Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałem czasu wnikać. Natomiast mając swój egzemplarz z mechanizmem ETA na nadgarastku, model z in-house przez szybę wydał mi się jakiś większy, może to tylko złudzenie optyczne ale one wszystkie na tej witrynie były takie mega duże :D

 

Ktoś wspominał, że koperta z in house jest wyższa o 2 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta jest taka sama, ale dekiel bardziej wystaje i stąd różnica. Całość jest faktycznie grubsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę was już nie przesadzajcie z ta grubością ze niby tak wyraźna jest. Mając bb na ece a teraz na inhousie osobiście nie odczuwam tej różnicy nosząc zegarek na bransoletkę. A już na pasu rów ogóle jej nie widać.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę was już nie przesadzajcie z ta grubością ze niby tak wyraźna jest. Mając bb na ece a teraz na inhousie osobiście nie odczuwam tej różnicy nosząc zegarek na bransoletkę. A już na pasu rów ogóle jej nie widać.

BB sam w sobie ma wystającą mocno ( jak na ten rodzaj zegarka - patrz SUB ) kopertę dlatego każdy dodatkowy mm ma imo znaczenie. Mnie, mierząc w tym samym sklepie i porównując ze sobą przeszkadzała wysokość i ciężar ( choć tu może psychologiczny efekt ) wersji z inhousem ( na bransolecie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-69219-0-66563700-1512567566_thumb.jpg

 

 

I gdzie ta różnica ? Osobiście jej nie widzę. Wiem ze te zdjęcia są z różnych perspektyw robione ale mniej więcej widać o co mi chodzi

post-69219-0-86173700-1512567674_thumb.png


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem poprzedniej wersji, ale porównując ze zdjęciem kolegi to imho różnicy nie widać.

 

d7cc89a70f97480d5070cb1c01f58d72.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicon, przy Twoim „cieniasie” to każdy będzie gruby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem poprzedniej wersji, ale porównując ze zdjęciem kolegi to imho różnicy nie widać.

No jak nie. ;-) Na oko widać że masz inną tarczę,bransoletę i kopertę. A czy lepszą czy gorszą to już indywidualne odczucia decydują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak nie. ;-) Na oko widać że masz inną tarczę,bransoletę i kopertę. A czy lepszą czy gorszą to już indywidualne odczucia decydują.

Patrzcie jaki spryciarz! Tutaj mnie złapałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to,że nowegoTudora dopadł efekt nowej napompowanej Omegi.Tak więc 3,2,1 start.Który z inhałsów pierwszy na bazarku ? :)


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega PO jest dużo bardziej nieproporcjonalna, ja majac BB na ETA i inhouse nie odczułem żadnej różnicy w grubości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajną fotę znalazłem na reddicie, ktoś w Londynie nie ogarnął idei LHD :D:

A ceny na wystawie jak w Kruku z 25% upustem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega PO jest dużo bardziej nieproporcjonalna, ja majac BB na ETA i inhouse nie odczułem żadnej różnicy w grubości.

Tylko weź pod uwagę,że masz +18 w nadgarstku i tak nie odczujesz.Dla mniejszych witek ten rozmiar być odczuwalny.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega golumiasty stara się wmówić właścicielom, że ich zegarki są dla nich za grube. Czyżbyś liczył na okazję na bazarku? Trzeba było z promocji skorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubość, wygląd traczy czy rivetsy a najbardziej rodzaj mechanizmu mogły być brane pod uwagę w przypadku 3 modeli które przez krótki czas były oferowane jednocześnie w starej i nowej wersji ( teraz te na ECIe z bransoletą to już rarytas ) . Teraz największą słabością aktualnej oferty w moim odczuciu jest data która psuje imo niemiłosiernie tarczę. Choć rozumiem że są koledzy którzy bez daty nie mogą ;-) Podoba mi się two tone, przebolałbym rozmiar i wagę ale daty zdzierżyć nie mogę. A gdyby tak oferowali z datą i bez....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega golumiasty stara się wmówić właścicielom, że ich zegarki są dla nich za grube. Czyżbyś liczył na okazję na bazarku? Trzeba było z promocji skorzystać.

Kolega golumiasty stara się przekazać,że grubość ma jednak znaczenie.A o okazje się nie martwię, bo będą już niedługo.Dziękuję.Jednak nie skorzystam :)

Edytowane przez golumiasty

️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo Cię rozczaruję. Wybacz,ale, jeśli oczywiście pozwolisz, swojego Black Bay nie zamierzam wystawiać na bazarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo Cię rozczaruję. Wybacz,ale, jeśli oczywiście pozwolisz, swojego Black Bay nie zamierzam wystawiać na bazarek.

Tylko na all...o lub o.x :)


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bartek79 coś mi się kojarzy, że co innego o inhousie mówiłeś jak burgunda przejmowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może sugerowałem się danymi ale teraz nosząc s&g nie widzę większej różnicy. W sumie to takie gdybanie trochę, najlepiej mieć 2 i zakładać zamiennie. Wówczas można by się pokusić o jakieś wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 2mm są od spodu (dekla) i inaczej wpływają na komfort noszenia, niż jakby zostały dodane od strony szkła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.