Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

BB z Etą ma 12,7 mm ?

Tak

Ale przydałoby się porównanie case to case, bo tak jak pisze @nicon - tam jest różnica na wystającym deklu, więc pytanie ile na bocznej powierzchni koperty...


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo znośna grubość - 12,7

Czyli in house rzeczywiscie 2 mm grubszy a to juz sporo

Edytowane przez ecipeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję kolegom ale naprawdę po powiekszeniu na ekranie wychodzi jednak troche mankamentów.

 

Zgodzę sie, że ta wersja jest najbardziej vintage'owa co w przypadku BB jest, moim zdaniem, jak najbardziej na plus. Rozważałem niebieską ale za namową kolegów jednak zdecydowałem sie na burgund. A za radą "pijaczyny" Archiego poszedłem też w wersję ETA. 

Ja, osobiście, nie określił  BB jako grubego. Przynajmnej w tym modelu a in-house'a na ręku nie miałem. Szczerze powiedziawszy to nie czuje jakiejs wielkie różnicy w grubości pomiędzy BB a AT lub starą PO. No ale suwmiarką też nie mierzyłem.

 

A jak sie podobało zdjęcie to mam jeszcze jedno. "W zachodzącym styczniowym słońcu", heheh.

LRM_EXPORT_20170111_170703_zpsbl8vuizq.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, ze nowego BB nie widzialem, ale wlasnie w starym zniechecila mnie jego patelniowatosc.

Szkoda, bo przedwczoraj bylem w galerii i nawet z dziesiec minut stalem pod salonem Rolexa, bo czekalem, ale jakos nie skusil mnie zielony napis ;)

Jednak przy tej okazji podziele sie pewnym spostrzezeniem.

Podchodzila mlodziez do wystawy i nie tylko mlodziez i po szeptach odchodzili z otwartymi buziami, pewnie chodzilo o ceny. Jednak pod Apartem w Bonarce gdzie wystawione sa (byly) drozsze zegarki od Rolexa (Vacherony itp) i nigdy takiego poruszenia nie widzialem.

Jednak Rolex wryl sie w beret motlochu i to naprawde element popkultury ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, ze nowego BB nie widzialem, ale wlasnie w starym zniechecila mnie jego patelniowatosc.

Szkoda, bo przedwczoraj bylem w galerii i nawet z dziesiec minut stalem pod salonem Rolexa, bo czekalem, ale jakos nie skusil mnie zielony napis ;)

Jednak przy tej okazji podziele sie pewnym spostrzezeniem.

Podchodzila mlodziez do wystawy i nie tylko mlodziez i po szeptach odchodzili z otwartymi buziami, pewnie chodzilo o ceny. Jednak pod Apartem w Bonarce gdzie wystawione sa (byly) drozsze zegarki od Rolexa (Vacherony itp) i nigdy takiego poruszenia nie widzialem.

Jednak Rolex wryl sie w beret motlochu i to naprawde element popkultury ;)

Jeśli byłeś pod salonem Rolexa w GK, to właśnie widziałeś nowe BB, bo takie są na wystawie, z tego co pamiętam ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłeś pod salonem Rolexa w GK, to właśnie widziałeś nowe BB, bo takie są na wystawie, z tego co pamiętam ;)

Nie, w ogole nie ogladalem wystawy i nie wchodzilem. Stalem sobie przy balkoniku i czekalem na lepsze czasy ;)

Jednak przy kolejnej okazji nieomieszkam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na ręku oba BB na ETA i z inhouse. Faktycznie ten z inhouse jest grubszy. Sama koperta ma taką sama grubość, a jedyna różnica to bardziej wystający dekiel, przez co inaczej układa się na ręce. Przylega do ręki bardziej deklem niż całością (deklem z kopertą). Nie to żeby ten nowy układał się źle. Wręcz przeciwnie. Na nato jeszcze się podnosi i chwilkę trzeba się przyzwyczaić, ale jest ok. Na bransolecie jest to mniej odczuwalne. Jak dla mnie werdykt jest taki że stary jest bardzo wygodny a nowy wygodny :) A nadgarstek mam raczej z tych mniejszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie kusi Cię żeby tego Camerona przymierzyć? O ile tam jeszcze jest, bo ostatnio tę wystawę oglądałem z miesiąc temu więc mógł już zniknąć.

W ostatnią niedzielę jeszcze był ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie kusi Cię żeby tego Camerona przymierzyć? O ile tam jeszcze jest, bo ostatnio tę wystawę oglądałem z miesiąc temu więc mógł już zniknąć.

Ja go dosc dokladnie poprzymierzalem juz w listopadzie, a swoja droga to jak na zegarek , ktory wtedy byl juz sprzedany to dosc dlugo lezy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PistolPete, rewelacja zdjęcia, ale jak już było pisane to u Ciebie norma  :D

 

Gdyby ktoś z kolegów chciał się pozbyć swojego BB w wersji czerwonej/bordowej to proszę o info. na pw.

Edytowane przez to tamto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BBB

 

Szkoda tylko, że fotek nie umiem robić

lysy (łysy? jak ja) zdjęcie dobre jest! Swiatło pięknie wskazówki oświetliło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lysy (łysy? jak ja)

Jak na zero rżnięty raz w tygodniu lub częściej to tak ;)

 

zdjęcie dobre jest! Swiatło pięknie wskazówki oświetliło.

Dzięki. Ale do Twoich fotek to jeszcze duuuuużo brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na zero rżnięty raz w tygodniu lub częściej to tak ;)

O widzę że jest nas więcej  :D , zdjęcie całkiem dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB czarny  na bransolecie, a czerwony na pasku co rewelacyjnie na fotkach ujął  Pistol Pete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maniacblue

Witam posiadaczy aktualnych i przyszłych Tudorów. Jest to mój pierwszy post . Chciałbym zaprezentować Tudora Oysterdate 79260, którego jestem posiadaczem. Seria B631492, bransoleta W6/78400/605.

 

Edytowane przez maniacblue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Nie chcę być niegrzeczny i sìę czepiać ale pierwszy post powinien być przywitaniem w odpowiednim dziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Nie chcę być niegrzeczny i sìę czepiać ale pierwszy post powinien być przywitaniem w odpowiednim dziale.

 

Szeryf się znalazł...

 

maniac świetny zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maniacblue

No dzięki za wsparcie Spatz....bo na powitanie mi się oberwało...a chciałem fanta pokazać, a nie tylko "witam forumowiczów" napisać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale oczekowanie od kogoś by najpierw się przedstawił przywitał, nie uważam za objaw "maniactwa".

Słownik SJP - człowiek ogarnięty jakąś myślą, ideą itp.; fanatyk, oszołom.

Poza tym w żadnym stopniu nie odmawiam koledze fajnego modelu posiadanego zegarka, a przywitanie osobiście uważam za reprezentowanie pewnego poziomu kultury, ale jak pokazuje sytucja niech już osądzi każdy indywidualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Czyli zarzucasz mu brak kultury. No brawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.