Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Apa13 - jeśli w nim będziesz nurkował to jak najbardziej ok, ja nie będę więc mnie to nie martwi

rk7000 zakręcana koronka jak najbardziej TAK (i wydaje mi się że to już pewne). Wstawka z G10 - czemu nie ale dobrze obrobione być musi. Na starych nożach od BM mam dużo przyjemniejsze G10 niż spotykam na nowszych 

 

edit do powyższego postu: ŚLICZNY (i zaczynam się teraz łamać czy chcę brąz bo ta zieleń ładna )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor wskazówek to patynowany/ciemny mosiądz? Koronka będzie dużo jaśniejsza, tak jak na renderze ale również mosiężna czy bardziej miedziana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor wskazówek to patynowany/ciemny mosiądz? Koronka będzie dużo jaśniejsza, tak jak na renderze ale również mosiężna czy bardziej miedziana?

 

Będzie taka jaka wyjdzie Chińczykowi :-) , wskazówki z racji, że są płaskie to normalne, że w pewnym ustawieniu odbijają światło tak, że mogą się wydawać ciemniejsze lub jaśniejsze, ale będą wykonane tą samą powłoką co koronka.

 

Uprzedzam pytania - nad paskiem jeszcze trzeba popracować. Na pewno zrobimy jakieś fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na renderze, wyszły dwa różne odcienie dlatego pytałem. Zdecydowanie lepiej wyglądają jednolite, dobrze że taki jest zamiar.

 

Co do kolorów, to ten zielony z rendera, nijak się ma do tego z pierwszej strony.

Chyba się dopiszę do listy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł ładnie. Kolor tarczy fajny ale taki trochę jaśniejszy/zieleńszy (inna grupa barwowa) niż na początku projektów - może lepszy.

Co do KROJU :) liter to nic specjalnego - takie zwykłe mdłe i bez zadzioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-57089-1426571304,8882_thumb.gif

Może te?...Te mają więcej zadziorów. Zielony inny... i ta szybka taka w dolnej części mleczna jakaś...nie no... Naprawdę to wygląda dobrze.. Czekamy na resztę renderów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wygląda świetnie! Już widzę, jak uśmiecha się do mnie z menażki... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie render czornego? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wyszedł ten zegarek. O ile uda się taki wykonać będzie dobrze.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to jest to na co czekałem. Jak dla mnie dalsze dyskusje nad wyglądem mojego zegarka staję się niepotrzebne. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Jest dobrze. Czekam na brazowy a tu powinno byc jeszcze lepiej  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie mam pytań - robić tak jak jest...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też wszystko OK, czekam tylko na wygląd zegarka z brązową tarczą bo nie jestem zdecydowany którą wersję wybrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie git. Jedyne nad czym trzeba popracowac to pasek. Znowu lekcja z chrono limitki gdzie zegarek swietny a parciak kiepski. Sprobujmy dopasowac fajny pach do VIS-a.  

Jezeli chodzi natomiast o tarcze to szkoda, ze nie ma juz napisu Designed in Poland. Teraz spojrzawszy na tarcze nie ma juz tego odniesienia do polskosci projektu. Pracuje za granica i tutaj taki smaczek dodawalby rozpoznawalnosci rodzimemu projektowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja:) czekamy wobec tegoo na kolejne wersje kolorystyczne :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadeklarowałem się na zegarek z datownikiem, teraz jak patrzę na ten bez daty, to jestem w poważnej rozterce na jaką wersję ostateczną mam się zdecydować :huh: Na dwa różne, na razie nie będę miał gotówki.


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor tarczy w renderze jest niejednolity, jakby spatynowany. Wygląda to super, tylko czy wykonawca podoła? Jest to wykonalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekopałem połowę tematu i nie znalazłem informacji to zapytam... Jaką Vis będzie miał wysokość???


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

post-57089-1426619207,8421_thumb.png

Nie pamiętam tylko czy wszystkie wymiary z tego są aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.