Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie podoba barzdo 36.

Jednak jak go mierzylem w GK to zarowno Bartek jak i sprzedawca wymownie kiwali glowami. W sensie zebym jednak odpuscil ;), ale ja sadze ze to kwestia przyzwyczajenia. Zegarek dla mnie bardzo urokliwy i zdecydowanie ciekawszy niz zwykly BB :)

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponosisz dwa tygodnie i nie bedziesz chcial innego. Jak kupisz i bedziesz kiedys w Lodzi zapraszam na kawe. Jak nie kupisz i bedziesz w Lodzi tez zapraszam :)

 

Pozdrawiam,

Konrad.

Jak kupisz i Ci się znudzi z chęcią go odkupię od Ciebie. Zegarek nietuzinkowy a 36 mm leży idealnie. Do tego brak datownika, kultowe wskazówki, czarna tarcza. Super wybór.

 

Wydawało minusie ze na ch24 da rade cos koło 10k.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez marcines

pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały daje radę ale raczej na bransolecie... ( przymiarki )

Desmo gdzie mierzyłeś "małego" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie podeszło lukebor? Kwestia rozmiaru czy coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo wydaje się trochę...nijaki. Myślałem, że szlif na tarczy zrobię robotę, ale zarówno kształt koperty, jak i tarcza na żywo mnie nie powaliły. Imo również szerokość bezela ma wpływ na odbiór całości - jest nieco za wąski, przez co tarcza wydaje się nieproporcjonalna.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desmo gdzie mierzyłeś "małego" ?

Kilka dni temu poza krajem ale tu koledzy piszą że w Galerii Krakowskiej jest/był?

W Warszawie dziś nie było :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przymierzyć tego maluszka. Jak mnie ten kominek nie odstraszy, to kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukając czegoś na codzień do pracy miałem także tego Tudora na liście. Czar prysł przy przymiarce na żywo :(

Mierzyłeś tego nowego z karbowanym bezelem? Poprzednie były do bólu nijakie. Ten na renderach wydawał się ciekawszy. Edytowane przez Tomaszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłeś tego nowego z karbowanym bezelem? Poprzednie były do bólu nijakie. Ten na renderach wydawał się ciekawszy.

Tomek, ale to jest zdaje się aktualna kolekcja...mierzyłem w Galerii Krakowskiej, tyle, że ze srebrną tarczą.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu poza krajem ale tu koledzy piszą że w Galerii Krakowskiej jest/był?

W Warszawie dziś nie było :-(

W GK jest, na pasku. Pozostałe BB w prawie dowolnej konfiguracji, więc można przymierzać, porównywać i marudzić do woli. ;) No może poza tym, że są na MT, a nie na ecie. Poza maluszkiem oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ile sobie teraz życzy Kruk za BB na bransolecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś cały czarny mnie nie przekonuje. Zdecydowanie wolę taki jak Twój.

Edytowane przez Viggen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GK jest, na pasku. Pozostałe BB w prawie dowolnej konfiguracji, więc można przymierzać, porównywać i marudzić do woli. ;) No może poza tym, że są na MT, a nie na ecie. Poza maluszkiem oczywiście.

Mierzyłem obydwa i zdecydowanie 36 musi być na bransolecie - ten pasek ( dość cienki i jasny ) podkreśla filigranowy charakter zegarka.

Co do wersji BB na ETA i inhouse to na nadgarstku czuć różnicę ( w gramach ) dodatkowej rezerwy chodu i certyfikatu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem obydwa i zdecydowanie 36 musi być na bransolecie - ten pasek ( dość cienki i jasny ) podkreśla filigranowy charakter zegarka.

Co do wersji BB na ETA i inhouse to na nadgarstku czuć różnicę ( w gramach ) dodatkowej rezerwy chodu i certyfikatu ;-)

Dziękuję. Tak podejrzewałem, że jest znacząca różnica. Zależało mi bardzo na tych dwóch porównaniach. Przynajmniej udało mi się nakierować na wersję kolorystyczną. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba barzdo 36. Zegarek dla mnie bardzo urokliwy i zdecydowanie ciekawszy niz zwykly BB :)

Z jakiego powodu ciekawszy niż zwykły BB ?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego powodu ciekawszy niż zwykły BB ?

Zwykly BB to najlepszy zegarek... na zdjeciach.

Na zywo jest nieproporcjonalny jak na nurka. Za plaski, patelnia, wydaje sie za duzy jak na ten styl, klasyczny vintage diver. Koniec koncow jest jakby za maly, jakby ktos sie rozpedz il i w 3/4 drogi sie zatrzymal. Do tego stopnia ten zegarek jest dla mnie dziwny, ze jak zobaczylem niebieskiego w Kruku to zapytalem co to jest? ;)

Jednak przyznaje, ze na zdjeciach super oddaje ducha czasow kiedy nurkowanie bylo naprawde sportem ekstremaljym

Natomiast 36 jest taki fajny jakbym sie przeniosl do przedwojnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie sie nie zgadzam z taka opinia. Moze poza tym, ze niebieski rzeczywiscie srednio wyglada:-) Jednak czarny i czerwony, to strzal w dziesiatke. Rozmiar idealny, chociaz jest odrobine grubszy niz wersja z ETA.

Z kolei 36 za bardzo moim zdaniem uderza w tony Explorera, co jest niby fajne, ale jednak Explorer to nie jest... Myslalem nad nim ze wzgledu na fajny rozmiar (nie podoba mi sie obecny wszedzie gigantyzm w stylu 42mm i wiecej), ale z jednej strony to taka miniaturka BB, a z drugiej to skojarzenie z Explorerem. Chyba po prostu wolalbym kupic Explorera:-)

Edytowane przez Werchinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykly BB to najlepszy zegarek... na zdjeciach;)

Tez sie nie zgodzę. Nie wiem która wersje widziałeś czy nowa czy na ecie ale na żywo poza światłami salonu BB wyglada rewelacyjnie. Opacznosc mnie chyba ustrzegła przed sprzedażą ale BB w świetle dziennym przy słońcu... ja oczu czasem nie moge od niego oderwać. Tarcza raz czarna a za chwile czekoladowa raz jednolita aby za chwile ujawnić swoją chropowatośc. Barwa indeksów od bialego po kremowy kolor. Czytelny w dzień jak i w nocy. Bransoleta bardzo wygodna i bardzo dobrze wykonana. Jedyny minus ale minus w większości przypadków to pasek skórzany i NATO. Oba sa za cienkie ;) i dlatego NATO mam inne a pasek bede dorabiał. I Zestaw będzie na każda okazje dlatego uważam ze właśnie zdjęcia nie oddają całego uroku BB


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.