Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość romseyman

GnLfyT.jpg

L9O8Yi.jpg

a0oOHf.jpg

Gp21qA.jpg

Edytowane przez romseyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nadgarstkowym już chwaliłem, ale powiem to jeszcze raz: świetna


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Dzieki. Do nadgarstowego zajrzalem dopiero teraz.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie! ML jest kapitalny na żywo - światło, które pada na indeksy robi całą robotę. Widać wówczas ich szlify, a i nakładane logo świetnie się prezentuje. Przyznam szczerze, że nigdy nie byłem fanem kostek, ale ta topi serca mego lód. :) Dodam jeszcze, że mechanizm to nakręcany Peseux 7001, a osłania go taki oto dekielek:

 

mi7007-ss001-130-back.jpg

 

Na żywo wygląda to pięknie. Jak dorwę się kiedyś to normalnego aparatu, na pewno porobię sporo zdjęć.

 

Raz jeszcze dzięki.

 

Mazik, Twój ML też cacuszko. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dekielek bardzo duży plus ode mnie. Podoba mi się :)

Gratuluję zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maurice Lacroix Coussin

 

4aa28da6f8.jpg

szacun dla ML za ten zegarek!!! Dawno nie widziałem czegoś tak harmonijnie spójnego:) naprawdę EXTRA! Ile takie cacuszko kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w nadgarstkowych już chwaliłem, ale ten ML jest naprawdę świetny, a dekielek rewelacja !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szacun dla ML za ten zegarek!!! Dawno nie widziałem czegoś tak harmonijnie spójnego:) naprawdę EXTRA! Ile takie cacuszko kosztuje?

 

 

Chyba nie są już produkowane i przez to pozostaje tylko rynek wtórny, mi się kiedyś udało nabyć wersję z jasna tarcza za 2200 na bazarku i za tyle też pożniej poszedł do innego forumowicza. Troche załowałem pozniej sprzedazy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie są już produkowane i przez to pozostaje tylko rynek wtórny, mi się kiedyś udało nabyć wersję z jasna tarcza za 2200 na bazarku i za tyle też pożniej poszedł do innego forumowicza. Troche załowałem pozniej

sprzedazy ...

doskonale rozumiem, bo zegarek wybitny!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek nie jest już produkowany, ale można kupić nówkę w internecie. Da się go chociażby ściągnąć z zagranicy.  Cena jednak to około 5000 zł. Ja kupiłem w Kraff za 2100 zł z przesyłką. Uważam, że to świetna cena za nowego ML, i to jeszcze jakiego! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek nie jest już produkowany, ale można kupić nówkę w internecie. Da się go chociażby ściągnąć z zagranicy. Cena jednak to około 5000 zł. Ja kupiłem w Kraff za 2100 zł z przesyłką. Uważam, że to świetna cena za nowego ML, i to jeszcze jakiego! :)

a sa dostępne z jasną tarczą? Dałbyś mi jakiś link na priv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek nie jest już produkowany, ale można kupić nówkę w internecie. Da się go chociażby ściągnąć z zagranicy.  Cena jednak to około 5000 zł. Ja kupiłem w Kraff za 2100 zł z przesyłką. Uważam, że to świetna cena za nowego ML, i to jeszcze jakiego! :)

 

 

Cena rewelacyjna za nowa sztuke! Jeszcze raz gratki świetnego zegarka na rzadko spotykanym i niedocenianym mechanizmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie egzemplarze pokazane przez Ciebie byly w kopercie w rozowego zlota, ref. 1579 w zoltym zlocie jest duzo bardziej popularna, przez co tansza. Doceniajac fakt, ze egzemplarz z allegro ma oryginalna tarcze (choc ogolnie zegarek nie jest w doskonalym stanie), to jego finalna wartosc jest przynajmniej dwukrotnie mniejsza niz kwota z allegro.

 

Przy oglądaniu zegarków powyżej 100 000 PLN - wiesza mi się system w zegarkiclub.pl - o co chodzi ? ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena rewelacyjna za nowa sztuke! Jeszcze raz gratki świetnego zegarka na rzadko spotykanym i niedocenianym mechanizmie.

Otóż to - również jestem zdania, że zegarek jest wart znacznie więcej niż te 2,1k. Zwłaszcza, że nowy, a do tego ma tyle smaczków. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi najnowszy zakup.

 

947_2015_04_13_11.29.01_kopia.jpg?__no=1

 

Niebieski kolor tarczy ładnie gra ze światłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyjechał Twardziel  Vicorinox I.N.O.X.

post-38106-0-24459800-1428926105_thumb.jpeg

post-38106-0-29046700-1428926121_thumb.jpeg

post-38106-0-47563400-1428926141_thumb.jpeg

post-38106-0-36181100-1428926164_thumb.jpeg

post-38106-0-83091300-1428926187_thumb.jpeg

post-38106-0-34771900-1428930697_thumb.jpeg

post-38106-0-35237600-1428930727_thumb.jpeg

post-38106-0-43068200-1428930742_thumb.jpeg

post-38106-0-85237700-1428930758_thumb.jpeg

Edytowane przez sawcio68

Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szalejesz, w ciągu miesiąca tyle zakupów. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zestawie był tylko gumowy pasek ?

Tak może dlatego był dużo tańszy, ale trochę odmiany nie zaszkodzi Nurasa ciągle noszę na bransolecie Pasek w prządku dość długi dobrze leży nie uwiera  Pozdrawiam

Edytowane przez sawcio68

Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie dwa przyjechały dziś Niemiec i Szwajcar :)
 
Eurochron 4 liter nie urywa ale mam sentyment bo w podstawówce z takim biegałem

Tissot to rodzynek premiera w 78r Tissot wtedy sponsorował Lotusa w F1, w środku Omega Cal 1640, pierwszy moduł z dotykowym sensorem (to te coś plastikowego z napisem F1 na dole), wszystko działa sensor, klawisze, podświetlenie i nawet daje głos podczas alarmu.
Musze tylko rozgryźć wszystkie funkcje tego typa bo nie wiem co do czego.

264jd52.jpg
117cs9h.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.