Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Rolek jeden w pudełku już zagościł, ale Tudora jeszcze nigdy nie było :) no i nie, nie jest to 58 :) może nic super rzadkiego, ale do najpopularniejszych modeli też raczej nie należy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznaję to pudełko i logo - tam jest nakolannik ze zbroi Tudorów, circa 1550😉


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rolek jeden w pudełku już zagościł, ale Tudora jeszcze nigdy nie było no i nie, nie jest to 58 może nic super rzadkiego, ale do najpopularniejszych modeli też raczej nie należy

Gratuluję P01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurna, nie mieliśmy się nigdy okazji nawet poznać, a Ty już mi źle życzysz ?

EDIT
Swoją drogą 58 i tak mi bardzo mocno po głowie chodzi. Tutaj wyszło tak, że ze znajomym z pół roku dyskutowaliśmy, że jak mu się znudzi to co do mnie jedzie, to ja chętnie przytulę, no i w weekend, nastał taki dzień :)  Kilka Tudorów na żywo miałem okazję oglądać, tego tylko na zdjęciach, zobaczymy jak się zaprezentuje na żywo :)

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No kurna, nie mieliśmy się nigdy okazji nawet poznać, a Ty już mi źle życzysz ?

EDIT
Swoją drogą 58 i tak mi bardzo mocno po głowie chodzi. Tutaj wyszło tak, że ze znajomym z pół roku dyskutowaliśmy, że jak mu się znudzi to co do mnie jedzie, to ja chętnie przytulę, no i w weekend, nastał taki dzień   Kilka Tudorów na żywo miałem okazję oglądać, tego tylko na zdjęciach, zobaczymy jak się zaprezentuje na żywo

Nie P01 ? Ale też na p ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja pod prąd: north flag?

 

Btw: ostatnio zwróciłem uwagę na Tudora z budzikiem, bardzo ciekawy zegarek, tzn może nie do mojej kolekcji ale patrzy sie na niego fajnie.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wrzucaj fotki!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No przeca nie ma go jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sam Tudor mnie kupi wykończeniem itd. to myślę, że NorthFlag albo 58 będą kolejnym przystankiem. Ten pierwszy nie robił na mnie wrażenia, dopóki kiedyś w Monachium nie miałem kilku godzin na przesiadkę, więc zacząłem łazić po butikach :) Mieli akurat wersje na pasku i muszę przyznać, że bardzo mi się spodobał. Żółte akcenty, z jednej strony ostre kąty w kopercie, z drugiej takie trochę komiksowe, wyoblone wnętrze, no super :) A 58 dla mnie nie ma swoim przedziale cenowym konkurencji (patrząc na gabaryty). Ja mam skromny nadgarstek, więc niby (poprzedni) Seamaster jeszcze leży na styk, ale dla mnie jest dużo bardziej biżuteryjny niż 58. 

Nie ma co snuć planów o kolejnych Tudorach skoro jeszcze pierwszy nie przyjechał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiony, zatopiony :) w fajnym secie z bransoletą i ori paskiem z klamrą Tudorową :)

IMG_20200901_130324.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na takiego poluję, niestety póki co bez powodzenia. 

Gratulacje! 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dojechał :) raczej się polubimy, znów utwierdzam się w przekonaniu, że 36mm to dla mnie idealny rozmiar :) DJ1603 i BB36 leżą jak ulał :)

IMG_20200902_120526.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Ceteth napisał:

No i dojechał :) raczej się polubimy, znów utwierdzam się w przekonaniu, że 36mm to dla mnie idealny rozmiar :) DJ1603 i BB36 leżą jak ulał :)

 

 

Prezentuje się świetnie - bardzo fajny zegarek w bardzo odpowiednim rozmiarze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda, to naprawdę świetny model, niezależnie od rozmiaru - u Ciebie pewnie 41mm byłby trochę za duży i mniej wygodny, ale ja wychodzę z założenia, że nie ma za małych zegarków dla faceta; są za to wyraźnie za duże, nawet jak ktoś twierdzi, że mu nie przeszkadza zaczepianie uszami o framugi drzwi przy każdym wejściu i wyjściu...

Edyta: uszami zegarka oczywiście;-)

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ledr napisał:

zaczepianie uszami o framugi drzwi przy każdym wejściu i wyjściu...

 

 

:D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat lubię małe zegarki i tak patrząc na trzon mojej kolekcji raczej mocno to widać :)

- Datejust 1603 - 36mm
- Speedmaster Reduced 2 - 39mm

- Tudor BB36 - 36mm

 

Zdarzą się jakieś nurki do tyrania czy Gshock, które będą miały to 40+, ale z takich rozmiarów już się wyleczyłem. Ale taka moja zegarkowa droga :) (z resztę pewnie wielu też) - najpierw kupować "fajne" zegarki, co to je dobrze na ręce widać, żeby teraz z ogromną radością, kupić sobie na EDC maleństwo, przez wielu lżone bo to tania eta w Tudorze, a przez jeszcze innych po prostu nierozpoznawalne. Taki fajny "Sleeper" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ceteth napisał:

No ja akurat lubię małe zegarki i tak patrząc na trzon mojej kolekcji raczej mocno to widać :)

- Datejust 1603 - 36mm
- Speedmaster Reduced 2 - 39mm

- Tudor BB36 - 36mm

 

Zdarzą się jakieś nurki do tyrania czy Gshock, które będą miały to 40+, ale z takich rozmiarów już się wyleczyłem. Ale taka moja zegarkowa droga :) (z resztę pewnie wielu też) - najpierw kupować "fajne" zegarki, co to je dobrze na ręce widać, żeby teraz z ogromną radością, kupić sobie na EDC maleństwo, przez wielu lżone bo to tania eta w Tudorze, a przez jeszcze innych po prostu nierozpoznawalne. Taki fajny "Sleeper" :)

"Cichacze" w kolekcji wcale nie muszą być małe, ale z zasady zyskują przy bliższym poznaniu. Heritage BB36 nie doceniałem, dopóki nie przymierzyłem, chociaż u mnie lepiej leżał 41mm. I chyba jednak niebieski. A z drugiej strony pamiętam takie popularne i cenione zegarki, którym musiałaby zacząć ostro rdzewieć koperta, żeby była jakaś chemia między nami😄


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
8 minut temu, Ceteth napisał:

No ja akurat lubię małe zegarki i tak patrząc na trzon mojej kolekcji raczej mocno to widać :)

- Datejust 1603 - 36mm
- Speedmaster Reduced 2 - 39mm

- Tudor BB36 - 36mm

 

Zdarzą się jakieś nurki do tyrania czy Gshock, które będą miały to 40+, ale z takich rozmiarów już się wyleczyłem. Ale taka moja zegarkowa droga :) (z resztę pewnie wielu też) - najpierw kupować "fajne" zegarki, co to je dobrze na ręce widać, żeby teraz z ogromną radością, kupić sobie na EDC maleństwo, przez wielu lżone bo to tania eta w Tudorze, a przez jeszcze innych po prostu nierozpoznawalne. Taki fajny "Sleeper" :)

 

Raz jeszcze gratuluję 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.