Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Honoris

Doradźcie kierunek wczasów

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie polecić jakieś miejsce, które połączy piękne plaże i czystą wodę, ze spokojem, brakiem tłoków, bezpieczeństwem i możliwością zwiedzenia czegoś poza plażą?

 

Oczekiwany czas wycieczki to 7-10 dni. Cena maks. 20 000 za dwie osoby (jeśli wyżywienie w cenie). Termin: koniec lipca.

 

-Niestety karaiby w tym czasie zagrożone są huraganami i nie poleca się wycieczek tam od czerwca do listopada. Stąd Kuba, Dominikana, itd. nie bardzo.

-Myślałem o Mauritiusie, jednak jest tam sporo tropikalnych syfów i brak polskiej ambasady, więc w razie problemów kicha. Ale pięknie wygląda.

-Wyspy morza sródziemnego są w tym okresie drogie i chyba przepełnione (no chyba że znacie jakieś miejsca odludne..?)

-Sri Lanka i wyspy oceanu indyjskiego są drogie i pełne zarazy.

-marzy mi się pacyfik (Polinezja Francuska), ale nie jest na moją kieszeń.

-Może Azory? Madera? Poradźcie coś, bo muszę coś wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Polecam Glashütte, Le Locle albo Genewę z pamiątką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może Krym...

ps. zastanawia mnie jedno, dlaczego ktoś rejestruje się na forum tematycznym o zegarkach, by pytać o turystykę :blink:


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madera jest extra , Rodos rowniez

Chorwacja jachtowo , lazurowe wybrzeże wycieczka od Nicei do Portofino

Sardynia i Korsyka , Malta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może Krym...

ps. zastanawia mnie jedno, dlaczego ktoś rejestruje się na forum tematycznym o zegarkach, by pytać o turystykę :blink:

...no bo tutaj ludziska na poziomie są i wiedzą co dobre, nie tylko w zegarkowych klimatach... B) 

Tylko patrzeć, jak pojawi się pytanie, w której agencji w Koszalinie są najlepsze dziwki. :lol:


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no bo tutaj ludziska na poziomie są i wiedzą co dobre, nie tylko w zegarkowych klimatach... B)

Tylko patrzeć, jak pojawi się pytanie, w której agencji w Koszalinie są najlepsze dziwki. :lol:

 

Na takie pytania odpowiada vcore na PW :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić jakieś miejsce, które połączy piękne plaże i czystą wodę, ze spokojem, brakiem tłoków, bezpieczeństwem i możliwością zwiedzenia czegoś poza plażą?

 

Oczekiwany czas wycieczki to 7-10 dni. Cena maks. 20 000 za dwie osoby (jeśli wyżywienie w cenie). Termin: koniec lipca.

 

-Niestety karaiby w tym czasie zagrożone są huraganami i nie poleca się wycieczek tam od czerwca do listopada. Stąd Kuba, Dominikana, itd. nie bardzo.

-Myślałem o Mauritiusie, jednak jest tam sporo tropikalnych syfów i brak polskiej ambasady, więc w razie problemów kicha. Ale pięknie wygląda.

-Wyspy morza sródziemnego są w tym okresie drogie i chyba przepełnione (no chyba że znacie jakieś miejsca odludne..?)

-Sri Lanka i wyspy oceanu indyjskiego są drogie i pełne zarazy.

-marzy mi się pacyfik (Polinezja Francuska), ale nie jest na moją kieszeń.

-Może Azory? Madera? Poradźcie coś, bo muszę coś wybrać.

Lublin,Zalew Zemborzycki,10 dni dla dwu osób,full serwis ,2 tyś złoty plus opłata dla mnie za rezerwację 10tyś [piątkę masz w kieszeni] :)

 

Na takie pytania odpowiada vcore na PW :P

A we Wrocławiu to do kogo pisać? :D:);)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lublin,Zalew Zemborzycki,10 dni dla dwu osób,full serwis ,2 tyś złoty plus opłata dla mnie za rezerwację 10tyś [piątkę masz w kieszeni] :)

 

A we Wrocławiu to do kogo pisać? :D:);)

do taranta...?  :lol: 


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no bo tutaj ludziska na poziomie są i wiedzą co dobre, nie tylko w zegarkowych klimatach... B)

Tylko patrzeć, jak pojawi się pytanie, w której agencji w Koszalinie są najlepsze dziwki. :lol:

 

Casablanca…  :lol: ale cenowo to się bardziej opłaca do Timetrendu pójść…


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w centrali Timetrendu wiedzą, co się w koszalińskim oddziale wyprawia?  :blink:  :lol:  :lol:


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:   :lol:


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle jest podróżniczych forów może tam warto zapytać.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sardynia w lipcu jest relatywnie luźniejsza, w sierpniu masakra.

