nie jest wygórowana, choć do niedawna w tej cenie można było kupić amfibię automata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem takiego poljota. jest on bardzo maly i mimo, ze mam cienki nadgarstek to wygladal na nim jak duza damka :lol:. w tej cenie mozna kupic np. nowa amfibie, albo poszukac czegos starszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Janek, to ja mam złota kieszonkę z wychwytem cylindrowym - stan praktycznie ideał ( naprawdę piękny) - jak dla Ciebie, to mogę zrobić cenę niższą o kilka koła ( a co mi tam, jak dla kolegi z klubu, to niech będzie moja strata) :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.

Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.