Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

 "Deutsche Reich Patent" - niemiecki patent. 

Proponuję przeskoczyć z dyskusją do wątku o budzikach.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pilocik. Ta żółta wskazówka dodaje mu życia :)

Podobnie jak czerwona rezerwa chodu w Big Pilocie IWC :)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego oto CORNAVINa zakupiłem od kolegi Nightdream. Wewnątrz werk Poljot 2614 2H.

Misiek, ale to w dziale radzieckich nabytków powinieneś pokazać!


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek, ale to w dziale radzieckich nabytków powinieneś pokazać!

Oł,je f*ck-tycznie. Dzięki. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego oto CORNAVINa zakupiłem od kolegi Nightdream. Wewnątrz werk Poljot 2614 2H.

Potrzebuję właśnie szkiełka do takiego CORNAVINA. Posiadaczy zapraszam na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję właśnie szkiełka do takiego CORNAVINA. Posiadaczy zapraszam na PW.

Współczuję Tomku,bo zegarek jest przecudnej urody.Mój na szczęście przybył ze szkłem nieskazitelnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja umiera ostatnia. Trzeba cierpliwie szukać, a zegarek faktycznie jest ładny. Jak wrócę z pracy, to też sie pochwalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja umiera ostatnia. Trzeba cierpliwie szukać, a zegarek faktycznie jest ładny. Jak wrócę z pracy, to też sie pochwalę.

Czyżby jakiś pilot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie, nie...na prawdziwego pilota muszę jeszce uzbierać i ma to być Hami i już. :) Chyba, że Ty się rozmyśliłeś, to sie zapożyczę i żonce nic nie powiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie, nie...na prawdziwego pilota muszę jeszce uzbierać i ma to być Hami i już. :) Chyba, że Ty się rozmyśliłeś, to sie zapożyczę i żonce nic nie powiem :)

Żyszczę szybkiego przypływu gotówki w takim razie :) Mój pilot ostatnio został odświeżony nowym paskiem i teraz cieszy jak pierwszego dnia zakupu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie klasycznie czyli kolejny vintage w stanie NOS zawitał do kolekcji. Tym razem Girard-Perregaux gyromatic HF.

 

DSC_0063.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o malo nie upolowalem albo moze dalem sie upolowac na A. Piguet

 

Wygrzebalem to w kupie zlomu u rynkowego sprzedawcy w Nicei. NIe jestem az tak bardzo w temacie obcykany zeby jednoznacznie stwierdzic autentycznosc zegarka ale wygladal przyzwoicie. Mial gumowy mocno zuzyty i nadpalony pasek z logo A piguet plus dosztukowane jakies motylkowe zapiecie.

Z ta marka jakos sie jeszcze nie spotkalem (jestem zoltodziob - wiem:)) ale skojarzylem ja z forumowej piramidy prestizu :)

 

Pytam ile. Gosc mowi znudzony ze to swiss i chyba automatic wiec 150 ojro.. Ja lape za portfel a zona mnie za reke.. :)

Po chwili konsternacji pytam handlarza czy moze mi go otworzyc a on ze tam jest az 8 srobek i ze mu sie nie chce i ze 140 euro moze byc..

 

Nie kupilem. Jak mi napiszecie ze to orginal to zaraz kupuje bilety i po niego wracam :)

post-72038-0-84528700-1400780399_thumb.jpg

post-72038-0-05327300-1400780406_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest blisko, trzech forumowiczów służy pomocą.

No to super.Jak mówi przysłowie pszczół : cierpliwość jest gorzka,ale wydaje słodkie owoce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysłowie mnie rozbroiło :) Cała prawda a jak ujęta w słowa. W razie czego jest tu spore grono uczynnych kolegów, którzy zawsze radzą pomocą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o malo nie upolowalem albo moze dalem sie upolowac na A. Piguet

 

Wygrzebalem to w kupie zlomu u rynkowego sprzedawcy w Nicei. NIe jestem az tak bardzo w temacie obcykany zeby jednoznacznie stwierdzic autentycznosc zegarka ale wygladal przyzwoicie. Mial gumowy mocno zuzyty i nadpalony pasek z logo A piguet plus dosztukowane jakies motylkowe zapiecie.

Z ta marka jakos sie jeszcze nie spotkalem (jestem zoltodziob - wiem:)) ale skojarzylem ja z forumowej piramidy prestizu :)

 

Pytam ile. Gosc mowi znudzony ze to swiss i chyba automatic wiec 150 ojro.. Ja lape za portfel a zona mnie za reke.. :)

Po chwili konsternacji pytam handlarza czy moze mi go otworzyc a on ze tam jest az 8 srobek i ze mu sie nie chce i ze 140 euro moze byc..

 

Nie kupilem. Jak mi napiszecie ze to orginal to zaraz kupuje bilety i po niego wracam :)

Siedź spokojnie w domu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym sie wtracal ale.. chodzi o szkielko do zegarka? Moze o obiektyw do aparatu foto? Czy moze poprostu nie macie w co polac? :)

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Edytowane przez Sebastian1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym sie wtracal ale.. chodzi o szkielko do zegarka? Moze o obiektyw do aparatu foto? Czy moze poprostu nie macie w co polac? :)

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Chodzi o szkiełko do zegarka.Jeśli chodzi o obiektyw to nie wcinam się synowi w interes bo jest foto-zawodowcem.A jeśli chodzi o szkło do polania to chyba dziś poleję sobie ,bo chyba kupię kolejny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sebastian 1978

Masz mądrą żonę,

zegarek do Nicei trafił raczej z bazaru w Turcji niż z Szwajcarii.

Leszek ma racje , siedź spokojnie w domu :)

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki!

 

Tak myslalem. Ze zona nie glupia i ze zegarek lipny, tez :)

 

Siedze w domu przed kompem i nawet nie ma czym polac.. 

 

thx!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki!

 

Tak myslalem. Ze zona nie glupia i ze zegarek lipny, tez :)

 

Siedze w domu przed kompem i nawet nie ma czym polac.. 

 

thx!

No jak byś mieszkał w Olsztynie albo okolicach to ja bym polał(barek mam zaopatrzony).Ja bym wypił bo kupiłem zegarek,a Ty byś wypił bo nie kupiłeś zegarka. :blink: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.