Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

już odpowiadam: Pasek dla róży to podstawa . Niestety z bransoleta tracą sporo stając sie klockowate , moim zdaniem . Chyba że ktoś ma spory nadgarstek to moze jakoś sie to nie wybija

Edited by Pronto

już odpowiadam: Pasek dla róży to podstawa . Niestety z bransoleta tracą sporo stając sie klockowate , moim zdaniem . Chyba że ktoś ma spory nadgarstek to moze jakoś sie to nie wybija

Sorry...zgłupiałem do reszty raz bransoleta, za chwilę pasek lepszy...?!? Muszę sobie polać drinka, może wtedy ogarnę Twoje odwieczne dywagacje i zmagania sam z sobą przed lustrem. Edited by mario1971

Fifty eight na bransolecie . 41 pasek. Pogubiłeś sie wiec prostuje Także polej sobie , spięty jesteś

Ale to tak serio? Poprzesz to jakaś ekspertyza ?

O i T 

Bransoleta do 41 jest świetnej jakości , pewnie jedna z najlepszych w branży . Ale poprzez pełne ogniwa ,22 mm po całości oraz mocna zabudowę przy kopercie powoduje ze cały black bay zmienia sie w jakiejs kajdanki bez stylu, moim zdaniem . Dobrze dobrany pasek , na wymiar , watchgecco cos ostatnio zrobił pod black baye nie pamietam modelu super. Co do fifty eight to bransoleta dodaje mu pięknej vintage struktury a pasek nieco go jeszcze bardziej pomniejsza i wyglada jak mini mini

Nie wiem jaka była bransa do róży . Podobno inna. Niech sie ktoś wypowie jesli chce

Edited by Pronto

To ty ekspercie nie wiesz podstawy? Nie wiesz nic o bransolecie do wersji na ecie? I czym się różni mocą zabudowa przy kopercie od słabej zabudowy bo jako laik nie mam pojęcia a chętnie się dowiem i jesli masz gdzieś w domu linijkę to idź i pomierzyć te bransolety

O i T 

O modowie, możecie coś z tym zrobić? I najlepiej wykasować ostatnie parę dni z wątku? Na początku było to lekko zabawne, ale teraz jest męczące.

Niech ktoś sprzeda koledze swoją wersję na ECIe poniżej najtańszej oferty z chrono i będzie spokój .

Póki co nie planuje . A jesli będę to przede wszystkim stan zegarka a nie cena. To jest podstawowa zasada zegarków używanych

Mimo, że nie mam ostatnio w ten watek dużego, żeby nie powiedzieć żadnego wkladu- nic nowego że swojej strony nie wniosę- to lubię coś ciekawego poczytać. Być może do Tudora wrócę. A jak nawet nie to coś się dowiem...

Kiedyś pamiętam taki klimat w wątku Omegi. Zniechęcił mnie do tego tematu na długo.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Guest Kwiatek

O modowie, możecie coś z tym zrobić? I najlepiej wykasować ostatnie parę dni z wątku? Na początku było to lekko zabawne, ale teraz jest męczące.

Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem.

Temat zamykam, do ochłonięcia.

Miłego weekendu.

Guest Kwiatek

Na prośbę otwieram.

Nie karmić trolla proponuję, po co strzępić sobie nerwy w weekend.

Pozdrawiam

Konto Pronto zostało zablokowane. Jest to multikonto użytkownika znanego wcześniej jako Tomek1975.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Guest awi

Konto Pronto zostało zablokowane. Jest to multikonto użytkownika znanego wcześniej jako Tomek1975.

Dziękujemy bardzo!

Guest Kwiatek

Oraz @Natan i @Krsysiekv1 którzy już zostali zablokowani jakiś czas temu.

Jakby Filip kupił drukarkę 3D i robił paski za 1/2 everestbands - schodziłyby jak ciepłe bułki.