Ale to najpiękniejsza wyspa w Europie, polecam dla lubiących bajkowe połączenie wody z lądem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedźcie na teneryfe + auto, ładne widoczki a i strefa bezcłowa to zegarki trochę tańsze :) Akurat w 20 sie zmieścisz jeśli wybierzesz tańsza wycieczkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

może Krym...

ps. zastanawia mnie jedno, dlaczego ktoś rejestruje się na forum tematycznym o zegarkach, by pytać o turystykę :blink:

 

Też uważam, że to bez sensu. No ale jest tu temat o perfumach, AGD, butach, to i ten ujdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedź na Kaszuby , morze blisko , tłoku nie ma , piękne widoki i zostanie sporo na dobry zegarek .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypalcowany

Czy możecie polecić jakieś miejsce, które połączy piękne plaże i czystą wodę, ze spokojem, brakiem tłoków, bezpieczeństwem i możliwością zwiedzenia czegoś poza plażą?

 

Oczekiwany czas wycieczki to 7-10 dni. Cena maks. 20 000 za dwie osoby (jeśli wyżywienie w cenie). Termin: koniec lipca.

 

-Niestety karaiby w tym czasie zagrożone są huraganami i nie poleca się wycieczek tam od czerwca do listopada. Stąd Kuba, Dominikana, itd. nie bardzo.

-Myślałem o Mauritiusie, jednak jest tam sporo tropikalnych syfów i brak polskiej ambasady, więc w razie problemów kicha. Ale pięknie wygląda.

-Wyspy morza sródziemnego są w tym okresie drogie i chyba przepełnione (no chyba że znacie jakieś miejsca odludne..?)

-Sri Lanka i wyspy oceanu indyjskiego są drogie i pełne zarazy.

-marzy mi się pacyfik (Polinezja Francuska), ale nie jest na moją kieszeń.

-Może Azory? Madera? Poradźcie coś, bo muszę coś wybrać.

Bali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczasy w cichym, czystym i ciekawym miejscu? Słowenia. Masz i plaże nad Adriatykiem i wysokie klify do skakania wprost do morza. Do tego wszędzie masz blisko. Z nad morza jedzie się 2 h do stolicy, a od stolicy jeszcze 30 minut w Alpy Julijskie. W tym kierunku polecam Bled i jezioro Bledzkie z pięknym zamkiem na wzniesieniu i wysepką na środku jeziora. Do tego w Triglavskim Parku Narodowym można pochodzić po jaskiniach jak ktoś lubi. Ogólnie polecam to małe państewko, bo jest naprawdę przyjemnym miejscem i przede wszystkim czystym - bez papierków na ulicach, wałęsających się zwierząt czy żebrzących ludzi. A i coś co mnie cieszy - można już bezpośrednio z Warszawy polecieć za kilkaset złotych w dwie strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma namiar na jakiś nocleg tranzytowy w okolicach granicy austriacko-włoskiej w pobliżu A2?

 

edit: jednak mała zmiana, spokojnie może być coś bliżej Wenecji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytując jednego z bohaterów "Teorii wielkiego podrywu": Słyszałem, że Afganistan jest piękny o tej porze roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 stopni w cieniu, do 60 w słońcu i do tego 100 dniowe wiatry niosące piach i pył :) jest czadowo, a do tego "animatorzy" zza Hesco dbają o to żeby się nie nudzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić jakieś miejsce, które połączy piękne plaże i czystą wodę, ze spokojem, brakiem tłoków, bezpieczeństwem i możliwością zwiedzenia czegoś poza plażą?

 

Oczekiwany czas wycieczki to 7-10 dni. Cena maks. 20 000 za dwie osoby (jeśli wyżywienie w cenie). Termin: koniec lipca.

 

 

ale mi to zagadka, mam lepszą:

2 osoby + 3 małe, 7-10 dni, 2 000,00  może być w kraju :) .

 

i co ? to dopiero rebus  :huh:  :)


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kreta wschodnia - malo ludzi, piekne pejzaze, plaze czesto bezludne - ale za to zadko z piaskiem >.< - choc i takie tez sa, wspaniala kuchnia i generalnie nie jest tam drogo w tavernach, normale sklepy z normalnymi cenami, do tego mnostwo zabytkow, widokow i innych ciekawych miejsc i nie ma  tlokow. Ale trzeba miec tam auto - wynajem na tydzien to koszt okolo 500€ za kabriolet ;).

 

Znam tam fajna miejscowke z pieknym widokiem na zatoke, jak cie interesi daj znac na pm. Bylem z rodzina w zeszlym roku w sierpniu ^^


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 stopni w cieniu, do 60 w słońcu i do tego 100 dniowe wiatry niosące piach i pył :) jest czadowo, a do tego "animatorzy" zza Hesco dbają o to żeby się nie nudzić :)

Ale widoki niezapomniane, szczególnie te "z góry" :)  


Wszystko z czasem się zmienia

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mi może polecić dobre biuro podróży/ agencję turystyczna z Poznania - kogoś kto sensownie doradzi

 

z góry dziękuję


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.