Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

 


Ja byłem wczoraj w Galerii Łódzkiej i tam można zamówić w oferowanych cenach bez problemu. Trzeba jedynie poczekać ok. 10 dni na dostawę.

 

Ja dostałem inną odp.

 

"Niestety już w regularnej. Jedynie można negocjować rabat, ale wówczas nie będzie to możliwe aż na takim poziomie. "

Edytowane przez Repsak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mi to chrono jakoś nie lezy stylistycznie, takie pomieszanie z poplątaniem.

Michał, ja nie odnoszę takiego wrażenia. Fajne, nieco sportowe z nutką vintage. Na ręku bardzo fajnie się prezentuje, in-house w środku i cena 15,5k. Imo propozycja warta rozważenia.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15.5 k za mechanizm B01 Breitlinga to promocja i bardzo fajna propozycja, np Navitimer ma na metce ok 33k...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na co polowałeś?

Na branzolecie burgunda lub niebieskiego. Będzie jeszcze nie jedna okazja. Tylko ciekawe skąd pomysł na taką obniżkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na branzolecie burgunda lub niebieskiego. Będzie jeszcze nie jedna okazja. Tylko ciekawe skąd pomysł na taką obniżkę...

Niebieski jest jeszcze ale na pasku. Na bransce był chyba jeszcze wczoraj wieczorem.

 

15.5 k za mechanizm B01 Breitlinga to promocja i bardzo fajna propozycja, np Navitimer ma na metce ok 33k...

Mazik piszesz o swoim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na branzolecie burgunda lub niebieskiego. Będzie jeszcze nie jedna okazja. Tylko ciekawe skąd pomysł na taką obniżkę...

Te obniżki są coroczne, w zeszłym roku było -30%

Ale tylko raz w roku :/

 

 

iP8

Edytowane przez lukebor

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Navitimer tak mi w głowie siedzi że się rozpędziłem.  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze strony Kruka że daje okazje kupić zegarki w dobrej cenie, a że raz w roku trudno. Trzeba być gotowym na przyszły rok :D


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latem była dość długo promocja ale nie na wszystkie modele -30%. Na BB chyba nie. Pamiętam bo Northflaga mierzyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem o chrono Tudora, 15.5k to naprawde bardzo dobra cena za inhousa Breitlinga B01 w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski jest jeszcze ale na pasku. Na bransce był chyba jeszcze wczoraj wieczorem.

 

Mazik piszesz o swoim?

Wiem widziałem. Tylko mi zależy na branzolecie.

 

Te obniżki są coroczne, w zeszłym roku było -30%

Ale tylko raz w roku :/

 

 

iP8

Mi chodziło czym podyktowane są te upusty. Zachęcenie do marki czy pozbycie się egzemplarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem widziałem. Tylko mi zależy na branzolecie.

 

Mi chodziło czym podyktowane są te upusty. Zachęcenie do marki czy pozbycie się egzemplarzy.

Raczej nie upatruje tu innych podstaw, niż normalna akcja promocyjna. Nie sadze ze chcą czyścić magazyny - wtedy promocje daliby raczej na starsze modele. Ale tak naprawdę to kto ich tam wie ;)

 

 

iP8


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie promocje to i u nich promocja. No chyba, że Tudor się w ogóle nie sprzedaje i faktycznie czyszczą zapasy. Obstawiam jednak tę pierwszą opcję.

 

@Repsak, a ten Twój Steel to też z tej wyprzedaży?

Edytowane przez Viggen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Zamówiłem wczoraj ze strony www z odbiorem w salonie, ale nie dostałem jeszcze potwierdzenia. Więc nie wiem jak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno Steel jak i Chrono był na placu 3+, więc spokojnie czekajcie na dostawę do Waszych salonów :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były przynajmniej dwie:) jest szansa ze obie trafia na forum:) a zamawialiscie na pasku czy bransolecie?

Edytowane przez orlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że większość zegarków z tej promocji trafi na forum.

 

Zamawiałem na bransolecie.

Edytowane przez Viggen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.