Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
hezio

Automat od CITIZEN - Grand Touring - warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcie zrobione centralnie z góry na środku tarczy więc nie ma mowy o perspektywie.

 

Podróbka  :D  :lol:  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się widzi, że chyba na dobre wygryzł MTG-S'a :P ?

Lubię MTG ale GTS to inna liga ^_^

 

Podróbka  :D  :lol:  :D

Tak wygląda, może to jakiś odrzut produkcyjny bo aż to niewiarygodne :huh:

Gdzie kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no chłopaki, nie róbcie jaj z tą podróbką ;) na zdjęciach w sieci widać że niektóre sztuki mają lekko przesunięty pierścień w stosunku do tarczy.

 

Zegarek kupiłem w jednym z wymienionych wyżej sklepów z UK - autoryzowanych sprzedawców Citizena i poza tym babolem nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do całego kompletu.

Żeby było śmieszniej - wiedząc że może być krzywo - w zamówieniu napisałem żeby zwrócili na to uwagę i poprosiłem o sprawdzenie centrowania indeksów przed wysyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wiesz jak to w UK bywa, pewnie pakował Polak co po angielsku ledwo i pewnie dziwił się po co ci taki z krzywym tym onym ;)

Edytowane przez trez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba ktoś tu ma liche poczucie humoru, nawet emoty nie pomagają 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@trez zaściankowa i żałosna jest Twoja wypowiedź, szczerze współczuję!

Wyluzuj chłopie :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam, trochę dystansu. No chyba że należysz do tych co z np hindusa by się juz posmiali? Ale to już nie warto roztrząsać.

 

A w moim prostackim i rzenujacym świecie porostu panuje żałoba że znowu się komuś niedoróbka trafiła, cuz chyba takie są uroki międzynarodowych zakupów przez neta. Fajnie jest iść do sklepu i pooglądać przed zakupem, ale to znowu kosztuje więcej i zmniejsza wybór i jak tu żyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za @#$%^&*(^%&

Jak nie macie co robić  :rolleyes: 

To kupcie sobie ten zegarek – wersja niebieska najładniejszy,

najlepiej wykonany - nurek w tej cenie i potem już tylko… plaża.... i.... :wub:   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena dobra... ale mi prawdopodobnie zwrócą pieniądze. Podobno nie są w stanie znaleźć sztuki która jest idealnie wycentrowana. Żeby poszerzyć szansę znalezienia takiego egzemplarza zaproponowałem im, że kupię GT na pasku i GTS. Odpisali to samo.

Poza tym wg nich to co pokazałem na zdjęciu parę postów temu mieści się w tolerancjach produkcyjnych.

 

Aha, zegarek był bez jakiejkolwiek folii co mogłoby sugerować że był zwracany lub powystawowy.

 

Podsumowując - GT jest świetny, robi fenomenalne wrażenie i bardzo mi się podoba, ale jeżeli z kilku sztuk nie można wybrać choćby jednego egzemplarza który byłby poprawnie zmontowany - to ja daję sobie z nim spokój (chyba że uda mi się znaleźć centrujacą sztukę).

 

Pytanie - po co Citizen robi tak dopracowany zegarek, a później oszczędza parę centów na etapie montażu i przepuszcza to masowo przez kontrolę jakości? W zamyśle projektantów to nie miało tak wyglądać (wcięcie w indeksie ma +- tę samą szerokość co znacznik na pierścieniu, więc wszelkie przesunięcia są bardzo widoczne).

Wolałbym żeby zegarek był trochę droższy, ale pewny.

 

Wiem, że wpadki zdarzają się każdej firmie, ale w tej cenie wypadałoby żeby jednak większość sztuk była poprawnie zamontowana, a wychodzi na to że żeby trafić na centrujace indeksy z pierścieniem trzeba mieć niebywałe szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Podobno nie są w stanie znaleźć sztuki która jest idealnie wycentrowana. Żeby poszerzyć szansę znalezienia takiego egzemplarza zaproponowałem im, że kupię GT na pasku i GTS. Odpisali to samo...

