Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw muszę ja trochę zmniejszyć a chwilowo nie mam czym to paski idą w ruch


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Dla mnie S&G najlepiej wygląda na bransolecie, nie wiem o co wam chodzi z ta 50 na karku. W takim zestawieniu jest naprawdę uniwersalny i pasuje do marynarki i do t-shirta, nie ma co się bać nosić.

 

No właśnie też imo tylko na bransolecie, te paski jakby zupełnie do niego nie pasowały. On ma biznesowy charakter w sobie jak dla mnie, do marynarki jak najbardziej, ale z koszulką by mi się gryzł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Mam to co chciałem :)

Człowiek spełniony. Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek spełniony. Gratuluję.

O rodzaj spełnienia właśnie chodzi w naszym hobby tak myślę.Od jakiegoś czasu podzielam z Kolegą właśnie ten stan :)


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ten stan spełnienia jest bardzo krótki w przypadku ADHD zegarkowego.

 

Świerszczu nie mniej gratuluję nowego nabytku i oby cieszył dłużej niż chwilę :D :D

Edytowane przez marcines

pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Panowie Tudor’ów!! Ten TwoTone jest świetny!!!

 

 

Gratulacje chłopaki, BB two tone jest super

 

 

Dzięki :D

 

swoją drogą chyba akcja -25% w Kruku nie cieszyła się specjalnym wzięciem. Te modele, które były dostępne na stronie Kruka, dalej są. Na forum też nie nastąpił wysyp Tudorów jak co poniektórzy przepowiadali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z panią z infolinii i mówiła, że od rana się nie wyrabiają z telefonami. Na stronie wszystkie wiszą, ale jak już wejdziesz w konkretny model to okazuje się, że już niedostępny, a jeszcze wczoraj rano prawie każdy był do zamówienia. Wg mnie to większość fajnych modeli się wyprzedała, chyba że strona Kruka nie oddaje stanu faktycznego.

Edytowane przez Viggen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem aktualizują się na stronie na bieżąco. Sprawdzałem to bo najpierw zamówiłem wersje niebieska na pasku (od razu stała się niedostępna na stronie) później zmieniłem na wersje czarna na bransolecie (pojawiła się z powrotem niebieska) a jak się okazało w salonie że jest porysowana, to wróciła dostępność. Finalnie kupiłem wersję S&G i teraz już wersji na pasku nie ma w internecie.

 

Wcześniej śledziłem dostępność modeli burgundowych i już przed Black friday ich nie było dosyć długo. Także moim zdaniem nie mają zbyt dużego ruchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny już niedostępny, więc albo ktoś przymknął oko lub nie zauważył rys, albo pojechał na polerkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też opcja, że mają bałagan w systemie bo dziś do mnie przyszedł mail że czarny czeka do odbioru w salonie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haczyk jest taki: na wszystkie które mają na stanie;) wybór nie jest olbrzymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim gratuluję nowych nabytków.

I proszę o sugestie. Czy warto ożenić stalowego z tą dedykowaną gumą?

Mój głos na tak.

 

post-89160-0-24965300-1511699936_thumb.jpg

post-89160-0-10679300-1511699942_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.