Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

gratulacje, kto wie może ja dziś z podobnym na ręku wyląduje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję :) warto było zamienic starą referencję na niego? Pomijam obecność daty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto zmienić ref. na nową zwłaszcza z rabatem 25%  :P

Edytowane przez KRZYSIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się:) wieczorem wstawię fotki, póki co dziecko trzeba spać położyć! Ale nie obyło się bez problemów. Okazało się że Black bay Black dostępny w złotych tarasach ma zarysowana kopertę oraz zapięcie od bransolety. Szybka decyzja by sprawdzić plac 3 krzyży i finalnie...wyszedłem z innym modelem:)) na żywo zrobił na mnie świetne wrażenie!

Edytowane przez orlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się:) wieczorem wstawię fotki, póki co dziecko trzeba spać położyć! Ale nie obyło się bez problemów. Okazało się że Black bay Black dostępny w złotych tarasach ma zarysowana kopertę oraz zapięcie od bransolety. Szybka decyzja by sprawdzić plac 3 krzyży i finalnie...wyszedłem z innym modelem:)) na żywo zrobił na mnie świetne wrażenie!

No pochwal się co tam wybrałeś! Po dzisiejszym dniu sporo nowych Tudorów będzie na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba dobrze. Każdy może zrealizować swoje marzenia szybciej niż myślał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim szczęśliwym nabywcom - gratuluję i zazdroszczę :)

 

Ciekawi mnie jak two-tone może wyglądać na zwykłej bransolecie...

Edytowane przez Tomaszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję w swoim imieniu! Ten zegarek rozważałem tylko na pasku, nie odważyłbym się go nosić z bransoletą 2tone mino że ostatni selling line Tudora to born to dare :D

I nadgarstkowe:

post-63031-0-24395000-1511552308_thumb.jpeg

Edytowane przez orlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Koledzy, ładne zakupy :)

Gratuluję, niech się długo noszą!


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie jedynie co w tudorach nie odpowiada to tandetne paski. Jedyny pasek ktory zrobił na mnie dobre wrażenie to pasek od bronze.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że pasek jest świetny. Fajny w dotyku i bardzo dobrze dobrany w swoim odcieniu do tarczy indeksów itp. Oczywiście nie umywa sie on do pasków od Filipa, ale mi bardzo odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje panowie. Tego two tone bym brał jednak na bransolecie ze względu na jej cenę. Zawsze tak robię nawet jak ma leżeć w pudle.
 
 
 
Edytowane przez DawPi

rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się prezentuje ;) Powiedz jak odczucia.

Ogolnie jestem poprostu zachwycony. Jest to co miałem w starszej wersji: super lume, rewelacyjny kolor indeksów, fajna struktura tarczy. Dodatkiem jest data która w ogóle nie razi w oczy, a jednak w BB na ecie mi jej brakowało. Myślałem ze cieżko będzie bez róży na tarczy ale tarcza nowe stare logo daje radę ;) dekielek trochę bardziej wystaje niż w BB na ecie ale jakoś specjalnie tego nie odczuwam. Czuć większa wagę ale bez przesady. No i fajnie cyka. I tu eta przegrywa zdecydowanie.

 

 

A suba nie będzie z dwóch lub kilku powodów. Jednym jest kolor indeksów, drugi to aż za bardzo zwężająca sie bransoleta w subie No i przedewszystkim łupka nad data. O ile kiedyś zdecyduje sie wydać aż tyle kasy to będzie sub, explorer bez daty lub sd bez lupki. Ale to raczej na emeryturze :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki się trafił :) nawet datę dorzucili ;)

 

 

orlis, pięknie się prezentuje na tym pasku, gratulacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się 2tone.Jednak chyba też brakło by mi odwagi nosić go na bransolecie.Generalnie bardzo podoba mi się jak zegar jest paskolubny.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Ciągle two tone to jednak dla odważnych, nie wyobrażam sobie go jako jedynego zegarka. No chyba, że dla panów po 50. ;) Ciekawe czy najbliższy Basel to będzie zwykły BB z datą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą 50-tką to przesadziłeś.Bez przesady.Jednak prawdą jest 2tone nie wyczerpuje cech zegarka dla jednozegarkowca.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle two tone to jednak dla odważnych, nie wyobrażam sobie go jako jedynego zegarka. No chyba, że dla panów po 50. ;) Ciekawe czy najbliższy Basel to będzie zwykły BB z datą.

Jest też wersja z datą ze stalowym bezelem. Ma fajny surowy wygląd. Sam się nad nią zastanawiałem, ale jak przymierzyłem wersję S&G to nie było odwrotu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktory zegarek wg ciebie wyczerpuje znamiona wszystkie dla jednozegarkowca?

Z tą 50-tką to przesadziłeś.Bez przesady.Jednak prawdą jest 2tone nie wyczerpuje cech zegarka dla jednozegarkowca.

Ciągle two tone to jednak dla odważnych, nie wyobrażam sobie go jako jedynego zegarka. No chyba, że dla panów po 50. ;) Ciekawe czy najbliższy Basel to będzie zwykły BB z datą.

 

Widać mentalnie jestem juz grubo po tej 50 ;) Hahaha.

Jest też wersja z datą ze stalowym bezelem. Ma fajny surowy wygląd. Sam się nad nią zastanawiałem, ale jak przymierzyłem wersję S&G to nie było odwrotu:)

Podobnie u mnie. Stalowy jest dla mnie za stalowy. Od samego początku BB z czarnym bezelem kupił mnie swoim wyglądem ale czasem brakowało mi daty.

A ze bransoleta bardzo mi sie spodobała to cóż również odwrotu nie było :)

Ale najpierw muszę nacieszyć sie posiadanymi paskami rożnej maścipost-69219-0-69350200-1511603058_thumb.jpeg


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie S&G najlepiej wygląda na bransolecie, nie wiem o co wam chodzi z ta 50 na karku. W takim zestawieniu jest naprawdę uniwersalny i pasuje do marynarki i do t-shirta, nie ma co się bać nosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.