Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.12.2022 o 17:40, PistolPete napisał(-a):

Zupełnie niespodziewany zakup. Wczoraj po drodze do domu wstąpiłem pooglądać nowości m.in. od Longinesa, Norqain, Rado i Hamiltona. Zapytałem z ciekawości a miętowego PRXa macie? Ano mamy. No i że akurat aura tak paskudna była to ta optymistyczna mięta od razu mnie przekonała. 😅

Pierwszy kwarc w kolekcji od prawie 20 lat. 😉 Dużo radości jak za taką cenę.

 

Powiedz jak z trafianiem w indeksy w Twojej sztuce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Krygo napisał(-a):

 

Powiedz jak z trafianiem w indeksy w Twojej sztuce?

Z tego co pamietam to było dość przyzwoicie. Znaczy na tyle, że nie zdenerwowałem. Wtedy bym pamiętał. 🙂 W przyszłym tygodniu będę znów w domu to zerknę dokładniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Krygo napisał(-a):

Pytałem z ciekawości bo Twoje foto sprawilo, że jednak pękłem:

 

pXdG5eT.jpg

 

SiYeAo9.jpg

 

Zajebibi :)

Albo kolega PistolPete lepsze zdjęcia robi, albo ta mięta jednak taka trochę bladziutka, jakoś w Tiffany jakby wchodziła :) Ale wszystko kwestia gustu a zegarek fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nie ma cienia wątpliwości, że robi ode mnie lepsze zdjęcia bo pokazał no już wielokrotnie na forum w konkursach. Tutaj jednak masz nasze foty walnięte telefonem (a starocia nie mam ;) ) i główną sprawą jaka robi różnicę jest jawnie oświetlenie. Wiadomo, że tarcza zachowuje się różnie w różnym świetle. U mnie szara Polska zima, więc... 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Krygo napisał(-a):

Ogólnie to nie ma cienia wątpliwości, że robi ode mnie lepsze zdjęcia bo pokazał no już wielokrotnie na forum w konkursach. Tutaj jednak masz nasze foty walnięte telefonem (a starocia nie mam ;) ) i główną sprawą jaka robi różnicę jest jawnie oświetlenie. Wiadomo, że tarcza zachowuje się różnie w różnym świetle. U mnie szara Polska zima, więc... 

Ale mi ten zegarek bardzo się podoba, sam wybierałem między zielonym a miętą. Niestety mięty nie widziałem na żywo, a to co widziałem w necie jakoś mnie nie przekonywało. Na jednym filmie ta mięta była żywa, na innym znowu jakaś bez wyrazu. Nie każde zdjęcie potrafi pokazać szlify na tej miętowej tarczy. Ale na pewno na żywo mięta bardzo dużo zyskuje, do tego to bardzo oryginalny kolor. W każdym razie w PRX potrafili wybrać zestaw bardzo fajnych tarcz i praktycznie wszystkie kolory robią wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytałem z ciekawości bo Twoje foto sprawilo, że jednak pękłem:
 
Zajebibi

Ekstra ten tifanej

Taka niespodzianka przed Świętami

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Elegancko! Który to rozmiar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

41


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A czuć go jak większy w stosunku do dj, czy wcale nie?

Udana parka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optycznie jest większy, na ręce nie czuć absolutnie różnicy. Może nawet jest ciut wygodniejszy od Dejta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Optycznie jest większy, na ręce nie czuć absolutnie różnicy. Może nawet jest ciut wygodniejszy od Dejta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A czemu wygodniejszy? Te koperty nie są mniej więcej takie same? Za to kształt bezela mi się bardziej podoba w 41 op, niż 41 dj…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Optycznie jest większy, na ręce nie czuć absolutnie różnicy. Może nawet jest ciut wygodniejszy od Dejta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tu też gratulacje :)
Możesz wymieniać bransolety. Z tego co wiem powinny pasować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mrstatler napisał(-a):


Tu też gratulacje :)
Możesz wymieniać bransolety. Z tego co wiem powinny pasować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wizualnie będzie się gryzło, bo DJ ma polerowane uszy.

1 godzinę temu, Szyszkops napisał(-a):


A czemu wygodniejszy? Te koperty nie są mniej więcej takie same? Za to kształt bezela mi się bardziej podoba w 41 op, niż 41 dj…

Dlatego do DJ warto wybrać bezel karbowany, bo tak to takie OP z datą.

