Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
albiNOS 01

Broń palna, strzelanie i nie tylko.

Rekomendowane odpowiedzi

1911 ...legenda , jednak dla mnie za ciężki ... za to ten Taurus bardzo pozytywnie mnie zaskoczył , bardzo przyjazny dla strzelca!


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1911 nierowny innemu 1911 , wszystkie prawie firmy robią klony 1911 ( oprocz np Glocka ) ale np STI a chocby 1911 hardballer to przepaść

A Taurusa 24/7 nie używałem , ale np Chorwat XD ( springfield armory ) jest rewelacyjny i modyfikując przyrządy celownicze i spust można z 50 metrów świetnie strzelać celnie

Edytowane przez dariusz chlastawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój to Taurus PT809 E troszkę dłuższy od innych , różni sie od 24/7 tym że ma odkryty mechanizm młotkowy , poza tym to konstrukcyjnie Glock 17 ...

Z 1911 strzelałem z Norinco oraz z Para Ordnance z kompensatorem podrzutu obydwa mega ciężkie :D


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam kaburę z tworzywa sztucznego. Idealna do interwencji. Jesli juz przyjdzie koniecznosc wyjecia broni, to w chwili gdy jest juz nie potrzebna, wystarczy wpakowac ja i można walcować sie z patusem bez obawy o jej zgubienie. Parciane i skorzane przed walcowaniem nalezy zamykac na co nie zawsze jest czas.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ani razu nie użyłem na szczęście. Wykorzystuje rzadko a nosze codziennie. Strzelam dwa razy do roku do obrazków.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem Policjant? 

Ja jestem cywilem ale strzelam 4 razy w miesiącu też do "obrazków"  :)


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ( nad czym ubolewam bardzo ) nasza Policja nie strzela tyle ile powinna ( mówię o ćwiczeniach ) ..

Jako cywil strzelam 4 razy w mcu ( około 1000 sztuk łacznie )w warunkach polowych również ( zespoły itd taktyka ) i po kilku latach mam mniemanie ,że coś potrafię ..

Poza tym szkoda ,że np część ambitnych Policjantów jest zmuszona do używania P99 ( chyba tylko my to masowo zakupiliśmy ) zamiast np znacznie lepszych Glocków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle co ja używam, to mnie i Łalterek wystarczy. Aczkolwiek lubię po naparzać. Prosiłem kiedyś instruktora o wystrzelenie kilku dodatkowych kulek przed konkursem ale fachowo mnie zbył i tyle było mojego treningu.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak może i wystarczy , ale fajnie by było aby ktoś kto służbowo nosi broń w razie czego potrafił jej użyć ( nie bierz tego do siebie , mówię tu ogólnie o Policjantach) bo może więcej narobić kłopotu niż pożytku ...

Chore jest to , że Policjant nie może zakupić amunicji w sklepie  do służbowej broni , nie mówiąc o tym że sama firma nie zapewnia jej za darmo...

Policjant jeśli chce się sam podszkolić musi iść na komercyjną strzelnicę i płacić po 2,50 za nabój , plus wynajęcie toru itp... chore...


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół magazynka to już wartość autka do zabawy dla synka. Dwa pełne, to już zakupy w biedrze :-) a kilka takich treningów z dojazdem to i jakiś ładny zegarek.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpada, znając życie będę jeździł od sklepu do sklepu i rozliczał złodziei. Trochę daleko do Legionowa. Kurde, czy ja przypadkiem nie mam wtedy urlopu?


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy... na jakiej i gdzie :) I jakie rady :))

 

Ja dziś byłem na strzelnicy w Gdańsku na Jaśkowej Dolinie potrenować strzelanie do rzutków przed jutrzejszym egzaminem na patent strzelecki. O właśnie, może ktoś wybiera się jutro do Ostródy do klubu Garda na egzamin?

