Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

a ile taki Wostok jest wart, pomijając szaleństwa allegrowego śrubowania rekordów cenowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie ten stan powinien być wart około 40-50pln. Sam dałem więcej bo bardzo go chce mieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek,

 

Mam takiego Wostoka w nieco tylko gorszym stanie i jak zobaczyłem tę cenę zacząłem się zastanawiać, czy go nie sprzedać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość em_gie
ojojojojoj... cóż to za "tffurczość" swobodna i radosna?

Jeden z najcudaczniejszych składaków, jakie widziałem :-)))

Niestety, kolega red nie dba czasami o reputację :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeden z najcudaczniejszych składaków, jakie widziałem :-)))

Niestety, kolega red nie dba czasami o reputację :-)

albo przygotowuje się do konkursu i bada "rynek" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość em_gie
albo przygotowuje się do konkursu

Konkursu na najbardziej skundlony ruski zegarek.

O nagrodę Wielkiego Kaziroda :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ojojojojoj... cóż to za "tffurczość" swobodna i radosna?

 

http://www.allegro.pl/item591983107_poliot...zlotoweczk.html

 

 

Hmmm... w zasadzie można kupić za te 7zeta (zegarek + poczta) jako dawce części zamiennych, jeśli komuś akurat brakuje np tarczy, wskazówek i powiedzmy sprawnego balansu. Może się skusi.

Tak przy okazji widzę że forumowy kolega red_2004 zmienił pomysł na sprzedaż - z ładnie wypicowanych i drogich na kupujemy od 1 zł i sami sobie będziemy składać. Ale fakt faktem interes ostatnio chyba troche osłabł.

 

P.S

Nic do kolegi reda_2004 nie mam - mam 1 zegarek od niego. Zgodny z opisem... a reszta niech pozostanie milczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest oryginalne, ma blisko 130 lat i na dodatek działa, to ja nie mam nic do dodania na temat ceny. A jeśli nie jest oryginalne i jest czyjąś współczesną fanaberią to i tak jest baaaardzo fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że wklejasz to z ironią :wacko:

Ale cena i tak dość zaporowa.


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że z ironią :wacko: No, a cena mogłaby być nieco niższa, bo za taką chyba nikt nie kupi, lepiej iść do felkasc :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co myślicie o zegarkach sprzedawanych przez tego użytkownika:

zegarki

Szczególnie wpadły mi w oko łucz de luxe i dwie kostki: rakieta i czarny poliot.

 

Jestem zainteresowany jeszcze kupnem od wspomnianego wczesniej użytkownika poljota oraz zegarka sportiwnyj. Te egzemplarze to też "radosna twórczość" czy są ok? Bardzo proszę o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Łukasza (lapajl) to możesz walić jak w dym,ma tu poszanowanie, A co do pozostałych. Ja nie do końca rozpoznaje ale w poljocie koronka jakaś taka, chyba wytarta bo raczej jak już by była zmieniana tonie na taką wytartą, a w sportiwnyj tarcza "warszawska" co nie jest wadą bo w sumie nawet nie wiem czy były inne?

Ogólnie wybrałeś całkiem całkiem. To co wyszczególniłem to w żadnym wypadku wady.


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item601516227_stara_...super_stan.html

 

Hmmm, czyżby chwyt reklamowy z tym "polskim zegarkiem" i liczenie na naiwnego? Nie wierzę, że taki sprzedawca nie wie że Raketa to rusek. Swoją drogą to cena też niemała, a wręcz wysoka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Ale i tak ładna ;)

W ogóle ten gość dużo chce za swoje zegarki. A wzmianka o polskiej Rakiecie to widać jakaś pomyłka, na innych swoich aukcjach ma jak byk ze to sowiecki sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.