Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Jaszczurka to świetny pomysł, dzięki.

Oczywiście ze stalową klamerką.

 

A tak świeci, też minimalistycznie

 

post-37089-0-01466200-1394620635_thumb.jpg

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś poszperam, mam pare cieniutkich dwudziestek. Odezwe się na pw.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten "młody Klos"  :D


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy przy paskach czy znacie jakieś eleganckie dobrej jakości (<= ~100) gdzie część z klamrą nie przekracza 85mm a ta z dziurkami jest >= 125mm

Mój nadgarstek to 18,5cm i w większości przypadków 80/120mm języczek nie wchodzi już w drugą szlufkę (o założeniu motylka nie wspomnę) - wkurza mnie to!

Takie paski XL robi horido 85/125mm, ale one są klejone (głównie ta część obejmująca teleskop jest klejona, a przeszycie jest pod zaklejeniem, z biegiem czasu to się odkleja i trzeba być ostrożnym, żeby nie zgubić zegarka. nie są złe jak na 50zł, ale szału też nie robią)

 

rios1931 XL ma 92/124mm czyli klamra przypada w dziwnym miejscu

podobnie morellato XL 133/87mm

to są dobre paski, ale na nadgarstki >21cm (tylko, że wtedy języczek też niewiele wychodzi poza szlufkę)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszedł obiecałem więc wstawiam foto junghans olimpic valjoux sorki za jakość zdjęć post-44704-0-11258500-1394647376_thumb.jpgpost-44704-0-71578000-1394647386_thumb.jpgpost-44704-0-23796300-1394647397.jpgpost-44704-0-38729800-1394647405.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit.

Edytowane przez kulabambula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

 

post-27475-0-51073600-1394894894_thumb.jpg

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fiu fiu :) Pogratulować :) Co Cię na to natchnęło? :)

Edytowane przez Kayman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nic, ja tylko odebrałem przesyłke :) Młoda se pewnie zamówiła - kobietom nie prztłumaczysz :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nic, ja tylko odebrałem przesyłke :) Młoda se pewnie zamówiła - kobietom nie prztłumaczysz :)

Moze Ci niespodziankę zrobiła , jak widać trochę zaskoczony jesteś :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera ją tam wie ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro będzie taki.

 

attachicon.gifimage.jpg

 

Lub taki

 

attachicon.gifimage.jpg

 

Bardzo mi sie podobają.

Wkrótce pewnie kupię kolejnego :)

 

 

tylko trzeba mieć do nich nadgarstek min 18cm, jak nie wiecej... Na moim 17,5 wyglada...zabawnie :D

 

copernicus.jpg


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44mm nie rzutuje na komfort jazdy mam 19,7 :)

Mimo to najlepiej się czuje w 42/43

 

Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, tylko do przymiarki, czy zostaje by odstraszać piękne "35" vintage.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprezentowalem, bo okazał sie za duży...


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Odwiedzilem dziś sklep od szasu do czasu z zamiarem kupna zegarka copernicus regulator.

Podobał mi sie do tego stopnia ze werk,rozmiar i cena nie grały żadnej roli.

W końcowej ocenie brałem jakość wykonania zegarka i tu ogromny zawód.

Do tego stopnia ze zrezygnowałem z zakupu.

(Gościu w sklepie był bardzo zaskoczony ze wychwyciłem te nazwijmy to niedociągnięcia)

Jestem zawiedziony :( tak bardzo mi sie podobał.

Zaznaczę ze to jest moja ocena.

Edytowane przez kulabambula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Cię pozamiatała, lepsze od każdego z twoich, bo wszystko mające  :P  :D  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto moje znalezisko dzisiejsze. Foto lipne bo tel na predce. Ktos wie co to za sprzet??? Koronka jaka tam powinna byc????stal czy tworzywo??? Pasek oryginal???

 

 

hjux.jpg

2i62.jpg

lr3u.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.