Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Zegarek dobry ale nic ponadto . Aluminiowy bezel oraz jego grubość to słabe punkty . Z bransoleta to już naprawdę ciężarek . W kategorii 'sprzedaje po roku , jestem zawiedziony' jest w czołówce . Miałem sprzedałem , nie kupie. Jak popracują nad wadami powrócę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przymierzam do zakupu BB 41. Dam znac w której grupie będę po roku:-). Póki co widzę zalety a ignoruje wady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zegarek dobry ale nic ponadto . Aluminiowy bezel oraz jego grubość to słabe punkty ]

Coś Ci się działo z złego z tym bezelem aluminiowym przez ten rok noszenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada swietnie . Ale 3/4 sukcesu robi zegarek ;)

Dzieki :)

Mam jeszcze zwyklego bonda.

Musze przyzna, ze jakosc tych paskow jest super.

post-24954-0-36922100-1538030536_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzieki :)

Mam jeszcze zwyklego bonda.

Musze przyzna, ze jakosc tych paskow jest super.

Mam tego bonda przy omedze i rzeczywiście jakość fajna.

Z tych dwóch to temu Tudorowi chyba troszkę lepiej na pierwszym nato :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego bonda przy omedze i rzeczywiście jakość fajna.

Z tych dwóch to temu Tudorowi chyba troszkę lepiej na pierwszym nato :)

 

Też tak myślę  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek dobry ale nic ponadto . Aluminiowy bezel oraz jego grubość to słabe punkty . Z bransoleta to już naprawdę ciężarek . W kategorii 'sprzedaje po roku , jestem zawiedziony' jest w czołówce . Miałem sprzedałem , nie kupie. Jak popracują nad wadami powrócę .

Hmm, jeśli nadgarstek nie przyjmuje grubości i ciężaru 41 to jest 58 ale jak komuś się marzy ceramiczny Submariner to faktycznie Tudor w klimacie retro nie jest współczesnym Rolexem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hmm, jeśli nadgarstek nie przyjmuje grubości i ciężaru 41 

 

Kwestia tego co się wcześniej nosiło. Ja przeskakiwałem z vintage i nie mogłem się przyzwyczaić. Teraz po kilki mcach uważam, że jest git;)

 

 

post-90856-0-41732300-1538037555_thumb.jpg

post-90856-0-02307900-1538037578_thumb.jpg

Edytowane przez zielony.m

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale już widać że branse zdjąłeś jak kowadło było pewnie i na gumie masz. Panie zegar za tyle kasy na takiej gumie no słabe to to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i branse i gumę i nosze naprzemiennie i nie dlatego ze z bransoleta jest ciężko tylko dla uruzmaicenia. A jak komuś waga zegarka przeszkadza to niech sobie kupi plastikowego slocza :D


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez jaj Panowie. Zegarek to nie kowadło aby w łapie trzymać. Gume masz bo ciężki a nie że lubisz przecież brzydkie to to. No ludzie troche obiektywizmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez jaj Panowie. Zegarek to nie kowadło aby w łapie trzymać. Gume masz bo ciężki a nie że lubisz przecież brzydkie to to. No ludzie troche obiektywizmu

Czy Twoje stwierdzenie opierasz na teorii wzrokowca czy rzeczywistej autopsji? A w tej konkretnej sprawie powinien się wypowiedzieć właściciel tego zegarka, czy bransa mu pasuje czy też nie.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Mario,

Każdy nosi co mu się podoba. Bez obrazy oczywiście. Ale przecież nie wszystko może nam się podobać tak samo. No wrzuć Pan na luz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez jaj Panowie. Zegarek to nie kowadło aby w łapie trzymać. Gume masz bo ciężki a nie że lubisz przecież brzydkie to to. No ludzie troche obiektywizmu

Obiektywizmem to ty nie grzeszysz niestety. Akurat mi ciężar? tego zegarka nie przeszkadza, praktycznie go nie odczuwam ale co ja tam wiem przecież mam gumę


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to nie o to chodzi. Gdzie guma do tego modelu. Piękny zegarek vintage kolego pasek na wymiar ,pasek. Tutaj żaden kajdan ani guma. Duże to to.No ręce opadają....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ci tu odpowiedzieć... Zaprzeczasz sam sobie... w jednym zdaniu piszesz ze vintage a w drugim ze duży... zdecyduj się


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to nie o to chodzi. Gdzie guma do tego modelu. Piękny zegarek vintage kolego pasek na wymiar ,pasek. Tutaj żaden kajdan ani guma. Duże to to.No ręce opadają....

 

Nie rozumiesz ,że każdemu może się podobać co innego ?.Trochę wyobraźni miej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecie on zbiera posty. Rolex mu nie pasuje Tudor za duży i za ciężki ciekawe ze w wątku omegi go jeszcze nie ma bo tam to tylko smukłe i lekkie planetki są :D


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli komuś znudził się jego black bay a chciałby DJ41 (blue) to zapraszam na priv:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli komuś znudził się jego black bay a chciałby DJ41 (blue) to zapraszam na priv:)

 

czemu zbanowali kolegę? ja bym się chętnie zamienił BB za DJ 1:1 :D


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.