Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Zegarek w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej. Aparat fotograficzny ciupkę przekłamuje kolory. No i naturalnie dzięki :)

Edytowane przez xegon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej. Aparat fotograficzny ciupkę przekłamuje kolory. No i naturalnie dzięki :)

Ale to czasem daje efekt lepszy niż w oryginale ;) U mnie to fot przedstawia czekoladową tarczę i złotą kopertę :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum zegarkowe, a nie kucharskie... ;):D etc.

Gaar masz w nicku....więc o co Ci chodzi? :)

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty cook więc o co Ci chodzi:D

 

Po polsku poprawnie: "kuk", czyli kucharz. "Cook" to angielszczyzna, a my dbamy o poprawność językową :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po polsku poprawnie: "kuk", czyli kucharz. "Cook" to angielszczyzna, a my dbamy o poprawność językową :>

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CCIQFjAA&url=http%3A%2F%2Fpl.wikipedia.org%2Fwiki%2FJames_Cook&ei=4ktJVKKRCeGqygPgsICoBA&usg=AFQjCNGb5G5a4em6yZXBtscHUkbFn6UB3w

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że niepotrzebnie się "przekomarzacie". Forum o zegarkach więc powinniśmy używać poprawnych nazw i określeń miedzy innymi po to, by Ci, którzy zaczynają przygodę z zegarkami uczyli się, dowiadywali o naciągu automatycznym a nie o "automacie" itd. O tym mówi nie tylko regulamin forum, leczo o to również apelują doświadczeni forumowicze, znawcy zegarków i zegarmistrzostwa.

pozdrawiam


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam.

Ale kol. Cooka można trochę poprzedrzeźniać, taki się ostatnio zrobił "moderowaty", jakby do czegoś aspirował, czy co? ;)  :D  

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem obrońcą @cook`a , ale po prostu uważam podobnie jak on, mało tego podobnie jak wielu na tym forum, że używanie poprawnego nazewnictwa jest naszym obowiązkiem, a nie tylko stylem czy fanaberią.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam.

Ale kol. Cooka można trochę poprzedrzeźniać, taki się ostatnio zrobił "moderowaty", jakby do czegoś aspirował, czy co? ;)  :D  

 

Pozdrawiam

Tomek

 

Musiałem przetrzeć ekran.... :D -pewnie administracja też się uśmieje... :)

 

Nie jestem obrońcą @cook`a , ale po prostu uważam podobnie jak on, mało tego podobnie jak wielu na tym forum, że używanie poprawnego nazewnictwa jest naszym obowiązkiem, a nie tylko stylem czy fanaberią.

I taki jest cel moich wpisów w temacie.... :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że nie ma takiej konieczności, bo każdy wie o co chodzi, w każdej innej dziedzinie się tak dzieje to i w tej może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że nie ma takiej konieczności, bo każdy wie o co chodzi, w każdej innej dziedzinie się tak dzieje to i w tej może.

Pleciesz kolego bzdury...

Tu masz materiał poglądowy do "nauki" :D możesz czerpać garściami-będziesz najmodniejszy na dzielni....

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem przetrzeć ekran.... :D -pewnie administracja też się uśmieje... :)

 

 

No chyba zauważyłeś odpowiednią ilość emotikonów na końcu.

Jestem na forum wystarczająco długo, żeby rozumieć absurdalność zestawienia "moderator cook"  :)

 

Ale w tym wypadku masz rację, niektórzy starzy wyjadacze zaczynają używać slangu, który ani nie jest poprawny, ani przyjemny w odbiorze (bakteryjka, kwarcok, rolek, brajtek, omesia, kajdan, pasior czy mój ulubiony pach).

Zawsze się wkurzam, jak przebywam w innym środowisku zawodowym i nie rozumiem niektórych sformułowań...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba zauważyłeś odpowiednią ilość emotikonów na końcu.

Jestem na forum wystarczająco długo, żeby rozumieć absurdalność zestawienia "moderator cook"   :)

 

Ale w tym wypadku masz rację, niektórzy starzy wyjadacze zaczynają używać slangu, który ani nie jest poprawny, ani przyjemny w odbiorze (bakteryjka, kwarcok, rolek, brajtek, omesia, kajdan, pasior czy mój ulubiony pach).

Zawsze się wkurzam, jak przebywam w innym środowisku zawodowym i nie rozumiem niektórych sformułowań...

Ludzie sie zmieniają... ;)

A absurdalność widzimy przy każdych wyborach... :lol:

Żartuję,też te "pachy" "pasiory" czy "miazga,gratki" i inne słowotwórstwo mnie irytuje...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pleciesz kolego bzdury...

Tu masz materiał poglądowy do "nauki" :D możesz czerpać garściami-będziesz najmodniejszy na dzielni....

 

Ty nie raz pleciesz bzdury i jakoś z tym żyjemy :) To jest wolny kraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty nie raz pleciesz bzdury i jakoś z tym żyjemy :) To jest wolny kraj.

Nie bzdury tylko teksty dla inteligentnych. :)  ;)

Co do wolności-zdaje Ci się :P


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luz Panowie, moderator patrzy i pewnie wczasy bananowe planuje....

Nikt się tu nie kłóci....

 

Zginął w potyczce z dzikusami ;)

Wiem ,nawet moderator @tarant kiedyś obraz pokazał..... :)

post-48316-0-72885600-1414096543.jpg

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.