Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Może Tomek znajdzie czas żeby zdjecia mechanizmów wrzucić..cos pieknego :)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pochwalę się najnowszym, zupełnie świeżym zakupem...

Męski Ernest Borel Coctail Watch Modele Depose Automat

post-40101-0-20578600-1385835788_thumb.jpg

 

od zawsze mnie te zegarki fascynowały, tak jak Astrographic Zodiac'a...rzadko się u nas pojawiają... a lubię takie niekonwencjonalne tarcze...

 

to zawsze miła odmiana od "nudnych" Speedmasterów, UltraChronów czy Gyromatic'ów ;):P

 

do tego w zakup zaangażowałem Małżonkę, która akurat preferuje zegarki z kopertami w męskim rozmiarze i pewnie będzie będzie chciała co jakiś czas ów zegarek "pożyczyć" ... więc łatwiej było o przyzwolenie na zakup :)

 

więc tak zwany: Pełen sukces

 

pozdrawiam

 

C,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj @sneer, pogubiłem się trochę. Masz dwa zegarki FL czy już żadnego.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roamer automatic w stali stan super oprucz szkiełka po wyjściu ze szpitala dam fotki z nowym szkiełkiempost-59322-1385890590,5273_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to Worldmaster ale generalnie bardzo ładny zegarek :) A wy co myślicie?

post-41915-0-73418800-1385895327_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dz omega.

Jutro mają mnie skręcać i myśle że już tylko będzie lepiej

No to mam nadzieje, ze wszystko pójdzie dobrze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zakupiłem kilka , ale resztę muszę doprowadzic do ładu . Pierwszy z nich . Człowiek który mi to sprzedawał pewnie sie nie spodziewał efektu finalnego :) Kilka godzin wysiłku . Piękny GUB

 

przed 

 

ri16.jpg

 

Po

 

utde.jpg

 

Proszę moderatorów o przeniesienie postu do działu Vintage  z zegarkami glashutte . Przepraszam pomyliłem działy :( 

Edytowane przez MWATCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to się tak naprawdę nie chwaliłem nabytkiem z przed 2 tygodni, Helvetia Automat

Pięknie zachowany automacik, z tarczą w moim ulubionym kolorze.

post-60538-0-71057300-1385927207_thumb.jpg

post-60538-0-88711800-1385927215_thumb.jpg


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zakupiłem kilka , ale resztę muszę doprowadzic do ładu . Pierwszy z nich . Człowiek który mi to sprzedawał pewnie sie nie spodziewał efektu finalnego :) Kilka godzin wysiłku . Piękny GUB

 

przed 

 

ri16.jpg

 

Po

 

utde.jpg

 

Proszę moderatorów o przeniesienie postu do działu Vintage  z zegarkami glashutte . Przepraszam pomyliłem działy :( 

Gratulacje, tylko jedno pytanko. Mikstura czy gumka?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikstura i i mycie ręczne   , robiłem to bez gumki ... :).

Edytowane przez MWATCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MWATCH piękny zegar. Z wielką ciekawością czekam na każdą niedzielę by podziwiać Twoje bazarowe zakupy. Gratuluję i zacznij robić interes z miksturą, czyść zegary za opłatą. Myślę że chętni na Twoje zegarkowe spa na pewno się znajdą. Jeszcze raz graty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję na poznanie składników tej tajemniczej mikstury. Mojej Doxie przydałoby się skuteczne czyszczenie tarczy. :)

P.S. Gratuluję świetnej przemiany zegarka, jak i jego samego.

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ukochany Inge nareszcie otrzymał piękną bransoletę i po komisyjnym wywaleniu koszmarnej tandety w postaci oryginalnego "kewlarowego" paska wraca do regularnej rotacji.

 

tumblr_mx722v6hHa1s9mq1ko1_1280.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek jako całość czy jako bransoleta? Chociaż nie ma to znaczenia bo całość wygląda świetnie.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest ze mną od ponad 2 lat. Nowa jest bransoleta. Udało mi się ją dostać na rynku wtórnym za mniej niż połowę ceny nowej (stan LNIB). Drobiazg ale bardzo cieszy gdy się weźmie pod uwagę, że IWC życzy sobie za taką niemal 2.000CHF... Uczciwie muszę jednak przyznać, że widać za co się płaci. Jest piękna, solidna, fantastycznie zaprojektowana i świetnie wykonana. Najlepsza obok Rolexa do najnowszego SUB'a z jaką się osobiście zetknąłem. Zegarek z bransoletą na ręku układa się o wiele lepiej niż z tym kewlarowym bublem na jakim go sprzedawali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ulega wątpliwości, że bransoleta pasuje jak ulał.  :)  Pięknie komponuje się z kopertą, a co do jakości to nie dziwota, to przecież IWC. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest ze mną od ponad 2 lat. Nowa jest bransoleta. Udało mi się ją dostać na rynku wtórnym za mniej niż połowę ceny nowej (stan LNIB). Drobiazg ale bardzo cieszy gdy się weźmie pod uwagę, że IWC życzy sobie za taką niemal 2.000CHF... Uczciwie muszę jednak przyznać, że widać za co się płaci. Jest piękna, solidna, fantastycznie zaprojektowana i świetnie wykonana. Najlepsza obok Rolexa do najnowszego SUB'a z jaką się osobiście zetknąłem. Zegarek z bransoletą na ręku układa się o wiele lepiej niż z tym kewlarowym bublem na jakim go sprzedawali.

Gratki. Kajdan nie do zajechania, super wykonany. Nasz Inge poszedł w świat ale zawsze będę go miło wspominał. Super zegar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Navel gratuluje to najfajniejszy Inge.

Zdecydowanie w moim top 3 zegarków niestety ciut za duzy na moj nadgarstek :) 

 

U mnie dzisiaj tez zagoscil nowy nabytek :) 

Przepraszam za zdjecie ale lepszego przy sztucznym swietle nie zrobie

 

11178885335_dd3c862d5e_b.jpg
Oris 1 by kr1sp1, on Flickr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Navel gratuluje to najfajniejszy Inge.

Zdecydowanie w moim top 3 zegarków niestety ciut za duzy na moj nadgarstek :)

 

U mnie dzisiaj tez zagoscil nowy nabytek :)

Przepraszam za zdjecie ale lepszego przy sztucznym swietle nie zrobie

 

11178885335_dd3c862d5e_b.jpg
Oris 1 by kr1sp1, on Flickr

 

Uuu, piękny ten Oris. Gratuluję. Nie patrzę już na niego dłużej bo jeszcze "zachoruję" na Święta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.