Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

Dają 30% dwa razy w roku - trzeba pilnować promocji.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

25-30 % na BB41 normalnie się dostaje na Chrono 24 i są to sztuki od AD.Tak właśnie ja kupiłem.Tak samo będzie za moment na BB58.Nie trzeba wcale kupować Tudora w pl.

Zawsze można też kupić u naszych kolegów z forum - jest odbiór osobisty, dobra cena i zegarek od AD :)

Wiadomo.Używany w idealnym stanie to najlepsza oferta.Chociaż ja osobiście wolę kupować nowe zegarki. :)

Tak może być, ale ja wtedy wolę dopłacić te 500 pln i móc obejrzeć zegarek przed zakupem i odebrać go osobiście.

No właśnie tego Twojego Szymon rozważałem kiedyś jak szukałem swojego... ;)

Już poszedł do ludzi co nie ?

Niestety nie dotyczy to tylko Tudora. W PL wyższe marże pośrednictwa , choć zdarzają sie wyjątki . Ja kupując seamastera oraz IWC jechałem do Berlina i różnica była 1000 plus na Omedze i 1800 na IWC po odliczeniu pkp

Od najniższych rabatów dodam

No właśnie tego Twojego Szymon rozważałem kiedyś jak szukałem swojego... ;)

Już poszedł do ludzi co nie ?

No niestety:( ale żałuje i napewno wrócę do burgunda tylko nie wiem czy na inhouse czy na ecie...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W zeszłym roku BB 7930N 16900, po rabacie 12067,50.

W tym wyjściowo cena niższa 15190.

( ceny z Kruka).

W Niemczech 11-11500 zależy od jubilera i większość już bez NATO . Super okazja na chrono24 w Hiszpanii czerwony super mint nawet mikro ryski na ecie tylko ze pasek ale cena dobra czyli 9.2 naPLN . Będąc na weekend w Barcelonie widziałem i mierzyłem nawet , zegarek jak nowy. Dla mnie nawet ETA za gruba ale jak ktoś lubi to jest.

Nie bardzo rozumiem, po co kolega Pronto traci tyle czasu i energii na przymiarki oraz monitorowanie cen w całej Europie większego BB, skoro ma "totalnie skopaną" kopertę, która jest największą porażką projektantów zegarków XXI wieku?

Guest Passero

Nie bardzo rozumiem, po co kolega Pronto traci tyle czasu i energii na przymiarki oraz monitorowanie cen w całej Europie większego BB, skoro ma "totalnie skopaną" kopertę, która jest największą porażką projektantów zegarków XXI wieku?

Przymierza z nieskrywanym obrzydzeniem, żeby utwierdzić się w swoim przekonaniu ;)

Ilekroć widzę black baya to przykuwa moja uwagę . Oprócz stalowej wersji bezela to trzy kolory sa świetne . Ciekawsze od suba ceramicznego .ten model przykuwa uwagę w gablocie a jakość wykonania jest najwyższych lotów . O wadach nie będę już pisał . Mam nadzieje ze to wyjaśnia dlaczego sie tak ekscytuje tym modelem :-)

I dodam jeszcze jedna myśl bo widzę że jestem tu czytany jako niezależny ekspert . Kontrowesyjnie, ale tylko pasek . Bransoleta ma świetna jakość ale klocek z niego sie robi niesamowicie . Nawet jesli jest szpara w pasku oryginalnym to i tak zegar prezentuje sie swietnie

Ja się nie znam to się wypowiem - jakby był taki Rolex to bym kupił ...ale nie ma, nie dziwię się kolegom którzy wracją do BB

post-55792-0-90467800-1539026759_thumb.jpeg

Guest Passero

Ja się nie znam to się wypowiem - jakby był taki Rolex to bym kupił ...ale nie ma, nie dziwię się kolegom którzy wracją do BB

Ten niebieski ma taki niby-faded bezel, jak w starych Sub'ach... King of Cool, mistrz drugiego planu, takiego nosił, 5512 ściślej mówiąc ;)

Ten niebieski ma taki niby-faded bezel, jak w starych Sub'ach... King of Cool, mistrz drugiego planu, takiego nosił, 5512 ściślej mówiąc ;)

Tak jest kolego czytający wspak ;-) więc ja King of Poor noszę Tudora...

A te SUBy niby McQueena to drogie dosyć są 12 sty czy 13 - sty nawet Dom aukcyjny się gubi

A Tudorki tanie i mają być jeszcze tańsze jak już wszyscy zaczną rotować ;-)

Edited by desmo