Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
hezio

Automat od CITIZEN - Grand Touring - warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Rambo proszę nie ciągnij tematu. Pierwszy nie zrozumiałeś że Burns przypinkę rzucił do mnie.

A wracając do tematu to GT jest bardziej eleganckie i można nawet założyć go do garniaka zaś GTS jest już bardzo sportowy.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę?? GT do garniaka? ....Hmmmm no w sumie można ale czy to na pewno dobry wybór to nie wiem ;)

Moim zdaniem oba są świetne i gdybym mógł gdziekolwiek kupić to dokupiłbym do GTS GT w wersji limited niebieskiej.....no ale jako, że sprzedawany był tylko podczas rejsu to nie jest to łatwa sztuka....chyba tylko jeden widział kiedyś na WUS'ie ale już było za późno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ciągnę, ale nawet zakładając, że nie zrozumiałem czy rzuciłem coś obraźliwego żeby się tak rzucać? Nie sądzę.

 

Opuszczam temat, bo strach się bać tutaj.

Edytowane przez JohnRambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej tak jeżeli nie znasz cudzysłowów w cytatach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"nie bij Pana bo się spocisz" - no to się przeliczyłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę?? GT do garniaka? ....Hmmmm no w sumie można ale czy to na pewno dobry wybór to nie wiem ;)

Moim zdaniem oba są świetne i gdybym mógł gdziekolwiek kupić to dokupiłbym do GTS GT w wersji limited niebieskiej.....no ale jako, że sprzedawany był tylko podczas rejsu to nie jest to łatwa sztuka....chyba tylko jeden widział kiedyś na WUS'ie ale już było za późno

GTS czy GT w wersji niebieskiej?

 

IMG_20150311_072146142.jpg

reszta zdjec:

http://s94.photobucket.com/user/bigjamesdean/media/Citizen%20Grand%20Touring%20Blue/IMG_20150311_072146142.jpg.html

 

Za duzo zlota jak dla mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Naprawdę?? GT do garniaka? ....Hmmmm no w sumie można ale czy to na pewno dobry wybór to nie wiem ;)

Moim zdaniem oba są świetne i gdybym mógł gdziekolwiek kupić to dokupiłbym do GTS GT w wersji limited niebieskiej.....no ale jako, że sprzedawany był tylko podczas rejsu to nie jest to łatwa sztuka....chyba tylko jeden widział kiedyś na WUS'ie ale już było za późno

GT na pasku bardziej pasuje do garniaka niż np. nurek czy chrono od Omegi na gumie :D (kiedyś mi takie zdjęcie na forum mignęło).

Niebiesko-zloty byłby lepszy gdyby koperta i bransa były srebrne. W obecnej formie ta limitka jest bardziej kolekcjonerska niż używalna.

 

Ja się czaję na zwykłego GT na kajdanie. Jak będzie dobrze to go kiedyś uzupełnię o GTS :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przełknąłbym niebieskiego LE ze złotem (zbiera mi się na wymioty), jednak widziałem i tak samo szybko jak otworzyłem tak zamknąłem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTS na bazarku, jeżeli ktoś szuka :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna, ale w porównaniu widzę, że chcę tylko tego jednego, którego mam. Nie wszystko złoto co się świeci ;)

Edytowane przez Sol

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też świadomie wybrałem niebieskiego ale jestem ciekawy tego golda na żywo bo podobno wtedy sporo zyskuję :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czarnozłotego bym widział na srebrnej bransie :)

No i mogłaby tam być złota wskazówka minutowa bo pomarańczowa to tak nie wiadomo do czego.

Edytowane przez M.Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie doszedł GT. Jestem pod ogromnym wrażeniem... ale będę go wymieniać ze względu na slabe wycentrowanie ringu do tarczy :/.

Taki fajny zegarek z tak dopracowanymi szczegółami: szlify, indeksy, kanapka, spasowanie bransolety, świetne szkło z AR i zepsuć efekt takim drobiazgiem chyba najtańszej części w zegarku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie zrobione centralnie z góry na środku tarczy więc nie ma mowy o perspektywie.

ef2ad6484570.jpg

Edytowane przez M.Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hop  :)

Coś mi się widzi, że chyba na dobre wygryzł MTG-S'a :P ?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.