Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje

Długo na niego chorowałem

Jeszcze fajny byłby 903

Ale to na 50 tke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz gratulacje.

 

Jak z jakością bransolety? Bezel centruje? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Od jednego z forumowych kolegów... Na razie za bardzo nie chce zejść z nadgarstka  :D

post-34987-0-31501300-1502725205_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Tag

[/url]

Świetny jest. Gratki.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Tag

 

 

Bardzo fajny Tag, też brałem go pod uwagę, ale wybrałem bez ceramiki. Mimo wszystko model bardzo udany! Gratuluje

 

Od jednego z forumowych kolegów... Na razie za bardzo nie chce zejść z nadgarstka :D

Gratuluje MV, mnie też ciągnie do tej marki i chyba się skuszę przy nowym wypuście Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny Tag, też brałem go pod uwagę, ale wybrałem bez ceramiki. Mimo wszystko model bardzo udany! Gratuluje

 

No właśnie też się zastanawiam jaki kupić czy z ceramika czy jednak nie, nie ukrywam że twój pepepatryk mnie ujął czemu wybrałeś bez ceramiki ? Kwestia ceny czy może coś innego zaważyło

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny Tag, też brałem go pod uwagę, ale wybrałem bez ceramiki. Mimo wszystko model bardzo udany! Gratuluje

 

No właśnie też się zastanawiam jaki kupić czy z ceramika czy jednak nie, nie ukrywam że twój pepepatryk mnie ujął czemu wybrałeś bez ceramiki ? Kwestia ceny czy może coś innego zaważyło

Najfajniejszy jest z gumową wkładką, to najzadziorniejsze Aquaracer'y. Nowe są takie ugrzecznione, bliżej im do SM300, straciły swój charakter.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ceramika zacna, chociaż th pepepatryka też ma coś w sobie.

 

BTW teraz jest dobra promocja w kruku na aquarqcera w białym blacie,


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie też się zastanawiam jaki kupić czy z ceramika czy jednak nie, nie ukrywam że twój pepepatryk mnie ujął czemu wybrałeś bez ceramiki ? Kwestia ceny czy może coś innego zaważyło

 

Już kiedyś pisałem, ale chyba nie w tym temacie

 

Wersja bez ceramiki moim zdaniem jest bardziej elegancka, ugrzeczniona (tak wiem, że nurki to toolwatch'e), a wersja z ceramiką jest bardziej sportowa. Dwa modele mi się bardzo podobają i moim zdaniem są godne polecenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz miałem w ręce tego TAGa ( niebieski z ceramiką ) i jak na zdjęciach zawsze mi się bardzo podobał tak na żywo zupełnie rozczarował - materiał i wykończenie zupełnie nie pasują do pięciocyfrowej ceny na metce ( Kruk ), do tego jest strasznie wielki i ciężki. Myślałem że to ciekawa alternatywa dla Omegi SMPc ale jednak nie - nie ma podskoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za gratulacje (poza Bugs  :D)

 

Co do materiału i wykończenia nie mam zastrzeżeń. Bezel i tarcza świetne. Nie jest to Omega SMPc (m.in. gorsza bransoleta, mechanizm, dekiel też nie robi wrażenia), jednak cena na metce prawie 5 tys. mniejsza i rabaty pewnie też większe na Taga.

 

Wersja stalowa, którą ma pepepatryk ma inny charakter, o czym już napisał. Dużą jej zaletą jest brak lupki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja stalowa, którą ma pepepatryk ma inny charakter, o czym już napisał. Dużą jej zaletą jest brak lupki :)

 

 

Właśnie jakbym w swojej wersji miał lupkę to byłby ideał, ale jak widać każdy lubi co innego :) 

 

 

Wczoraj pierwszy raz miałem w ręce tego TAGa ( niebieski z ceramiką ) i jak na zdjęciach zawsze mi się bardzo podobał tak na żywo zupełnie rozczarował - materiał i wykończenie zupełnie nie pasują do pięciocyfrowej ceny na metce ( Kruk ), do tego jest strasznie wielki i ciężki. Myślałem że to ciekawa alternatywa dla Omegi SMPc ale jednak nie - nie ma podskoku.

