Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozumiem że czasy takie i majtki w salonkach prasowych sprzedają, ale polityki do Visa nie mieszajmy.... :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, nie było żadnych podtekstów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są miejsca, gdzie rozmowa o polityce może skończyć się katastrofą. W Brytyjskiej Marynarce Wojennej jest zakaz rozmowy o polityce w trakcie rejsu. Dobre co?


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu o polityce, a dolar coraz droższy :(


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, cena Visa będzie musiała iść do góry, bo to co dzieje się ze złotówką to brak słów. Z resztą o tym wiedzieliście, informowałem, że jak przekroczy 4PLN to cena będzie musiała być skorygowana. To wydawało się wizją sience fiction bo dolar wtedy kosztował ok 3,4 - 3,6PLN , ale jak widać fikcja stałą się prawdą. Próbowałem coś negocjować z dostawcami ale bez efektu, bo ich waluty nie osłabiły się tak do dolara jak złotówka.

VIS dla forumiczów miał kosztować 990zł, dla osób poza forum 1200zl.  Niestety nowa sytuacja oznacza, że dla forumowiczów będzie 1100zl i mam nadzieję, że dolar zatrzyma się na max 4,1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie tragizował, stówkę każdy z kieszeni jakoś wyskubie, problem by był jakby padło zdanie "sry, miało być niecałe 1k ale musicie wyskoczyć z 1.5k", to mogłoby już trochę zrzucić uśmiech z twarzy :P

co przyjechało do VISa w paczce z chrono?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic, bo dopiero jutro mi ją przywiozą :wacko: :wacko:  , najlepsze jest to że mieszkam bardzo blisko lotniska i paczki leżą 8 minut jazdy samochodem ode mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Domyślałem się, że to nastąpi. Ja rozumiem i popieram słowa kolegi @trollu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat czy kupić teraz dolary i zabezpieczyć ten projekt czy liczyć na to, że jednak jest to ekstremum i po świętach stopnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat czy kupić teraz dolary i zabezpieczyć ten projekt czy liczyć na to, że jednak jest to ekstremum i po świętach stopnieje.

Kup Yuany :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem Ci zaproponować byś kupił dolary. Z niektórych prognoz wynika, że dolar może zrównać się z Euro, więc taniej raczej nie będzie. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że ja mam takiego pecha że zawsze jak kupię dolary to następnego dnia jest tąpnięcie i rozpoczyna się wędrówka w dół :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryzyko zawsze istnieje. Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, ale może ktoś z forumowiczy zajmuje się tym zawodowo.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w kantorze i 4 osoby kupowały $ sumy powyżej 10 tysi. Tak że cos się święci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale dawno nikt tyle nie kupował dołków tylko eroski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolec wciąż idzie w górę... Chyba lepiej dla spokoju kupić teraz - stówkę można przeboleć, ale jak zaraz zrobią się dwie, czy trzy, to może być niesympatycznie dla części grupowiczów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zajmuję się walutami tylko prawem, ale oglądając serwisy informacyjne odważę się postawić śmiałą tezę, że z polską złotówką będzie coraz gorzej. Kup dolce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez się zastanawiam co z tym dolarem będzie bo w lutym lecę na wakacje i będę potrzebował kilka stowek w gotówce. Nie wiem czy czekać do stycznia czy kupić już teraz... :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i sampel VIS-a, jeszcze brakuje wskazówek i mechanizmu, ale dekiel jest już kompletny. Nowa Tarcza zielona wyszła kiepsko chyba popier... kolory w fabryce. Ale to się poprawi. Na razie włożyłem luzem tarcze brązową ( też nie wiem czy ostateczny odcień ) do koperty. UWAGA! , koperta nie ma docelowej powłoki! Stąd połysk i ogólnie kiepski wygląd. Docelowy sampel powłoki na dniach wrzucę. Ponoć udało się Heniowi nakłonić do współpracy dostawce powłoki który kiedyś już nam prezentował swoje dobre możliwości :-)

 

pist1.jpg

pist2.jpg

pist3.jpg

pist4.jpg

pist6.jpg

pist7.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Fajnie to wygląda :)

 

Nie mogę się doczekać tego zegarka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.