Nie no, bez jaj  :blink: 

Proszę podaj dokładnie o który sklep chodzi?, bo coś jest nie tak.

Prawdopodobnie trafiłeś na niekompetentnego pracownika.

Mój GTS jest idealnie wycentrowany.

Poza tym oglądałem jeszcze takie dwie sztuki Kolegów, też GTS-y (niebieskie) i wszystkie były idealnie spasowane  -_-

Oczywiście taka wpadka może się trafić (przepuszczona przez KJ) ale imo to nie jest żadna tolerancja producenta a jednostkowy przypadek lub może jakaś spieprzona partia.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Kolega zmisz jeszcze się wypowie w tym aspekcie, bo chyba przez jego ręce najwięcej GTS-ów przeszło  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep "pierwszaklasazegarki". Na razie wstrzymuje się z oceną do czasu zakończenia dealu (zwrotu pieniędzy / wymiany zegarka na inny - bo może uda im się znaleźć dobrą sztukę), ale póki co zapowiada się słabo.

Miałem to opisać dopiero jak zakończę procedurę zwrotu/wymiany, ale że JohnRambo wrzucił ofertę z dobrą cenę w ich sklepie to stwierdziłem, że moja historia może komuś oszczędzić czasu i pieniędzy. Ewentualnie jeżeli bardzo się napalicie to PRZED zamówieniem pytajcie o idealne centrowanie (u mnie wiadomość przy zamówieniu nie wystarczyła).

 

Może mieli na myśli GT pisząc że nie znajdą idealnie wycentrowanego, nie wiem.

 

Napisałem do centrali Citizena, dam znać jak odpiszą.

Edytowane przez M.Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wierzyć by Citizen wypuścił na rynek taką serię, skoro to nie jest jednostkowy przypadek, zwłaszcza, że nie są to jakieś budżetowce za 100 $. Wygląda to tak jakby ktoś sprzedawał odrzuty, chociaż nie wiem czy jest to możliwe.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W odrzuty nie wierzę, ale w zwroty już tak. A że na rynek poszla cała gromadka z felerem to dla mnie tylko kolejny wątek w zjawisku które drażni mnie od już dawna.

 

Producenci traktują odbiorców jako ostatni element kontroli jakości, rozumiem że lepiej jest puścić niedoróbki, z których połowa wróci, niż podnieść poziom i wyrzucić wszystkie.

 

Nie winie tu citizena, w swoich kategoriach cenowych zawsze prezentował się bardzo dobrze, a eco drivy zregóły polecam znajomym szukającym codziennego kwarca. To powszechny trend nie tylko w zegarkach.

 

Oczywiście trzeba zaakceptować że coś może nie wyjść, ale takie rzeczy są zbyt oczywiste. Z jednej strony niby dzięki internetowi wszyscy się o tym dowiedzą, ale kto wierzy internetom? Obstawiam ze na 10 osób połowa nie uwierzy, 3 machnie ręką, ostatnia dwójka może zrezygnuje z zakupu, ale za to dzięki szumowi kolejne 10 się zainteresuje, może z 5 kupi i jesteśmy do przodu.

 

Rzecz jasna może bredze i to przypadki albo zbyt cwane niektóre sklepy, ino dla mnie coś za często i w zbyt dużym rozrzucie i marek i sklepów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie tomaliuszu ZAWSZE jestem :D:ph34r:


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep pierwszaklasazegarki bez problemu zwrócił pieniądze za zegarek i obie przesyłki.

Zamówiłem w drugim, upewniając się wcześniej że są dobrze wycentrowane i w oryginalnej folii... zobaczymy co z tego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet z tym ciutke przesunietym pierscieniem jest warty ceny... imo

 

8e1584a517ec.jpg

 

6104099fc26c.jpg

Edytowane przez Luke2100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.