Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś go chyba na branse wrzucę bo ostatnio tylko nato/skóra. Prawie go już sprzedałem ale się ocknąłem w ostatniej chwili


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolejka na dwa lata, i co zrobisz, jak nic nie zrobisz

 

Eeee tam nie na dwa bo na rok a pewnie po 6 miesiącach przyjdzie :)


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebiańskie... Może epickie ? ;) Miałem S&G na inhousie i mieścił się w +2,3 sekundach. Rolex był pod tym względem lepszy oraz bardziej stabilny i przewidywalny jeśli chodzi o odchylke.

Ale i tak inhouse pod względem dokładności był lepszy od ETY, która jest w obecnie posiadanym przeze mnie BBR. Tu im mniejszy naciąg sprężyny tym dziwniejsze działy się rzeczy. Zobaczymy co będzie po przeglądzie i regulacji :)

W przypadku ETY przynajmniej masz szansę na przegląd :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz przy 5 letniej gwarancji jest komfort. Zresztą przy 2 letniej też żaden problem .

Myślę też że w PL dostaną autoryzacje dla nowych mechanizmów Rolexa i Tudora szybciej niż myślimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Przez 26 dni regularnego noszenia wyszedł +25s, całkiem nieźle. Estetycznie jest na prawdę świetny. Co do rozmiaru to ciągle się waham. 

post-89329-0-79293600-1580553100_thumb.jpg

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ci konkretnie nie pasuje?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Wyglada dość masywnie na moim nadgarstku. To zegarek stricte sportowy, wiec w sumie nie jest to jakiś duży problem, ale czasem mam wrażenie ze zegarek nosi mnie a nie odwrotnie. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pasku nie jest źle. Zarówno wizualnie jak i komfort noszenia. Na bransie fakt trochę waży, bransa 22mm pełne ogniwa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz przy 5 letniej gwarancji jest komfort. Zresztą przy 2 letniej też żaden problem .

Myślę też że w PL dostaną autoryzacje dla nowych mechanizmów Rolexa i Tudora szybciej niż myślimy

Masz jakieś fakty na poparcie tych tez czy to tylko propagandowe spekulacje ?

Od początku żaden lokalny serwis nie tylko w PL nie naprawiał własnych mechanizmów Tudora. Coś się zmieniło?

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dokładność to inhousy Tudora są chyba nie do pobicia, w tym obszarze imponują nawet w porównaniu do Rolexa

Hm. To mój w takim razie jakiś dziadowski bo na dzień robi - 5 do -8 :[ więc w bajki wkładam te opinie. Faktem jest że p tygodniu ma -5 s, ciekawe zachowanie.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś fakty na poparcie tych tez czy to tylko propagandowe spekulacje ?

Od początku żaden lokalny serwis nie tylko w PL nie naprawiał własnych mechanizmów Tudora. Coś się zmieniło?

W tej chwili żaden autoryzowany serwis nie naprawia w PL nowych mechanizmów Tudora i Rolexa. Czy się to zmieni zobaczymy niebawem.

 

O propagandzie nie ma tutaj mowy , musiałbym mieć w tym jakiś interes:-)

Niemiec płakał jak sprzedawał niebieskiego black bay na ecie a jak sprzedawał Datejusty z nowymi inhousami to się chciał prawie wieszać z żalu :-) . Punkt widzenia zależy wiadomo od czego...

Hm. To mój w takim razie jakiś dziadowski bo na dzień robi - 5 do -8 :[ więc w bajki wkładam te opinie. Faktem jest że p tygodniu ma -5 s, ciekawe zachowanie.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

To rzeczywiście wyjątkowo słaby performance jak na inhouse Tudora, dziennie 8s...:-(... Słyną przecież z wgniatającej w fotel dokładności ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili żaden autoryzowany serwis nie naprawia w PL nowych mechanizmów Tudora i Rolexa. Czy się to zmieni zobaczymy niebawem.

O propagandzie nie ma tutaj mowy , musiałbym mieć w tym jakiś interes:-)

Niemiec płakał jak sprzedawał niebieskiego black bay na ecie a jak sprzedawał Datejusty z nowymi inhousami to się chciał prawie wieszać z żalu :-) . Punkt widzenia zależy wiadomo od czego...

Widzę że niczego się nie nauczyłeś...wystarczy pisać tu o faktach a nie uprawiać propagandę. Poprzednio nawet nie chciało ci się zadzwonić do Pieśkiewicza żeby sprawdzić jak jest, wolałeś powoływać się na „bliżej nieokreślone opinie z for” .To nie jest brak kwalifikacji polskiego serwisu tylko decyzja biznesowa Tudora. Dotyczy wszystkich lokalnych serwisów a kiedy i czy w ogóle się zmieni - nikt tego nie wie.

A jak znudził ci się Tudor - po prostu obniż cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że niczego się nie nauczyłeś...wystarczy pisać tu o faktach a nie uprawiać propagandę. Poprzednio nawet nie chciało ci się zadzwonić do Pieśkiewicza żeby sprawdzić jak jest, wolałeś powoływać się na „bliżej nieokreślone opinie z for” .To nie jest brak kwalifikacji polskiego serwisu tylko decyzja biznesowa Tudora. Dotyczy wszystkich lokalnych serwisów a kiedy i czy w ogóle się zmieni - nikt tego nie wie.

A jak znudził ci się Tudor - po prostu obniż cenę.

Nie sprzedaje Tudora, nie ma takiego planu póki co, mało tego zamierzam kupić jeszcze jednego:-).

Nie mierz wszystkich swoją miarą, tu się nie sprzedaje ;-)

Co do autoryzacji poczekaj chwile , sprawdź czy sie ubiegają czy nie, nie tak nerwowo , to w interesie nas wszystkich...

 

Jak zwykle kula w płot a potem będzie skromne ,acha..’

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedaje Tudora, nie ma takiego planu póki co, mało tego zamierzam kupić jeszcze jednego:-). .’

Jak Lotus czy podszywając się pod innego forumowicza?

I nie zapomnij zalajkować swojej wypowiedzi z jednego z multikont które tu pozakładałeś. A propos interesów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Lotus czy podszywając się pod innego forumowicza?

I nie zapomnij zalajkować swojej wypowiedzi z jednego z multikont które tu pozakładałeś. A propos interesów...

Mam jedno konto a liczba lajków powinna dać głównie Tobie do myślenia . I założyłem je po to abyś nie zniechęcał innych użytkowników do odwiedzania forum.

To jest ostatni mój post do Ciebie bo zaraz się poskarżysz a ja poniosę konsekwencje o na spokojnie bezczelnie będziesz o gadzich zachowaniach pisał :-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ostatni mój post do Ciebie bo zaraz się poskarżysz a ja poniosę konsekwencje o na spokojnie bezczelnie będziesz o gadzich zachowaniach pisał :-)))

Zdziwiłbyś się ilu ludziom zaszedłeś za skórę... i poczytaj o gadzim mózgu ... to termin naukowy a nie epitet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał tyle lajków co ja to pogadamy o popularności .

Póki co nie idę w szambo, nie mam kombinezonu, popływaj sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.