 

 

 

Przed zakupem swojego Tag'a, przymierzałem się kilkukrotnie do Omegi SMP. Miałem możliwość nawet przymierzyć te dwa zegarki jednocześnie i szczerze to za Omegą przemawiało tylko to, że jest na własnym mechanizmie. Nie wiem, czy to przez aspekty wizualne Omegi, które nie do końca mi pasują (wg mnie okropna bransoleta i wskazówki), czy upodobanie do modelu Tag'a, ale ja nie widziałem tej przepaści jakości o której pisze @Bugs. Możliwe, że nie do końca jestem obiektywny, bo mój model Tag'a bardzo mi się podobał wizualnie od początku i przez to może dostałem klapki na oczy, nie wiem, aż takim ekspertem nie jestem 

 

Z drugiej strony, przed wyborem Aquaracer'a byłem przekonany, że jednak będzie niebieski Tudor BB, ale po przymiarce czar prysł :( I w takich momentach, przy zakupie moim zdaniem decyduje czynnik "osobisty" coś co przez lata kształtowało nasz gust. Pomimo, że i Tudor i Omega plasują się wyżej niż Tag Heuer, nadal jestem bardzo zadowolony z zakupu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich na Forum.

Chciałem się pochwalić swoim nabytkiem.

Niemiecki Boccia Titanium.

Fajny zegareczek choć mało o firmie.

Może ktoś coś??

post-99245-0-75741000-1503062479.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz jak by Ci Ty powiedzieć , może to że po paru miesiącach obcowania z tym forum twój wybór byłby napewno inny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz uzasadnić Swoją opinię? 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w tych przedziałach cenowych jest o wiele więcej ciekawszych marek lepiej im wychodzi biżuteria z tytanu zegarki niech zostawią innym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość zegarków mechanicznych z naciągiem automatycznym tego przedziału cenowego wyposażonych jest w 21 kamieniowy mechanizm Miyota. W związku z tym trudno mówić, że jest lepszy czy gorszy bo po prostu jest taki sam. Design to sprawa indywidualnych preferencji, więc pozostaje jakość wykonania i użyte materiały koperty, tarczy wskazówek i wypełnień. Masz jakieś konkretne dane o słabej jakości tych materiałów lub kiepskiej jakości wykonania, czy tylko swoją wypowiedź opierasz o własne przekonania? Nie bronię tego zegarka, bo zapewne wybrał bym inny, ale  też nie mam danych by pozycjonować ten zegarek w tym przedziale cenowym ani też podważać zasadność wyboru przez naszego kolegę. Najważniejsze, że On jest zadowolony, bo to jego zegarek. ;)  :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybralbys pewnie inny dlaczego? widzisz więc że mimowolnie przyznajesz mi rację ,są zegarku które się chętniej kupuje od innych mimo że ich jakość może być podobna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym zaśmiecać wątku ciągnąc tą dyskusje w nieskończoność, wiec pozostawmy zegarek naszego kolegi z ogólną pozytywną oceną. Jest jednym z bardzo wielu w tym przedziale cenowym o podobnych parametrach i jakości wykonania, a próba wskazania lidera czy też lepszego modelu będzie udowadnianiem wyższości świąt Wielkanocnych nad świętami Bożego Narodzenia. Jest bardzo wiele czynników wpływających na to, że dana marka czy zegarek sprzedaje się lepiej niż inne przy relatywnie tych samych parametrach i porównywalnej wartości. Długo pisać o historii, marketingu, rozpoznawalności marki czy też jej niszowości. Dalej podtrzymuję swoje zdanie, że nie masz żadnych argumentów na to, ze nasz kolega po kilku miesiącach obcowania na forum na pewno zmieni zdanie. Może tak, może nie. :D

 

 

No wiesz jak by Ci Ty powiedzieć , może to że po paru miesiącach obcowania z tym forum twój wybór byłby napewno inny

 

eot


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.