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Dlatego do DJ warto wybrać bezel karbowany, bo tak to takie OP z datą.


Nie prawda. DJ mógłbym mieć ale tylko ze smooth bezel, no nie podoba mi się karbowany, nic a nic. Natomiast OP mi się nie podoba przez te podwójne indeksy. Także to nie tak, że DJ ze smoth to taki OP z datą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, alleck napisał(-a):


 

 


Nie prawda. DJ mógłbym mieć ale tylko ze smooth bezel, no nie podoba mi się karbowany, nic a nic. Natomiast OP mi się nie podoba przez te podwójne indeksy. Także to nie tak, że DJ ze smoth to taki OP z datą.

 

Mnie podwójne indeksy nie rażą, choć czuję, że w przyszłości znikną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie podwójne indeksy nie rażą, choć czuję, że w przyszłości znikną.
Dla mnie, jak patrzę na zdjęcie kolegi to ideałem byłby DJ z bezelem od OP :) ładniejszy kształt, sprawia wrażenie węższego, a przez to cyferblat wydaje się większy. Ale może to kwestia koloru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, alleck napisał(-a):

Dla mnie, jak patrzę na zdjęcie kolegi to ideałem byłby DJ z bezelem od OP :) ładniejszy kształt, sprawia wrażenie węższego, a przez to cyferblat wydaje się większy. Ale może to kwestia koloru?

Fakt, gładki bezel OP jest bardziej subtelny i bardziej by pasował do DJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, sanik napisał(-a):

Fakt, gładki bezel OP jest bardziej subtelny i bardziej by pasował do DJ.

A mi przypomina ćwiartkę dętki rowerowej.  ;) Gładki bezel w Datejust 41 jest git.  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mi przypomina ćwiartkę dętki rowerowej.  Gładki bezel w Datejust 41 jest git.  
Gładki bezel w DJ jak tak szeroki jak długi jest rozbieg na skoczni narciarskiej :) Popatrz na zdjęcie kolegi. Tarcza DJ wydaje się przez ten szeroki bezel być przytłoczona i węższa niż w OP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gładki bezel w DJ jak tak szeroki jak długi jest rozbieg na skoczni narciarskiej default_smile.png Popatrz na zdjęcie kolegi. Tarcza DJ wydaje się przez ten szeroki bezel być przytłoczona i węższa niż w OP.
Spójrz na te foto...

bd388adf841c33574429ec4b671b5c71.jpg5ad4c06e8a2087ccc7585d5d32ed3215.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Spójrz na te foto...


No patrzę :) widzę DJ w fajnej konfiguracji z jubilee i smooth bezel. Szkoda, że nie czarny. Byłby idealny dla mnie :)
Starsza ref. na 3135. Reszta R nie moja bajka, tylko o czym to zdjęcie ma świadczyć? Ten bezel dla mnie nadal wydaje się być mniej pasujący niż ten od OP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, alleck napisał(-a):


 

 


No patrzę :) widzę DJ w fajnej konfiguracji z jubilee i smooth bezel. Szkoda, że nie czarny. Byłby idealny dla mnie :)
Starsza ref. na 3135. Reszta R nie moja bajka, tylko o czym to zdjęcie ma świadczyć? Ten bezel dla mnie nadal wydaje się być mniej pasujący niż ten od OP.

 

To, że każdy postrzega piękno i estetykę po swojemu. 👍 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie, jak patrzę na zdjęcie kolegi to ideałem byłby DJ z bezelem od OP default_smile.png ładniejszy kształt, sprawia wrażenie węższego, a przez to cyferblat wydaje się większy. Ale może to kwestia koloru?

DJ36 jest z bezelem jak w op ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To, że każdy postrzega piękno i estetykę po swojemu.  
Ale oczywiście, że tak. Zawsze to podkreślam, w swoich opiniach, piszę "wg mnie", "dla mnie". Także chętnie kupię DJ z bezelem w kształcie dętki default_smile.png

DJ36 jest z bezelem jak w op default_wink.png
Akurat mierzyłem DJ36 z karbowanym, jeśli smooth ma podobny do OP to super!! Niestety wyglądał u mnie jakbym żonie podebrał z pudełka default_smile.png Dla mnie tylko 41 default_wink.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.