 

A co do rad - jeśli pierwszy raz to tylko musisz dobrego instruktora spotkać, inaczej będziesz się uczył długo i boleśnie ;)

 

chodzi mi jak to wygląda z czym to sie je. Tzn. idę wynajmuję sobie tor, broń z której będe strzelał, ilość naboi i.... to wszystko :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zobacz ten filmik - dowiesz się wszystkiego :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki!!!! właśnie o coś takiego mi chodziło - dziękuję :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Posiadam Sig Pro 2022 9mm, Beretta cal.25, troche przerobiony Marlin carabin 9

i GSG-522 (kopia MP5) 

zdjece przerobionego marlina

post-65121-0-13178900-1431298530_thumb.jpg

Edytowane przez Piotr K.

If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie znacie jakies godne polecenia kluby strzeleckie w warszawie i okolicach. Chodzi mi po glowie czlonkostwo i zrobienie zrobienie patentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ( nad czym ubolewam bardzo ) nasza Policja nie strzela tyle ile powinna ( mówię o ćwiczeniach ) ..

Jako cywil strzelam 4 razy w mcu ( około 1000 sztuk łacznie )w warunkach polowych również ( zespoły itd taktyka ) i po kilku latach mam mniemanie ,że coś potrafię ..

Poza tym szkoda ,że np część ambitnych Policjantów jest zmuszona do używania P99 ( chyba tylko my to masowo zakupiliśmy ) zamiast np znacznie lepszych Glocków

W mojej formacji są P99 jako broń podstawowa, wcześniej przerabiałem P64, oraz P98 MAG. To był kawał fajnego klamora, ale wycofano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Osobiście nie znam, ale słyszałem sporo dobrych opinii o tym klubie: http://www.zks.waw.pl/

 

Ten klub znam a raczej znalem, kiedys tam strzelalem z czarnoprochowców ale pozniej zaczely sie klopoty i utrudnianie zycia :(

Edytowane przez ptaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w
Napisano (edytowane)

Kliknęło mi się takie coś poniżej. Tylko nie wiem, czy bardziej do broni, żartów czy absurdów się nadaje:

 

post-27557-0-40054900-1431369931_thumb.jpg

Edytowane przez henio.w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknęło mi się takie coś poniżej. Tylko nie wiem, czy bardziej do broni, żartów czy absurdów się nadaje:

 

attachicon.gifSzkolenie strzeleckie policji.jpg

Po tak intensywnym szkoleniu strzeleckim na tego typu reakcje polskich Policjantów raczej nie można liczyć,. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz chlastawa
      Szanowni Państwo,
      Uprzejmie proszę o przesyłanie na adres mojego poselskiego biura:
      [email protected]
      petycji oraz stanowisk.
      W szczególności zależy mi na podpisanych i zeskanowanych pismach klubów i organizacji strzelectwa sportowego, a także kół, związków i stowarzyszeń łowieckich, myśliwskich, kolekcjonerskich, czarno-prochowych, rekonstrukcyjnych, pro-obronnych. Liczę także na podpisane stanowiska związków strzeleckich, centrali i oddziałów PZSS, organizacji promujących Obronę Terytorialną, miłośników asg itp.
      Materiały te przedstawię Ministrowi Sportu i Turystyki Witoldowi Bańce, a następnie wspólnie przedstawimy Państwa stanowisko Ministrowi Mariuszowi Błaszczakowi.
      Rzeczywiście mam przekonanie, że zmiany w tej dyrektywie są niepotrzebne i niekorzystne. W żaden sposób nie przyczynią się one
      do podniesienia naszego bezpieczeństwa. A wręcz przeciwnie! Oprócz tego dyrektywa godzi w sporty strzeleckie, które tak dynamicznie rozwijają się w ostatnim czasie.
      Proszę jednak wysyłać tylko maile z oficjalnymi stanowiskami w formie zeskanowanych i podpisanych uprzednio dokumentów.
      Serdecznie pozdrawiam,
      Jarosław Stawiarski,
      poseł na Sejm RP
      sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.